krystianh7
Dołączył/a: listopad 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i ma racje
0
Aryon dziecko idz spac bo sie do szkoły nie wyśpisz cwelu słuchac mi się ciebie nie chce wez idz z tej strony i przestan truc dupe
0
Jesteśmy w półfinale :]
0
Żółta kartka dla gracza Milanu
0
do końca 1 minuta
0
Vamos Valdes
0
Trasmisje mi przerwało :[
0
Proszę :]
0
Thiago faulowany
0
http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIytDQxNdIxNDcxBBIWJjqGRkrWXDBMagVd o to link
0
Będzie zmina najprawdopodobniej Adriano za Pique
0
Przepraszam nie Thoago tylko Thiago sory za mój błąd
0
Kurcze Thoago nie trafił :[
0
http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIytDQxNdIxNDcxBBIWJjqGRkrWXDBMagVd o to link do transmisji
0
3-1 INIESTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo VISCA EL BARCA
0
Messi to geniusz futbolu nie ma lepszego piłkarza i nie będzie
0
Messi Najlepszy niewiem jak on to robi jest świetny VISCA EL BARCA
0
Wreście powracają :]
0
pawelmadritista spadaj z tej strony idż se na strone realu madryt
0
BARCA NAJLEPSZA VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!
0
Messi jest już najlepszy w historii a Pele jak on grał to obrona była inna spalonych nie było jak Pele tak dobrze grał to czemu 18 lat siedział w Santosie poprostu bojał sie grać w europie Pele to jakiś dziwak cały czas poruwnuje Neymara i Messiego neymer nigdy nie bedzie grał tak jak messi a messi w takiej lidze brazylijskiej to by strzelił tyle goli w 3 sezony VAMOS MESSI
0
życze ci byś wygrał copa america i 2000 goli strzelił 1000lat
0
50 juz jak on kosztuje 50 to ile kosztuje messi
0
http://www.tvn24.pl/0,1707514,0,1,sanchez-w-barcelonie-za-37-mln-euro,wiadomosc.html
0
weniu5 poprostu sie pomyliłes
0
weniu5 Hernández chylijski piłkarz a ja myślałem że jest to piłkarz meksykański myśle że masz małe doświadczenie w futbolu
0
on jest nie potrzebny
0
musimy go kupic i cesca tez i na następny sezon zdobedziemy wszystkie puchary
0
co za piłkarz wygląda na to ze utalentowany
0
nyamer nie przeszedł do realu a jego cena to od 32 milionów do 45 milionów euro czyli nyamera pic inny klub ja bym go chciał w barcie ale to jest chyba niemozliwe :)