0

i ma racje

0

Aryon dziecko idz spac bo sie do szkoły nie wyśpisz cwelu słuchac mi się ciebie nie chce wez idz z tej strony i przestan truc dupe

0

Jesteśmy w półfinale :]

0

Żółta kartka dla gracza Milanu

0

do końca 1 minuta

0

Vamos Valdes

0

Trasmisje mi przerwało :[

0

Proszę :]

0

Thiago faulowany

0

Będzie zmina najprawdopodobniej Adriano za Pique

0

Przepraszam nie Thoago tylko Thiago sory za mój błąd

0

Kurcze Thoago nie trafił :[

0

0

3-1 INIESTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo VISCA EL BARCA

0

Messi to geniusz futbolu nie ma lepszego piłkarza i nie będzie

0

Messi Najlepszy niewiem jak on to robi jest świetny VISCA EL BARCA

0

Wreście powracają :]

0

pawelmadritista spadaj z tej strony idż se na strone realu madryt

0

BARCA NAJLEPSZA VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!!

0

Messi jest już najlepszy w historii a Pele jak on grał to obrona była inna spalonych nie było jak Pele tak dobrze grał to czemu 18 lat siedział w Santosie poprostu bojał sie grać w europie Pele to jakiś dziwak cały czas poruwnuje Neymara i Messiego neymer nigdy nie bedzie grał tak jak messi a messi w takiej lidze brazylijskiej to by strzelił tyle goli w 3 sezony VAMOS MESSI

0

życze ci byś wygrał copa america i 2000 goli strzelił 1000lat

0

50 juz jak on kosztuje 50 to ile kosztuje messi

0

weniu5 poprostu sie pomyliłes

0

weniu5 Hernández chylijski piłkarz a ja myślałem że jest to piłkarz meksykański myśle że masz małe doświadczenie w futbolu

0

on jest nie potrzebny

0

musimy go kupic i cesca tez i na następny sezon zdobedziemy wszystkie puchary

0

co za piłkarz wygląda na to ze utalentowany

0

nyamer nie przeszedł do realu a jego cena to od 32 milionów do 45 milionów euro czyli nyamera pic inny klub ja bym go chciał w barcie ale to jest chyba niemozliwe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?