krystianh7
Dołączył/a: listopad 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pete masz racje
0
pete
masz racje
0
najbardziej wkurza mnie to ze real dokonał chyba juz 5 transferów a my ani jednego kupmy sancheza i rossiego czy tam fabregasa musimy miec dobry sklad na następnyb sezona o pozodatym real chyba kupił nyamera za 40 milionów mysle ze my musimy sciągną sancheza
0
Poradzą sobie to zdolne chłopaki Puyola i Piqué też ale chłopcy z Barce spbie poradzą.
0
Może wie ktoś kiedy do pobrania bedą bramki z meczu jak ktoś wie to niech powie
0
Bardzo się ciesze że Barcelona kupiła Afellaya bo to naprawde dobry piłkarz ja podziwiam Afellaya i oglądałem jego ostatni mecz w PSV Eidhoven
0
Niech Espanyol sobie pomaży barcelona jest za mocna żeby przegrała z Espanyol zreszta zeby barca przegrała to niemozliwe żeby barca przegrała wiem że Espanyol jest piekielnie mocny i zmotywowany na derby ale barca im da popalić i już................
0
Jezeli jaki kolwiek klub kupi Inieste bedą to dobrze wydane pieniadze ale do Manchasteru City Iniesta jest zbyt zrzyty z piłkarzami Barcy jak już Iniesta ma zmieniać klub to niech tobedze wymienie tu kilka klubów:Manchaster United- Inter Mediolan-Ac Milan-Velencia Cf ale Manchaster City też A tak przy okazji zycze wrzystkim fanom Lecha Poznan i Fc Barcelony wrzystkiego najlepszego i duzo prezenów
0
ja pobieram bramki messiego
0
Mat17 podejrzewam że jestes kibicem crisa ale nie pisz że Messi to wariat i że niby wczoraj żle grał można powiedzieć żę Messi w wczorajszym meczu był najlepszy chyba cris to wariat jest żeby bić trenera FC BARCELONY na meczu z BARCĄ to chyba nie nolmalne co nie MESSI NAJLEPSZY I JUŻ !!!!!!!!!!!
0
imonkey Messi jest lepszy od Ronaldo bo cris to cienas a Messi to powazny piłkarz i lepszy od crisa ja jestem fanem Messiego a ty pewnie crisa ale nie pisz że ronaldo jest lepszy i nie pisz żeby messi zmienił klub na real madryt bo i tak fc barcelona jest lepsza od realu jak Messi ma zmienić klub to juz lepszy bedzie inter mediolan czy velencia cf a jak już to bym wolał inter mediolan jak by ronaldo przeszedł do barcy to bym go lubiał i jeszcze na dodatek napisałeś żeby messi Zawsze udawać pokrzywdzonego jak by tak robił to by płakl po kazdym faulu tak jak ronaldo na RPA MESSI MESSI I JESZCZE RAZ MESSI
0
iniesta to dobry piłkarz a Özil to nie zabardzo ja jestem za iniestą i już.
0
villa jest lepszy od Higuain villa to villa Higuain to Higuain
0
barca wygra z realem barca jest lepsza real to oszuści na 10000000000% barca wygra
0
ja myśle że barca wygra tą lige mistrzów a real zajmnie 2 lub 3 miejsce bo barcelona jest lepsza od realu już sie nie moge doczekaci meczu real vs barca który odbędzie się 29 listopada o godz 21:00 polecam
0
a kto inny mógł by być jak nie oni przecież tam nie ma lepszej drużyny od fc barcelony kto sie ze mną zgadza
0
barca barca mistrze świata wygrają z realem na 100%
0
Podlakihnio ja też mam ten dekoter HD i niewiem nic o tym meczu
0
ten polsat jest dziwny powinli puszcić mecz barcy
0
na www.tv.pl wyrażnie jest napisane że jest mecz barcy a nie manchasteru united no i co
0
ja sie nie myle jeśli tak było w tele gazecie to tak jest a mecz manchasteru united to nie jest to samo co barcy ludzie pomyślcie jaki mecz byście woleli oglądać manchasteru czy barcy bo ja barcy........................................
0
ja myśle że ronaldo już nigdy nie bedzie taki dobry jak kiedyś i messi go pokonał chyba ze 1000 razy oczywiście jestem za messim i barcą i dziś na polsacie bede oglądał mecz barcy vs pantihusa anteny leci dziś na polsacie o 20:45 jeżeli chce ktoś obejrzeć to na polsacie na 100% bedzie leciał bedzie super mecz na 100% wygra barca i to nie byle jakim wynikiem polecam pozdro
0
sedzia_asystent sprawdzałem na telegazecie i mecz bedzie leciał na polsacie o 20:30 na 100%
0
ktoś napisał że real z barcą wygra 6 2 a napewno tak nie bedzie ale na odwrót że barca wygra z realem 6 2 to może się stać bo fc barcelona to nie byle jaki klub tylko klub nr1 a messi gra w barcy i pokaże ronaldo co to jest prawdziwa wygrana................................
0
zobaczycie ronaldo sie zdziwi a barca wygra lige mistrzów ja też sie ciesze Fudzi1993
0
messi vs ronaldo ciekawe ale messi jest lepszy od ronaldo i to o ile chyba 100% lepszy ale ronaldo tesz swoje umi ale nie to co messi ja jestem kibicem messiego od lat dla mnie messi to numer1 ja daje dla messiego 10 a 2 dla ronaldo .................
0
messi jest najlepszym piłkarzem swiata tak jak maradona kiedyś messi to numer 1
0
ja tam myśle że messi jest dobrym człowiekiem i piłkarzem też a nie tak jak ronaldo
0
a messi bedzie grał w tym meccu z realem i na 100% nie wyparuje bo messi to mistrz piłki nożnej ja kibicuje od zawsze barcy a messi to mój ulubiony piłkarz a 2 mój ulubiony piłkarz to david villa a 3 xavi wszyscy z barcelony bo barcelona to nr 1
0
fc barcelona im pokaże a ronaldo sie zdziwi ja daje wynik dla barcy 3 1 to tak jak real grał z milanem był wynik 2 2 a barca zdecydowanie by z nimi wygrała czyli z milanem