A po co wogóle kogoś ściagać i to jeszcze takiego młodego??Przeciez na przedłużenie kontraktu czeka M. Batra i napewno znalazłby się jeszcze ktos z La Massi do ogrania w pierwszej drużynie...przeciez DANI gra prawie cały czas xD
ja też mam wielką prośbę. nie będe mógł niestety oglądać meczu BARCY bo też mam wesele kuzynki...dajcie znać jaki będzie wynik końcowy: 511161102. Naprawdę będę bardzo wdzięczny!!!!!!!
Własnie jak ktos bedzie miał linka do transmisji w dobrej jakosci to dajcie znac. Ja osobiscie bede sprawdzał to co jest na rojadirecta.com...chciałbym zobaczyc młodych w akcji :D a co:P
Bojan wywalczył sobie piłke, ale poprostu wczoraj nic piłkarza Barcelony nie chcialo wpasc do bramki...
A swoja droga to wogóle co wczoraj Nasi grali?!
Pique musi sobie przypomniec jak gra Barca.
Sorki ale juz dawno nie widziałem, żeby obrońca Barcy wybijał non stop piłki do przodu i do przodu i to byle dalej od siebie...żenada. Wogóle co to za ustawienie zespołu skoro żadnego prawdziwego skrzydlowego w pierwszym składzie nie było!!!!!!!
On jest jak ojciec, a zarazem wzór do naśladowania dla mlodszych zawodników, a Pep bardzo sobie ceni dobra atmosfere w szatni i raczej go nie pusci jesli nie dostanie w zamian odpowiedniego zmiennika dla Abidala. Broń boże A. Cola!!!który mysli tylko o jak najwiekszej kasie a nie graniu
A po co wogóle kogoś ściagać i to jeszcze takiego młodego??Przeciez na przedłużenie kontraktu czeka M. Batra i napewno znalazłby się jeszcze ktos z La Massi do ogrania w pierwszej drużynie...przeciez DANI gra prawie cały czas xD
Komentarze
0
A po co wogóle kogoś ściagać i to jeszcze takiego młodego??Przeciez na przedłużenie kontraktu czeka M. Batra i napewno znalazłby się jeszcze ktos z La Massi do ogrania w pierwszej drużynie...przeciez DANI gra prawie cały czas xD
0
Oficjalna storna BARCY potwierdziłą transfer za 40 mln :
http://www.fcbarcelona.com/web/english/noticies/futbol/temporada09-10/05/19/n100519111099.html
0
ja też mam wielką prośbę. nie będe mógł niestety oglądać meczu BARCY bo też mam wesele kuzynki...dajcie znać jaki będzie wynik końcowy: 511161102. Naprawdę będę bardzo wdzięczny!!!!!!!
0
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
Tu sa transmisje ;D
jedna z najlepszych stronek!!!
0
Własnie jak ktos bedzie miał linka do transmisji w dobrej jakosci to dajcie znac. Ja osobiscie bede sprawdzał to co jest na rojadirecta.com...chciałbym zobaczyc młodych w akcji :D a co:P
0
Czyli jak wygramy z Atletico to praktycznie droga do finału powinna być NASZA:D Dobrze, że trafilismy na silny zespół :)
0
Bojan wywalczył sobie piłke, ale poprostu wczoraj nic piłkarza Barcelony nie chcialo wpasc do bramki...
A swoja droga to wogóle co wczoraj Nasi grali?!
Pique musi sobie przypomniec jak gra Barca.
Sorki ale juz dawno nie widziałem, żeby obrońca Barcy wybijał non stop piłki do przodu i do przodu i to byle dalej od siebie...żenada. Wogóle co to za ustawienie zespołu skoro żadnego prawdziwego skrzydlowego w pierwszym składzie nie było!!!!!!!
0
On jest jak ojciec, a zarazem wzór do naśladowania dla mlodszych zawodników, a Pep bardzo sobie ceni dobra atmosfere w szatni i raczej go nie pusci jesli nie dostanie w zamian odpowiedniego zmiennika dla Abidala. Broń boże A. Cola!!!który mysli tylko o jak najwiekszej kasie a nie graniu
0
BARCA- werder -panathinaikos-szachtar
0
A po co wogóle kogoś ściagać i to jeszcze takiego młodego??Przeciez na przedłużenie kontraktu czeka M. Batra i napewno znalazłby się jeszcze ktos z La Massi do ogrania w pierwszej drużynie...przeciez DANI gra prawie cały czas xD