0

A po co wogóle kogoś ściagać i to jeszcze takiego młodego??Przeciez na przedłużenie kontraktu czeka M. Batra i napewno znalazłby się jeszcze ktos z La Massi do ogrania w pierwszej drużynie...przeciez DANI gra prawie cały czas xD

0

0

ja też mam wielką prośbę. nie będe mógł niestety oglądać meczu BARCY bo też mam wesele kuzynki...dajcie znać jaki będzie wynik końcowy: 511161102. Naprawdę będę bardzo wdzięczny!!!!!!!

0

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Tu sa transmisje ;D

jedna z najlepszych stronek!!!

0

Własnie jak ktos bedzie miał linka do transmisji w dobrej jakosci to dajcie znac. Ja osobiscie bede sprawdzał to co jest na rojadirecta.com...chciałbym zobaczyc młodych w akcji :D a co:P

0

Wie ktos czy ktokoliwke bedzie pokazywał ten mecz w necie??

Bo szukam od rana jakiegokolwiek linku i nic nie moge znaleźć:/

0

On jest jak ojciec, a zarazem wzór do naśladowania dla mlodszych zawodników, a Pep bardzo sobie ceni dobra atmosfere w szatni i raczej go nie pusci jesli nie dostanie w zamian odpowiedniego zmiennika dla Abidala. Broń boże A. Cola!!!który mysli tylko o jak najwiekszej kasie a nie graniu

0

Czyli jak wygramy z Atletico to praktycznie droga do finału powinna być NASZA:D Dobrze, że trafilismy na silny zespół :)

0

u siebie grajmy tradycyjnie NASZĄ piłke!!!

-----4-3-3,

ale z tym, że w jednym mczasie na boisku nie może grac HENRYK z E2 i YAYA z KEITĄ(on wogóle nie powinien grac z taka formą!!)

------4-4-2???????????

Ewentualnie na wyjazdach....ale preferowałbym raczej ustawienie pod przeciwnika, zaleznie z kim sie gra:)

NAjlepiej 4-5-1 ale z mniejszą iloscia zawodników ofensywnych. najlepiej tylko Messiash i E2(lub Bojan)

a reszta lekko cofnieta czekająca na przechwyt piłki:D

Visca el Barca!!!Visca el Guardiola!!

0

Nie ma co patrzyć co zrobli rywale albo jak ktos zaczoł lige rok temu!!!Trzeba grac...

a po pierwszej połowie:

1.Henry biega bezproduktywnie:/

2.Iniesta zamiast odgrywac piłke to drybluje niepotrzebnie

3. brak plynnosci w grze i za duzo strat!!

4. sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo.....

Pep nie kiwaj głową tylko lepiej pomysl o zmianach i to jak najszybciej!!!!!!!!!!!!

0

POprzeczka....znów brakuje szczęścia..

0

POprzeczka....znów brakuje szczęścia..

0

raczej WIELBŁĄD.....

0

uuuuuuuuuu:/ plecy...MARIO

0

Sklad dobry:) W pierwszym meczu nie ma co kombinowac.

Dobrze, że Keita zacznie na ławce...

0

On nie ma kontraktu profesjonalnego tylko mlodzieżowy, a jak go rozwiąże to może odejść mimo zakończenia okienka transferowego. Jak dla mnie jest to bardzo perspektywiczny zawodnik i do tego LEWONOŻNY!!Jak chce niech idzie do Starej Damy, tam i tak nie będzie miał miejsca w pierwszym składzie:Pa BARCA NIECH SOBIE ZASTRZEŻE PRAWO PIERWOKUPU!!!to nic nie kosztuje, a jakby wyrósł z niego dobry zawodnik to bardzo by sie przydało:)

0

Jako młodzieżowiec naewno niemiał odpisanego profesjonalnego kontraktu...dlatego Barca dostanie jakies grosze za wyszkolenie:/ powinni sobie przynajmniej zostawic prawo pierwokupu!!!Nigdy nie wiadomo jak sie do końca rozwinie młody zawodnik, ale akurat ten naprawde zapowiada sie bardzo obiecująco!!!!Duzy błąd zarządu...

0

BARCA jesli zagra wpełni swoich możliwości to powinna miec komplet punktów. w tej grupie nie ma godnego rywala:D

0

Dokładnie grupa F wyrównana, ale tez D zapowiada sie ciekawie:)

0

" Broniliśmy się w strefach tak jak to czyniliśmy w spotkaniach przedsezonowych. " Mam nadzieje, że jednak przy stałych fragmentach nie bedzie ktyycia strefa tylko indywidualne...Cleber strzelił ładnego gola bo miał mnóstwo miejsca i czasu na oddanie strzału:/

A jesli chodzi o sytuacje podbramkowe, których podobno była masa....to jak na BARCE to chyba jednak nie było za dużo strzałów i 100% sytuacji.

0

Iniesta na lewym skrzydle...no nie powiem całkiem dobrze mu to wychodzi. Napewno lepiej niz Henrykowi:( ale w takim razie jakbys zestawił resztę zespołu?:) Jesli można wiedzieć. Nie ma jak porozmawiac z kimś na poziomie:D

0

Kubala przedstawił nam jakim wspaniałym ustawieniem jest 4-3-3. Dlatego oby zaczeło się wszystko zazębiać:)

Może troche źle to napisałem w swoim poście wcześniej, ale ja poprostu szukałem czegoś nowego. Każdy z Nas wie, że jak Messiash wróci do gry i nowi odpowiednio się zaadoptują do stylu Blaugrany to powinno być więcej niż dobrze:D a brak typowego lewo skrzydłowego będzie trzeba nadrobić wymiennością pozycji między Henrykiem a E2.

Jakoś nie chciałbym, żeby tam grał Iniesta.

0

Bałaszczykowski ????????????

cekawe o jakiego gracza Ci chodzi

0

Kubala ja akurat dobrze wiem o co chodzi w klasycznym 4-4-2:) a kto powiedział, że to ma być klasyczne ustawienie. Nie będe się z Tobą kłócił bo nie ma sensu.

Szanuje wszystkie Twoje wypowiedzi na tej stronce. Choc są czasem zbyt agresywne;) Messi w jakimkolwiek ustawieniu musi mieć wiecej obowiązków ofensywnych niż defensywnych. Każdy o tym wie. Zobaczymy w jakim ustawieniu wyjdzie Barca w najbliższym meczu.

0

Kubala każdy ma prawo do swojego zdania. Ja od dawna kibicuje Barcy i wręcz jestem zakochany w ustawieniu 4-3-3, ale na dzień dzisiejszy niestety nie widze za dobrych graczy do tego ustawienia...niech sie Pep głowi:)

Wierze, że to jakoś poukłada. Ale chciałbym przypomnieć jak Guardiola mówił, że w nie każdym meczu trzeba grac tak samo, że taktyke i zawodników trzeba odpowiednio dobrać pod rywala.

p.s w fife to ja nie grałem od gimnazjum:P

Jak dla mnie nie ma nic lepszego jak PRO EVO, ale skoro Ty wolisz fife;)

0

Ja rozumiem o co Ci chodzi:) Guardiola ostatnio mówił, że Ci dwaj(Yaya i Keita) moga grać razem w pierwszej 11...

Jednak mecz z Wisłą pokazał co innego:/ i on chyba już o tym wie...ale skoro juz nie potrzebuje wzmocnień(co jest dla mnie bardzo dziwną decyzją!!!) to niedokońca rozumiem jak on chce poukładać zespół..............

0

Myśle, że Pep nie zdecyduje się na wysłanie kogoś na zesłanie do Barcy B ale jak dla mnie to byłby nie głupi pomysł i zgadzam się z darthjaag-iem. Naprawde z niecierpliwością będe czekał na następny mecz Barcy i to co zrobi Guardiola.....

Visca el Barca!!!!

0

Jak nie zmiana ustawienia to Henry na ławke....albo za E2 na szpice. a na skrzydle Bojan albo Pedro lub jakis młody z rezerw typu Jeffren. Kubala masz jakiś inny pomysł na wkomponowanie do skłądu Henryka???Lub ustawienie odpowiednio zespołu Barcy?:)

0

Gudjohnsen wszedł bo w trakcie sezonu juz nie będzie miał ku temu okazji:P Przecież on nic a nic sobą nie zaprezentował.....

Naprawde dwóch defensywnych pomocników naraz w Barcy...SZOK!!!Myślałem, że Keita spróbuje grac na skrzydle skoro lewonożny jest

0

Skoro Pep tak zdecydował to jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest zmiana ustawienia!!!Przeciez HENRY niemiłosiernie męczy się na lewej stronie:/ Przecież Barca może zmienić ustawienie na 4-4-2 z dwoma napstnikami...

V.V Alves Puyol Marquez Abidal
Messi Yaya Xavi Iniesta E2 Henry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?