krzychu313
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stary Sącz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się zdecydowanie z Qba!!!!!!!!!Przeciez VV broni w BARCY!!!On musi grac na wysokim poziomie, bronić wręcz wszystko i byc skoncentrowany przez cały mecz:) a niestety to podanie pod nogi łobodzińskiego woła o pomste do nieba!!(bo to nie pierwsze jego tego typu zagranie)
Keity wogóle nie było na boisku.....
a kometator cieszył sie tak jakby Wisła wyrównała stan rywalizacji i mecz zaczął sie na nowa:P conajmenij 9 dla niego:)
0
Zgodze sie, że zawodnicy blaugrana grali z lekkim przymróżeniem oka...wiedząc, że mają zapas czterech bramek. Ale Guardiola napewno wyciagnie wnioski z tego meczu. Jak dla mnie wczorajsze ustawienie zespołu było dość dziwne...obrona tradycyjnie ale reszta postawiona na głowie:/ yaya keita - obaj raczej defensywni zawodnicy, którzy potrafia namieszac tez w ofensywie. Xavi w środku i bardzo dobrze(ale niestety przespał troche ten mecz) Iniesta na skrzydle (on musi kreowac gre z Xavim na środku !!!) Henry na lewej flance....bezsens!!!Wszyscy o tym wiedza(nawet Pep) ale nie wystawic Henriego w pierwszej jedynastce sie bał:P E2 w ataku...niech bedzie
moim zdaniem skład na nastepny mecz powinien się zdecydowanie zmienic!!!!albo ustawienie albo personalnie
0
BARCA- werder -panathinaikos-szachtar
0
Bojan wywalczył sobie piłke, ale poprostu wczoraj nic piłkarza Barcelony nie chcialo wpasc do bramki...
A swoja droga to wogóle co wczoraj Nasi grali?!
Pique musi sobie przypomniec jak gra Barca.
Sorki ale juz dawno nie widziałem, żeby obrońca Barcy wybijał non stop piłki do przodu i do przodu i to byle dalej od siebie...żenada. Wogóle co to za ustawienie zespołu skoro żadnego prawdziwego skrzydlowego w pierwszym składzie nie było!!!!!!!