krzysiuw
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messi96_96 a ludzie i tak się będą zachwycać bo wybronił kilka razy strzały które poszły prosto w niego. Właśnie na takie momenty jest potrzebny dobry bramkarz, coś czuje że Szczęsny wyjął by conajmniej jedną z tych piłek po której padły gole.
0
@Roobo wina Kounde ewidenta, ale fakt, Szczęsny mógłby to wyjąć
1
Nie nazwę Peni ręcznikiem, tylko z jednego powodu, od ręcznika piłka się nie odbija a od Peni tak. Ale gdyby na bramce stał słup o jego wzroście i grubości to efekt byłby podobny. Serio, nie faworyzuje Szczęsnego ze względu na to że jest Polakiem, tylko poprostu Penia to nie jest piłkarz na top 5 klubów w la lidze a co dopiero na Barce. On puszcza każdy strzał który nie leci w niego, i te wszystkie czyste konta zawdzięczamy super zgraniu obrony w łapaniu na spalone. Gdyby nie obrońcy, to jego statystyki byłby tragiczne i jeśli trafi się (a w końcu się trafi) mecz z dobrą drużyną która poradzi sobie z pułapkami naszych obrońców to skończy się to tragedią.
0
@ferdas_rawa tak jak napisałem, zagrał dobrze to fakt i nie krytykuje go. Ale z opinią że tylko Inigo był lepszy od niego się nie zgodzę. Owszem, gole puszczone po spalonych się nie liczą do oceny (tak jak i ta piękna interwencja która również była po spalonym), ale w sumie to nie był jakiś jego wybitny mecz, więc poprostu nie rozumie tych zachwytów nad nim bo tak naprawdę według mnie dalej jest 3 bramkarzem pod względem pewności i jeśli jakiś rywal ogarnie jak obejść te pułapki ofsajdowe albo zacznie strzelać celnie z dystansu to z Peną w bramce leżymy.
0
@Murazor aż zwątpiłem na ułamek sekundy i musiałem sprawdzić, ale się nie pomyliłem :). Taka mała poprawka: Suarez nigdy nie grał w Arsenalu ;). W premier league grał tylko w Liverpoolu, z resztą komentarza się zgadzam.
1
@ferdas_rawa czyste konto w klasyku to w 90% zasługa obronny. Gdyby nie ich prerfekcyjne ustawianie się i łapanie rywali na spalonych to po pierwszej połowie Real miałby spokojnie z 3 bramki. A druga połowa to już zasługa reszty drużyny która odpaliła i dała show. Pena nie zagrał żadnego cudownego meczu, owszem zagrał dobrze, ale nie wybitnie jak co niektórzy sugerują.
0
Takie wprowadzenie jakiejś tolerancji przy spalonych jedyne co da to jeszcze większy problem i zamieszanie. Wtedy praktycznie 99% sytuacji ze spalonym będzie wymagało interwencji Varu, nawet te które teraz liniowy widzi gołym okiem i nie trzeba nic sprawdzać. Żaden, nawet najlepszy sędzia liniowy w historii, nie ma miarki w oczach i po wprowadzeniu takich chorych zmian każdy spalony będzie musiał być analizowany czy napewno był 1 metr a nie 99, 98 cm. Obecne przepisy są dobre, jedyne co to należy wprowadzać i ulepszać Technologie do automatycznego sprawdzania spalonego (żeby sprawdzanie nie trwało kilku minut a kilka sekund) i dać sędziom możliwość do przerywania akcji w przypadku ewidentnych spalonych, bądź odrazu po otrzymaniu komunikatu że system automatycznie wykrył spalonego.
3
Coś czuje że piłkarze Realu będą po tym meczu mieć traume na widok machania chorągiewką i dźwięk gwzidka xD
0
@KrzysekFCB Buffon nie był profesjonalnym sportowcem?
2
Mam flashbacki z 2020 roku, tylko rolę się odwróciły xD
1
@Firestone i to w przetrzebionym składem. Jak teraz wygląda to ładnie to co to będzie jak wyzdrowieje reszta?
0
Coś tak czułem że Flick ustawi Lewego tak żeby miał okazję za okazją, jak w Bayernie :)
6
I bardzo dobrze. Guardiola to był ewenement na skale światową, takie coś może się udać raz na 1000000 podejść i nie ma co liczyć że kiedykolwiek się powtórzy. Marquez ma zadatki na dobrego trenera i jeśli trafi się możliwość poprowadzenia klubu w jakiejś lidze z top 5, to powinien tam iść bez zastanowienia. Swego czasu Enrique podążył taką drogą, odchodząc z Barcy B do Celty, a następnie do Romy i wszyscy wiemy jak to się skończyło gdy wrócił bogatszy o doświadczenie w trenerce na wyższym poziomie :).
1
@Qaz123 z tym przerabianiem patu 10tek był jeden problem, mianowicie taki że mieliśmy wtedy najlepszą 10tkę świata a transfery Coutinho i Griezmana były nieprzemyślane właśnie pod względem tego że dublowali pozycje Messiego, a raczej nikt o zdrowych zmysłach nie wierzył że zabiorą mu miejsce w składzie. Teraz nie mamy już Messiego, więc sądzę że taki zawodnik mógłby się odnaleźć w składzie.
0
@Wojtas823 jeśli dla ciebie Flick, który jako jeden z nielicznych trenerów w historii ma tryplet na koncie to wynalazek a Marquez nie to nie mam pytań xD. Właśnie Marquez to wynalazek, problemem Barcelony jest to że my ciągle wierzymy że powtórzy się sytuacja z Guardiolą... tylko takie coś udaje się raz na 1000000 przypadków. Jeśli mają zmieniać na Marqueza to dalej będziemy tkwić w bagnie, nam potrzebny jest trener z doświadczeniem, a najlepiej z jajami żeby zwiększyć intensywność treningów i zaangażowanie piłkarzy. Marzeniem jest Klop lub powrót Guardioli, ale to nieralne, a z realnych opcji zdecydowanie Flick jest najlepszym wyborem, tymbardziej że według wszelkich doniesień, chłop sam chce do nas przyjść.
0
@Crayfty dokładnie, serio myślisz że Guardiola by się tak cofnął po czerwonej kartce i ściągnął zawodnika który robi największy wiatr z przodu? To już nie chodzi o posiadanie piłki, bo samo posiadanie dla posiadania to głupota (patrz Setien i bezsensowne "klepanie"), ale o to że prawdziwe DNA Barcelony to gra OFENSYWNA, bez względu na okoliczności. Pamięta ktoś jakiś mecz za czasów Guardioli kiedy cofnęliśmy się do obrony? Wtedy bez znaczenia na wszystko gra miała być ofensywna i ładna dla oka.
0
@Kuba_1 dajemy im finał. City albo Real spokojnie ich w finale klepną.
1
37% posiadania piłki i niby Xavi ma DNA Barcelony? Cruyff się w grobie przewraca a Guardiola ma stan przedzawałowy przed telewizorem.
1
"To dzieciak, który wyszedł z La Masii. Ansu zasługuje na znacznie więcej, mówimy o "dziesiątce" Barcelony!" - z tą dziesiątką to bym się nie zapędzał. Jeśli w lato do Barcelony powróci pewien nieduży Argentyńczyk to będzie koniec Fatiego jako dziesiątki Barcy, bo chyba nikt nie wyobraża sobie Leo z innym numerem w Barcelonie, a Fati z taką formą jak obecnie już jej raczej nie odzyska gdy Leo odejdzie na emeryturę. Chociaż dalej mam nadzieję że chłopak w końcu ponownie odpali, w końcu nadzieja umiera ostatnia.
0
Jeżeli to prawda to znaczy że tymbardziej nie możemy rezygnować z Ansu. Skoro inne duże kluby widzą w nim potencjał to znaczy ze jeszcze jest duża szansa ze jednak wróci do formy
1
@StephanosCrushes dodaj że będzie im dawał ich własne pieniądze które najpierw zabierze xD
1
@Romario87 https://youtube.com/clip/UgkxUyJHpAmq_P83D7PZCO69cMcHvQHzWmXU
1
@Virusk3 :) a lepszą ciekawostką jest to że strzela przereklamowany Pedri, sztucznie pompowany Gavi i drewniany Lewandowski hahahah
2
XAVINETA wystartowała xD
0
A może to będzie właśnie ten pierwszy wygrany mecz z mocnym rywalem który zbuduje tą drużynę? Xd
3
W sumie to dziwne że pojechał Alba który w Barcelonie ostatnio jest niżej w hierarchii niż Balde. No to teraz ma okazję i w kadrze zostać następcą Jordiego :).
0
@xavi890 muszą myśleć na poważnie w Barcelonie o meczu z Bayernem. Co jeśli nastawią się że to mecz o pietruszkę a okaże się że Inter dał dupy i przegrał albo zremisował z Pilznem? W godzinę zmienią całą taktykę i mentalność?
0
No to teraz Inter nie może trzymać autobusu w polu karnym xD będzie ciekawie
2
Umtiti jednak go czegoś nauczył.
1
Czemu Fati jeszcze nie wszedł? Jeśli ma być godnym następcą poprzednich 10tek to chyba jest ten moment kiedy mógłby to udowodnić.