0

ha jaka radosc maja :D

0

nie jest to zadna sensacja zwyczajnie sa slabi i powinni zmienic czym predzej trenera. co on wpuszczajac pedro chcial wczoraj uzyskac?

0

jest jeszcze ten aduriz on moze byc niezly

0

costa to jak lewy w reprze gra:D

0

tak mam bo nagrody daje sie najlepszym a nie bo kibic barcelony zapatrzony w obrazek i tak trzeba

0

dlatego taka ciekawa rywalizacja jest miedzy nim a cristiano

0

no ale nie bylo tego czegos w jego grze co kiedys

1

caly zeszly sezon kolezka przeczlapal po murawie malo was szlag nie trafial a dzis mu chcecie wreczac zlota pilke??

0

przypomnij w jakich okolicznosciach mu ta nagrode wreczona

0

co ty za brednie wygadujesz?

0

no bo po drugiej stronie jest super forma rakitica busiego i inesty :)

0

jak juz jestes taki obiektywny to jeszcze bys dodal ze rowniez nie uznali mu prawidlowo strzelonej bramki

1

a co mieli przy wyniku 3-2 odkryc sie i atakowac jak byli mega zajechani ??

5

swietny mecz naprawde przyjemnie sie to ogladalo

0

messi 1-1 co sie dzieje

1

transferowe fiasko 1-0

0

o masz faktycznie arsenal galata pokazuja beeeeeeeeeeeeeeeeee

0

trzy super mecze w LM nadchodza psg barca , city roma , no i rodzynek juwe atletico :D

1

oni na samych remisach zdobeda tytul w tej miernej lidze :) bez ibry na pewno sa slabsi o jakies 50%

1

3 gole ma z karnych

0

Na przykład Cristiano Ronaldo rozegrał niemal 200 meczów więcej niż Messi, gdyż jest o dwa lata starszy.
czyli w sezonie ronaldo rozgrywa 100 spotkan nono nie wiedzialem

0

to jak piszesz tutaj nie majac neta?

0

carlito tam rzadzi 2-0 :D

0

ale brama brzyskiego szok

1

szkoda ze zlatan ma problemy ze zdrowiem

0

nie skadze barcelona nie wydaje pieniedzy
suarez przyszedl za darmo

0

moze i tak ale wynik robi wrazenie

1

nokaut real 99 barca 78

1

nie no atletico to jest sila 4-0 z sevilla niesamowici sa

0

gervinho przed chwila odpalilem rome ten to ma ciag na bramke :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?