kuba2014202
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ha jaka radosc maja :D
0
nie jest to zadna sensacja zwyczajnie sa slabi i powinni zmienic czym predzej trenera. co on wpuszczajac pedro chcial wczoraj uzyskac?
0
jest jeszcze ten aduriz on moze byc niezly
0
costa to jak lewy w reprze gra:D
0
tak mam bo nagrody daje sie najlepszym a nie bo kibic barcelony zapatrzony w obrazek i tak trzeba
0
dlatego taka ciekawa rywalizacja jest miedzy nim a cristiano
0
no ale nie bylo tego czegos w jego grze co kiedys
1
caly zeszly sezon kolezka przeczlapal po murawie malo was szlag nie trafial a dzis mu chcecie wreczac zlota pilke??
0
przypomnij w jakich okolicznosciach mu ta nagrode wreczona
0
co ty za brednie wygadujesz?
0
no bo po drugiej stronie jest super forma rakitica busiego i inesty :)
0
jak juz jestes taki obiektywny to jeszcze bys dodal ze rowniez nie uznali mu prawidlowo strzelonej bramki
1
a co mieli przy wyniku 3-2 odkryc sie i atakowac jak byli mega zajechani ??
5
swietny mecz naprawde przyjemnie sie to ogladalo
0
messi 1-1 co sie dzieje
1
transferowe fiasko 1-0
0
o masz faktycznie arsenal galata pokazuja beeeeeeeeeeeeeeeeee
0
trzy super mecze w LM nadchodza psg barca , city roma , no i rodzynek juwe atletico :D
1
oni na samych remisach zdobeda tytul w tej miernej lidze :) bez ibry na pewno sa slabsi o jakies 50%
1
3 gole ma z karnych
0
Na przykład Cristiano Ronaldo rozegrał niemal 200 meczów więcej niż Messi, gdyż jest o dwa lata starszy.
czyli w sezonie ronaldo rozgrywa 100 spotkan nono nie wiedzialem
0
to jak piszesz tutaj nie majac neta?
0
carlito tam rzadzi 2-0 :D
0
ale brama brzyskiego szok
1
szkoda ze zlatan ma problemy ze zdrowiem
0
nie skadze barcelona nie wydaje pieniedzy
suarez przyszedl za darmo
0
moze i tak ale wynik robi wrazenie
1
nokaut real 99 barca 78
1
nie no atletico to jest sila 4-0 z sevilla niesamowici sa
0
gervinho przed chwila odpalilem rome ten to ma ciag na bramke :D