4

nie martw sie o koperte pewnie tez byla i to nie chuda:D

0

kapitalny mecz

2

szkoda ze chellini nie zagra :(

0

a co to jest sreal ?

0

to nie byly zadne powazne okazje no chyba ze zagrywanie pilki do marcelo i wrzutka na pole karne to jakies dla ciebie zagrozenie to sory

0

juwentus to takie niemcy mi troche przypomina
sa niezle zorganizowani wczoraj real naprawde nie zagrozil im zbyt czesto

2

0

no wlasnie ale ten messi gra w tej barcie i to jest problem wlasnie innych druzyn :D

0

przeczytalem i co?

0

no bosie podpaliles nad murinio wiec zapytalem czy jestes durniem. czego nie rozumiesz?

0

no raczej to ja nie mam o czym z toba dyskutowac skoro obrazasz

0

hehe no to real bayern moze co jak tak ci duzo tych meczow:)))))
nie no real barca musi byc takiego finalu nie bylo nigdy a jak macie wygrac to z mistrzem z zeszlego roku czy nie bylo by to piekne? bo juwe to zjecie w 1 polowie

0

jako kibic realu marze o finale w LM Real Barca
Ale to co wyprawia wasza druzyna ostatnio to jest poezja oj ciezko jesli awansujemy bnedzie obronic decime :(((((

0

no i co w zwiazku z tym ?
to powod zeby sie zachowywac jak jakis duren?

2

bredzisz idz sie wyspij

0

taka jest pilka nozna na mundialu messi nic nie zrobil przeciwko boatengowi a w LM juz zrobil

2

ale przynajmniej real robi emocje :D sa dwa mecze a nie jak barca po jednym meczu juz wszystko rozstrzygniete:D

0

jakich kontuzji przypomnij bo moze osleplem jak patrze na sklady ?
w rew nie zagral messi poniewaz nie bylo juz sensu bo bylo pozamiatane w 1 meczu

1

wszystko spoko messi super mecz ale odrobine pokory bo u nich jednak mimo wszystko nie gral ribery oraz robben
wiec wyobrazcie sobie co by bylo gdy by nie bylo messiego i np neymara ?
po co to tak cisnac po tym trenerze zrobil co mogl do 77 min mial swietny wynik potem sie wszystko posypalo jak domek z kart

0

swietna wypowiedz tego znakomitego bramkarza

0

jak zwykle barca robi emocje

0

Chelsea jaka maszyna na 34 mecze tylko dwie porazki

0

mecze barcelony to zadne emocje
trzeba sie przelaczyc do monachium

0

a po czym wnosisz ze losowanie bylo ustawione? masz jakies dowody na to ? chetnie poczytamy

0

0-0 88 minuta stawka awans do najlepszej 4 LM gosc ktory caly sezon praktycznie siedzi na lawce nagle dostaje szanse od 1 minuty i strzela gola na wage awansu praktycznie w samej koncowce to co mial plakac ?? sam bym lecial jak oszalaly z radosci :D

0

tzn skad masz ten przeciez podziel sie z nami wszystkimi

0

2 bramki przewagi to jest pikus :D

0

swietny suarez byl wczoraj
za tydzien mega emocje w monachium i madrycie

0

jak alba jest lepszy od pastorego to powodzenia ci zycze :D

0

koncowka sezonu zapowiada sie wybornie teraz jakby Real odzyskal forme zobaczymy co we wtorek pokaza z atletico. Barca tez nie ma latwo juz tylko dwa punkty przewagi i mecz na wyjezdzie z szalonym Atletico do tego ciezki dwumecz z PSG. Zapowiadaja sie mega emocje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?