0

No to zapowiada się znakomite spotkanie,rywal ciężki ale w końcu to finał więc taki powinien być.Pytanie tylko na jakim stadionie zagramy ten mecz ?

0

Oj będzie się działo to jest pewne

0

No i dobrze,niech zacznie trenować jak najwcześniej się tylko da i szybko wraca do odpowiedniej dyspozycji.
Trzymaj się Rafa !

0

No i fajnie :) tylko niech kibice też żywo dopingują bo jak patrze na większośc meczów to żałuje że na Camp Nou nie ma zorganizowanego dopingu

0

Racja , szanse są równe ale i tak liczę na zwycięstwo :)

4

Barca niepokonana a Anglia bez jakiego kolwiek reprezentanta w cwiercfinale

4

Zwycięstwo cieszy ale mogło byc większe

a pomysł z flagami świetnie wyszedł :) efekt był bardzo fajny

0

No i to jest to na co liczyłem :) a Messi jest dzisiaj niesamowity , zresztą do tego nas przyzwyczaił :)

0

No proszę skład w 10/11 zawodników taki jaki chciałem zobaczyc :)



Visca el Barca !

0

No to tylko wygrac i czekamy na losowanie par cwiercfinałowych :) ewentualnie zremisowac 0:0

0

no , może właśnie Arek to nasza nadzieja na polaka w piłkarskiej Barcelonie :)

0

No właśnie doping , oby go też było słychac , tak jak na meczu z PSG bo w lidzę jak to redaktor zgrabnie ujął jest " piknik " :(





ale flagi ? świetny pomysł , pięknie to będzie wyglądac :)

0

marzyc nikt nie zabrania :)

0

Oby Vermaelen wreszcie wrócił , chciałbym zobaczyc jak się zaprezentuje ale okazji nie było

0

ter Stegen - Alves , Pique , Mathieu , Alba - Mascherano , Iniesta , Xavi - Suarez , Messi , Neymar

ja taki skład chciałbym zobaczyc ;) a wasza jedenastka jak wygląda ?

0

W koszykarskiej Barcelonie Lampe , w handballowej Syprzak to teraz czekac na polaka w piłkarskiej Barcelonie :D

0

no i dobrze , nikogo lepszego nie mogli wybrac :) szczególnie że to nowa drużyna

0

Jeszcze trzy ! jeszcze trzy ! :D

9

Szkoda że już u nas nie gra :) chociaż sporadycznie no ale cóż



oby jak najlepiej szło mu w MLS , warto dodac że już strzelił pierwszego gola :)

0

Messi jak zwykle króluje :)

0

Zamiast " wielkich brazylijskich talentów " wolałbym talenty z La Massi :)

0

Fajnie :) mam do niego olbrzymi sentyment szczególnie że to właśnie jego Barcelona była tą na której się " wychowałem " :)

oby obecna drużyna nawiązała sukcesami do tej Pepa

0

Z Southampton dobrze mu idzie więc w przyszłości czemu nie :)

0

a wiesz że nie zauważylem , dzięki że zwróciłeś na to uwage ;) ale to zawsze szansa żeby się zrechabilitowac :)

1

Najlepiej Mestalla :) ale nie liczy się stadion tylko to by Barcelona podniosła trofeum

0

racja kiksy miewał mocne , dosyc często zreszta mu to wypominano ale jednak zawsze był mimo to dobrym bramkarzem i zawodnikiem Barcy


a teraz zamiast w Barcelonie siedzi w United i grzeje ławe jak Reina w Bayernie

0

Król , Cesarz :D grunt że najlepszy piłkarz Świata :) a gablotka na trofea Messi na pewno jeszcze bardzo powiększy

0

nie narzekałbym też na taki wynik :)

0

Najważniejsze że wygraliśmy :) teraz City a potem Real !

0

no nie zawodzą :) ale mi chodzi o sentyment

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?