kubaBarcaPoland
Dołączył/a: marzec 2014
Leszno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to zapowiada się znakomite spotkanie,rywal ciężki ale w końcu to finał więc taki powinien być.Pytanie tylko na jakim stadionie zagramy ten mecz ?
0
Oj będzie się działo to jest pewne
0
No i dobrze,niech zacznie trenować jak najwcześniej się tylko da i szybko wraca do odpowiedniej dyspozycji.
Trzymaj się Rafa !
0
No i fajnie :) tylko niech kibice też żywo dopingują bo jak patrze na większośc meczów to żałuje że na Camp Nou nie ma zorganizowanego dopingu
0
Racja , szanse są równe ale i tak liczę na zwycięstwo :)
4
Barca niepokonana a Anglia bez jakiego kolwiek reprezentanta w cwiercfinale
4
Zwycięstwo cieszy ale mogło byc większe
a pomysł z flagami świetnie wyszedł :) efekt był bardzo fajny
0
No i to jest to na co liczyłem :) a Messi jest dzisiaj niesamowity , zresztą do tego nas przyzwyczaił :)
0
No proszę skład w 10/11 zawodników taki jaki chciałem zobaczyc :)
Visca el Barca !
0
No to tylko wygrac i czekamy na losowanie par cwiercfinałowych :) ewentualnie zremisowac 0:0
0
no , może właśnie Arek to nasza nadzieja na polaka w piłkarskiej Barcelonie :)
0
No właśnie doping , oby go też było słychac , tak jak na meczu z PSG bo w lidzę jak to redaktor zgrabnie ujął jest " piknik " :(
ale flagi ? świetny pomysł , pięknie to będzie wyglądac :)
0
marzyc nikt nie zabrania :)
0
Oby Vermaelen wreszcie wrócił , chciałbym zobaczyc jak się zaprezentuje ale okazji nie było
0
ter Stegen - Alves , Pique , Mathieu , Alba - Mascherano , Iniesta , Xavi - Suarez , Messi , Neymar
ja taki skład chciałbym zobaczyc ;) a wasza jedenastka jak wygląda ?
0
W koszykarskiej Barcelonie Lampe , w handballowej Syprzak to teraz czekac na polaka w piłkarskiej Barcelonie :D
0
no i dobrze , nikogo lepszego nie mogli wybrac :) szczególnie że to nowa drużyna
0
Jeszcze trzy ! jeszcze trzy ! :D
9
Szkoda że już u nas nie gra :) chociaż sporadycznie no ale cóż
oby jak najlepiej szło mu w MLS , warto dodac że już strzelił pierwszego gola :)
0
Messi jak zwykle króluje :)
0
Zamiast " wielkich brazylijskich talentów " wolałbym talenty z La Massi :)
0
Fajnie :) mam do niego olbrzymi sentyment szczególnie że to właśnie jego Barcelona była tą na której się " wychowałem " :)
oby obecna drużyna nawiązała sukcesami do tej Pepa
0
Z Southampton dobrze mu idzie więc w przyszłości czemu nie :)
0
a wiesz że nie zauważylem , dzięki że zwróciłeś na to uwage ;) ale to zawsze szansa żeby się zrechabilitowac :)
1
Najlepiej Mestalla :) ale nie liczy się stadion tylko to by Barcelona podniosła trofeum
0
racja kiksy miewał mocne , dosyc często zreszta mu to wypominano ale jednak zawsze był mimo to dobrym bramkarzem i zawodnikiem Barcy
a teraz zamiast w Barcelonie siedzi w United i grzeje ławe jak Reina w Bayernie
0
Król , Cesarz :D grunt że najlepszy piłkarz Świata :) a gablotka na trofea Messi na pewno jeszcze bardzo powiększy
0
nie narzekałbym też na taki wynik :)
0
Najważniejsze że wygraliśmy :) teraz City a potem Real !
0
no nie zawodzą :) ale mi chodzi o sentyment