0

Szkoda że Valdesa już nie ma w Barcelonie :( brakuje mi go a wam ?

0

Wyglądają na fajne chociaż z tej jakości zdjęciem trudno to ocenic :)

0

Taką atmosfere to ja rozumiem :) widac że zawodnicy chcą grac i osiągac takie wyniki na jakie " Duma Katalonii " zasługuje czyli najlepsze

Visca el Barca !

0

No to zapowiada się bardzo ciekawy tydzień :) już nie moge się doczekac środy i niedzieli

0

Trochę czasu już mineło :)



Neymar to dobry piłkarz , lubie patrzec na jego gra szczególnie że potrafi czarowac ale boje sie że przedwcześnie zgaśnie tak jak niektórzy Brazylijczycy

0

32 ale pare lat jezcze pogra , ogólnie Stany mają ciekawych piłkarzy i mimo że dla nich piłka nożna to Soccer to coś może z nich byc , już są nieźli

0

Nie mam nic przeciwko żeby w środe też strzelił :)

1

no i już rozumiem , przyznaje racje myliłem się


ciekawe tylko co z tego wyjdzie , może faktycznie kiedyś USA będzie potęga

0

też racja , dzięki wam panowie chyba zmieniam zdanie

0

masz racje , tylko cały minus z tymi Amerykanami to to że grają w MLS a w sumie taki Dempsey mógłby sobie gdzieś poradzic w Europie :)

1

To tylko światczy o klasie Leo :)

0

Szybkiego powrotu do pełnego zdrowia żebyś za długo z tym nie chodził :)

0

a no racja , chociaż ja słyszałem że ta szkółka w Warszawie ma na celu tylko nauczenie ich podstaw a nie robic z nich wychowanków Barcy ( dlatego zrezygnowałem z pójścia tam bo jestem w wieku w którym muszę znaleśc sobie drużyne w której za pare lat będe mógł grac w rozgrywkach ligowych )

chociaż nie wiem o co chodzi dlaczego USA lepsze dla futbolu globalnego ? mógłbyś bardziej rozwinąc tę myśl ? ;)

0

Haha ten nasz Messi , nawet w Polsce strzelił gola ( Lechia Gdańsk - FC Barcelona 2:2 ) :) gdzie by nie był i tak strzeli gola

0

Bartra ma zadatki na świetnego obrońce tylko mógł by częściej byc wystawiany

0

W Stanach ? a może lepiej np. w naszej Polsce no bo czy USA ma takich zawodników jak Lewandowski , Błaszczykowski , Piszczek itd. ? no może jedynie Tim Howard

0

Same jubileusze w tym wczorajszym meczu :)

1

Kasa kasą ale na 1/8 finału LM ich nie stac :P a my im to dodatkowo uświadomimy :)

0

Tak to jest jak się odpada w frajerski sposób

Duma Katalonii się tak w balona nie da zrobic

0

w pierwzej drużynie od 13 lat a licząc razem z latami w szkółce to 19

0

Muszę powiedziec że wynik ankiety mnie nie dziwi ... zresztą nikogo nie powinien bo kto by chciał pozbywac się kogoś takiego jak Messi ? rozumiem że można by było za kwote jaką byśmy za niego dostali kupic z dwóch , trzech może nawet CZTERECH dobrych graczy no ale to MESSI

0

Brawo Adriano :) ale trzeba przyznac że mecz z Eibar mu nie wyszedł :/

ale ogólnie to dobry zmienik i cieszę się że Barca ma go w drużynie

0

No i super ! :) tylko zastanawia mnie kto to ten Kabajew z Kalevu ?

0

Brawo kapitanie :) może jeszcze się uda dobic do 800

0

Messi świetnie ale do tego to już się przyzwyczailiśmy :) Neymar i Suarez za chwile na pewno wrócą do formy

1

No to trzymamy kciuki za porażke Realu , a nawet jak wygrają to na Camp Nou nie będą mieli czego szukac szczególnie z obecną formą

1

No i fajnie :) najważniejsze że utrzymujemy pierwsze miejsce
teraz najważniejsze jest by utrzymac korzystny wynik w dwumeczu z City

1

no właśnie tak jak powiedział wacek10220 : jeden czy dwa mecze niczego nie zmieniają tak już jest na Camp Nou że dopingu nie ma

0

Wielka szkoda , szczególnie że po meczu z PSG fajnie to wyglądało


niestety ale jak narazie tytuł nam ucieka

0

Jeszcze raz brawa za rekordy Leo , świetnie że grasz w Barcelonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?