kubaBarcaPoland
Dołączył/a: marzec 2014
Leszno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Valdesa już nie ma w Barcelonie :( brakuje mi go a wam ?
0
Wyglądają na fajne chociaż z tej jakości zdjęciem trudno to ocenic :)
0
Taką atmosfere to ja rozumiem :) widac że zawodnicy chcą grac i osiągac takie wyniki na jakie " Duma Katalonii " zasługuje czyli najlepsze
Visca el Barca !
0
No to zapowiada się bardzo ciekawy tydzień :) już nie moge się doczekac środy i niedzieli
0
Trochę czasu już mineło :)
Neymar to dobry piłkarz , lubie patrzec na jego gra szczególnie że potrafi czarowac ale boje sie że przedwcześnie zgaśnie tak jak niektórzy Brazylijczycy
0
32 ale pare lat jezcze pogra , ogólnie Stany mają ciekawych piłkarzy i mimo że dla nich piłka nożna to Soccer to coś może z nich byc , już są nieźli
0
Nie mam nic przeciwko żeby w środe też strzelił :)
1
no i już rozumiem , przyznaje racje myliłem się
ciekawe tylko co z tego wyjdzie , może faktycznie kiedyś USA będzie potęga
0
też racja , dzięki wam panowie chyba zmieniam zdanie
0
masz racje , tylko cały minus z tymi Amerykanami to to że grają w MLS a w sumie taki Dempsey mógłby sobie gdzieś poradzic w Europie :)
1
To tylko światczy o klasie Leo :)
0
Szybkiego powrotu do pełnego zdrowia żebyś za długo z tym nie chodził :)
0
a no racja , chociaż ja słyszałem że ta szkółka w Warszawie ma na celu tylko nauczenie ich podstaw a nie robic z nich wychowanków Barcy ( dlatego zrezygnowałem z pójścia tam bo jestem w wieku w którym muszę znaleśc sobie drużyne w której za pare lat będe mógł grac w rozgrywkach ligowych )
chociaż nie wiem o co chodzi dlaczego USA lepsze dla futbolu globalnego ? mógłbyś bardziej rozwinąc tę myśl ? ;)
0
Haha ten nasz Messi , nawet w Polsce strzelił gola ( Lechia Gdańsk - FC Barcelona 2:2 ) :) gdzie by nie był i tak strzeli gola
0
Bartra ma zadatki na świetnego obrońce tylko mógł by częściej byc wystawiany
0
W Stanach ? a może lepiej np. w naszej Polsce no bo czy USA ma takich zawodników jak Lewandowski , Błaszczykowski , Piszczek itd. ? no może jedynie Tim Howard
0
Same jubileusze w tym wczorajszym meczu :)
1
Kasa kasą ale na 1/8 finału LM ich nie stac :P a my im to dodatkowo uświadomimy :)
0
Tak to jest jak się odpada w frajerski sposób
Duma Katalonii się tak w balona nie da zrobic
0
w pierwzej drużynie od 13 lat a licząc razem z latami w szkółce to 19
0
Muszę powiedziec że wynik ankiety mnie nie dziwi ... zresztą nikogo nie powinien bo kto by chciał pozbywac się kogoś takiego jak Messi ? rozumiem że można by było za kwote jaką byśmy za niego dostali kupic z dwóch , trzech może nawet CZTERECH dobrych graczy no ale to MESSI
0
Brawo Adriano :) ale trzeba przyznac że mecz z Eibar mu nie wyszedł :/
ale ogólnie to dobry zmienik i cieszę się że Barca ma go w drużynie
0
No i super ! :) tylko zastanawia mnie kto to ten Kabajew z Kalevu ?
0
Brawo kapitanie :) może jeszcze się uda dobic do 800
0
Messi świetnie ale do tego to już się przyzwyczailiśmy :) Neymar i Suarez za chwile na pewno wrócą do formy
1
No to trzymamy kciuki za porażke Realu , a nawet jak wygrają to na Camp Nou nie będą mieli czego szukac szczególnie z obecną formą
1
No i fajnie :) najważniejsze że utrzymujemy pierwsze miejsce
teraz najważniejsze jest by utrzymac korzystny wynik w dwumeczu z City
1
no właśnie tak jak powiedział wacek10220 : jeden czy dwa mecze niczego nie zmieniają tak już jest na Camp Nou że dopingu nie ma
0
Wielka szkoda , szczególnie że po meczu z PSG fajnie to wyglądało
niestety ale jak narazie tytuł nam ucieka
0
Jeszcze raz brawa za rekordy Leo , świetnie że grasz w Barcelonie :)