O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5827
  • Liczba komentarzy 119
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jeśli nie wzmocnimy obrony to za rok nie bedzie dobrze ;] dziuryyyy... klasowy stoper od zaraz di Pique. Puyol starzeje sie, Masche tez ten sezon gorszy, Adriano to nie srodek a Bartra za młody na ważne mecze ;) Dla mnie dzis PSG zasluzylo na awans ;) szczęście dziś było z Barca i VV w bramce, który niestety odchodzi jak złapał formę ;]

0

Mandanda z OM ;) żaden Ter Stegen - spali sie małolat. Neuer i Hart za duzo kasy ;) Loris nie odejdzie bo dopiero co przyszedł, tak jak i De Gea ;)
A zwolennikiem Mandandy od kilku lat jestem ;)

0

thomekz

do niego www. wszystkie

0

mate40

ok 5 tyg jeszcze ;)

Rayo 1:0 :D !15 sekunda ;P

0

janek_centrum

po co smsy ? :) zadzwonie do Ciebie i przez 90 minut bede zdawał relacje, przerwy 15 min tez, moze puszcza cos ciekawego ;)

Przesadzacie ludzie, przesadzacie.

Zobacz wszystkie

0

ja również wierzę, że się odrodzi ;) i ten sezon będzie super w jego wykonaniu ;) Zlatan Blaugrana !

0

kamil9040

Ty wiesz co Ty mówisz człowieku ;] VV w tym sezonie kapitalnie bronił, dostał się do kadry itd. Moim zdaniem nr 2 na świecie zaraz po Casillasie, mimo, że to bramkarz realu. Oby grał w Barcy jak najdłużej !

a co do Pique - zdecydowanie nr 1 na świecie i bardzo młody ;] oby się nie wypalił to będzie z niego 2 Puyol ;) VEB !

0

piszecie, że wolicie Senne itd :P

a widzieliście Capoue w akcji ;) oglądałem trochę Ligi francuskiej i to jest naprawdę świetny zawodnik i na dodatek młody.

Oby doszedł transfer do skutku, będzie z niego pociecha na lata :)

0

/visca/

Gabriel gra na obronie ;) więc to nie byłby atak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?