0

jeśli nie wzmocnimy obrony to za rok nie bedzie dobrze ;] dziuryyyy... klasowy stoper od zaraz di Pique. Puyol starzeje sie, Masche tez ten sezon gorszy, Adriano to nie srodek a Bartra za młody na ważne mecze ;) Dla mnie dzis PSG zasluzylo na awans ;) szczęście dziś było z Barca i VV w bramce, który niestety odchodzi jak złapał formę ;]

0

Mandanda z OM ;) żaden Ter Stegen - spali sie małolat. Neuer i Hart za duzo kasy ;) Loris nie odejdzie bo dopiero co przyszedł, tak jak i De Gea ;)
A zwolennikiem Mandandy od kilku lat jestem ;)

0

thomekz

do niego www. wszystkie

0

mate40

ok 5 tyg jeszcze ;)

Rayo 1:0 :D !15 sekunda ;P

0

janek_centrum

po co smsy ? :) zadzwonie do Ciebie i przez 90 minut bede zdawał relacje, przerwy 15 min tez, moze puszcza cos ciekawego ;)

Przesadzacie ludzie, przesadzacie.

0

Czy Wy ludzie wierzycie, że Pep wystawi Pique po kontuzji od pierwszej minuty :)?

0

Valdes- Alves, Puyol, Mascherano, Abidal, Busquets, Xavi, Keita, Cesc, Messi, Pedro

W 2 polowie : Pique na troche, Adriano i Villa.

Stawiam 1 : 0 dla Nas ;) Visca el Barca !!

0

2 połowa lepsza :) remis dobrze zrobi, bedzie walka bardziej zaciekla ;) Visca el Barca ;) Oby z Atletico bylo lepiej :) i mam nadzieje na 4-3-3 od pierwszej minuty ;) Vamos !

0

Santana10

Tak, rozumiem i nie mówie, że jest tragedia :) ale to nie jest dzis ten Leo mimo 2 asyst :) poprawny mecz w jego wykonaniu ;)

0

spyke

Masz racje, przepraszam za pomyłkę :)

0

Endrias

Nikt nie mówił, że Messi dno, tylko, że słabo dziś. :)

0

nie ma magii :P były 2 jej przebłyski :)

0

BRAWO CESC !!! Jest szansa !!

0

powtorka z Sociedad ;/ za wolno ! i brak tej magii niestety :| i Messi tez slabiutki dzis ;/

0

ludzi*

0

Pyrzo_Barca

Nie nazywaj ludzmi głupcami, Abidal nie zagrał dobrze 1 połowy i doskonale o tym wiesz. Masche tez slabo, zgadzam sie ale daj wyrazic ludziom swoje poglady. Pozdro.

0

Moim zdaniem mały błąd Pepa, Alvesa cofnąć, Puyola na środek obrony przesunąć, Busi na Defensywnego. Za Pedro - Villa - mimo bramki mało pokazał. No i za Keite - Thiago i do przodu z nim :) Oby Abidal dal z siebie więcej bo 2 bramki jego niestety :/

Ciśniemy 2 polowe ! Visca El Barca !!

0

kubafcb10

Musze Cie zmartwic ale Iniesta jest kontuzjowany :) 3-4-3 na pewno nie zagraja :) Valdes-Alves, Puyol, Mascherano, Abidal, Busquets, Xavi, Thiago, Messi, Villa, Cesc ;)

Visca el Barca !

0

a co do Betisu :) pokazali w tamtym roku juz w Copa Del Rey, że potrafią grać w piłkę ;)

0

nie ma co popadac w euforię ;) jeszcze 35 kolejek a Wy juz mistrzostwo przyznajecie ? ;p

Z wyniku jestem oczywiscie bardzo zadowolony ;P a komentator poprawil mi humor jeszcze bardziej :D

Wyscig niedzwiedzia z zajacem :D padlem ;P

0

Valdes- Alves, Puyol, Mascherano, Abidal, Busquets, Fabregas, Xavi, Villa, Messi, Pedro ;)

0

A powiem jeszcze inaczej ;) taki kopniaczek w tyłek też się przyda ;)

0

Ja bym dziś poszedł na impreze ;)

Wypic za tych, którzy nie dorośli.

0

Jest jedno wytłumaczenie. Niektórzy "fani" Barcelony za bardzo przyzwyczaili się do wygrywania, teraz słabszy mecz i wielka tragedia ;) Ten klub się kocha i kibicuje mu za historię, styl gry i politykę a nie za to czy wygrają pod rząd 60 meczy czy 120 ;)

0

Ja naliczylem 5 niesłusznie podyktowanych spalonych. Dla jednych i drugich :)

0

Pyrzo_Barca

3, też bym go wyrzucił :) i tak jak mówisz sprzedac Ville ;) Torresa kupmy ;) strzela jak najęty ;P

0

Dziwny był dzisiejszy mecz :) bardzo słabi sędziowie.

Nie ma co sie łamac, zawsze po przerwie reprezentacyjnej przychodza Barcelonie ciezkie mecze ;) Trzeba podnieść dupska, wyciagnac wnioski i grac jak nalezy ;) Teraz 4 ciezkie mecze - Milan, Osasuna, Valencia i Atletico Madryt. Pokazemy na co nas stac ;) plusy dzis tez były - dobry po raz kolejny mecz i bramka Cesca i poprawny mecz do zejscia Sancheza, ktory mam nadzieje jak najszybciej dojdzie do siebie :) Real - Getafe 3:2 jeszcze nie wszystko stracone ;) Visca el Barca ;)

0

moim zdaniem nie ma co sie podniecac Sanchezem, Rossim i Fabregasem bo tylko jeden z nich sie przyda... ;] Trzeba wzmacniac obrone, nikt tego nie widzi ? Juz wkrótce Masche i Busquets stoperami na dobre zostana a ich rola w zespole jest inna... Ciagle transfery do przodu a obrona z roku na rok coraz gorzej.

0

wszyscy moga pokonać Barcę ;) ale móc a zrobić to, to zupełnie co innego :)

0

Barca też ;) ! VEB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?