kubabarca
Dołączył/a: lipiec 2010
Stołeczne
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli nie wzmocnimy obrony to za rok nie bedzie dobrze ;] dziuryyyy... klasowy stoper od zaraz di Pique. Puyol starzeje sie, Masche tez ten sezon gorszy, Adriano to nie srodek a Bartra za młody na ważne mecze ;) Dla mnie dzis PSG zasluzylo na awans ;) szczęście dziś było z Barca i VV w bramce, który niestety odchodzi jak złapał formę ;]
0
Mandanda z OM ;) żaden Ter Stegen - spali sie małolat. Neuer i Hart za duzo kasy ;) Loris nie odejdzie bo dopiero co przyszedł, tak jak i De Gea ;)
A zwolennikiem Mandandy od kilku lat jestem ;)
0
thomekz
do niego www. wszystkie
0
mate40
ok 5 tyg jeszcze ;)
Rayo 1:0 :D !15 sekunda ;P
0
janek_centrum
po co smsy ? :) zadzwonie do Ciebie i przez 90 minut bede zdawał relacje, przerwy 15 min tez, moze puszcza cos ciekawego ;)
Przesadzacie ludzie, przesadzacie.
0
Czy Wy ludzie wierzycie, że Pep wystawi Pique po kontuzji od pierwszej minuty :)?
0
Valdes- Alves, Puyol, Mascherano, Abidal, Busquets, Xavi, Keita, Cesc, Messi, Pedro
W 2 polowie : Pique na troche, Adriano i Villa.
Stawiam 1 : 0 dla Nas ;) Visca el Barca !!
0
2 połowa lepsza :) remis dobrze zrobi, bedzie walka bardziej zaciekla ;) Visca el Barca ;) Oby z Atletico bylo lepiej :) i mam nadzieje na 4-3-3 od pierwszej minuty ;) Vamos !
0
Santana10
Tak, rozumiem i nie mówie, że jest tragedia :) ale to nie jest dzis ten Leo mimo 2 asyst :) poprawny mecz w jego wykonaniu ;)
0
spyke
Masz racje, przepraszam za pomyłkę :)
0
Endrias
Nikt nie mówił, że Messi dno, tylko, że słabo dziś. :)
0
nie ma magii :P były 2 jej przebłyski :)
0
BRAWO CESC !!! Jest szansa !!
0
powtorka z Sociedad ;/ za wolno ! i brak tej magii niestety :| i Messi tez slabiutki dzis ;/
0
ludzi*
0
Pyrzo_Barca
Nie nazywaj ludzmi głupcami, Abidal nie zagrał dobrze 1 połowy i doskonale o tym wiesz. Masche tez slabo, zgadzam sie ale daj wyrazic ludziom swoje poglady. Pozdro.
0
Moim zdaniem mały błąd Pepa, Alvesa cofnąć, Puyola na środek obrony przesunąć, Busi na Defensywnego. Za Pedro - Villa - mimo bramki mało pokazał. No i za Keite - Thiago i do przodu z nim :) Oby Abidal dal z siebie więcej bo 2 bramki jego niestety :/
Ciśniemy 2 polowe ! Visca El Barca !!
0
kubafcb10
Musze Cie zmartwic ale Iniesta jest kontuzjowany :) 3-4-3 na pewno nie zagraja :) Valdes-Alves, Puyol, Mascherano, Abidal, Busquets, Xavi, Thiago, Messi, Villa, Cesc ;)
Visca el Barca !
0
a co do Betisu :) pokazali w tamtym roku juz w Copa Del Rey, że potrafią grać w piłkę ;)
0
nie ma co popadac w euforię ;) jeszcze 35 kolejek a Wy juz mistrzostwo przyznajecie ? ;p
Z wyniku jestem oczywiscie bardzo zadowolony ;P a komentator poprawil mi humor jeszcze bardziej :D
Wyscig niedzwiedzia z zajacem :D padlem ;P
0
Valdes- Alves, Puyol, Mascherano, Abidal, Busquets, Fabregas, Xavi, Villa, Messi, Pedro ;)
0
A powiem jeszcze inaczej ;) taki kopniaczek w tyłek też się przyda ;)
0
Ja bym dziś poszedł na impreze ;)
Wypic za tych, którzy nie dorośli.
0
Jest jedno wytłumaczenie. Niektórzy "fani" Barcelony za bardzo przyzwyczaili się do wygrywania, teraz słabszy mecz i wielka tragedia ;) Ten klub się kocha i kibicuje mu za historię, styl gry i politykę a nie za to czy wygrają pod rząd 60 meczy czy 120 ;)
0
Ja naliczylem 5 niesłusznie podyktowanych spalonych. Dla jednych i drugich :)
0
Pyrzo_Barca
3, też bym go wyrzucił :) i tak jak mówisz sprzedac Ville ;) Torresa kupmy ;) strzela jak najęty ;P
0
Dziwny był dzisiejszy mecz :) bardzo słabi sędziowie.
Nie ma co sie łamac, zawsze po przerwie reprezentacyjnej przychodza Barcelonie ciezkie mecze ;) Trzeba podnieść dupska, wyciagnac wnioski i grac jak nalezy ;) Teraz 4 ciezkie mecze - Milan, Osasuna, Valencia i Atletico Madryt. Pokazemy na co nas stac ;) plusy dzis tez były - dobry po raz kolejny mecz i bramka Cesca i poprawny mecz do zejscia Sancheza, ktory mam nadzieje jak najszybciej dojdzie do siebie :) Real - Getafe 3:2 jeszcze nie wszystko stracone ;) Visca el Barca ;)
0
moim zdaniem nie ma co sie podniecac Sanchezem, Rossim i Fabregasem bo tylko jeden z nich sie przyda... ;] Trzeba wzmacniac obrone, nikt tego nie widzi ? Juz wkrótce Masche i Busquets stoperami na dobre zostana a ich rola w zespole jest inna... Ciagle transfery do przodu a obrona z roku na rok coraz gorzej.
0
wszyscy moga pokonać Barcę ;) ale móc a zrobić to, to zupełnie co innego :)
0
Barca też ;) ! VEB !