0

Ja bym bardzo chciał żeby Adriano zagrał w końcu.

0

a ja powiem, że mimo 2 bramek i asysty Messi trochę mnie rozczarował tym karnym... nie można strzelać w taki sposób na takim poziomie :) Ogólnie mecz dobry ;) Visca el Barca ! :)

0

Arkadio90

Nie trzeba być jasnowidzem żeby to wiedzieć ;) to więcej niż pewne ;)

0

jeśli jest nastawiony, że Milan w tym roku zdobędzie jakieś trofeum ;) może po za pucharem włoch, to się myli ;) Tak jak arkadio napisal ;) szkoda R10 i innych którzy będę musieli trafiac w niego żeby coś wpadło ;) no ale zobaczymy ;)

0

brawo Pep ;) to nie jest mały trener tylko wielki człowiek i trener ;) nikt nie wygral w 1 roku swojej kadencji tyle co Pep ;)

a co do Zlatana - niestety, w Barcelonie trzeba zasłużyć na grę ;) a nie myśleć, że jest się najlepszym piłkarzem i gra będzie ustawiana pod niego. Niestety ale to on był zawadiaką w taktyce Pepa i Barcy a nie człowiekiem pod którego można grę ustawiać ;]

a co do Milanu... to będzie 2 real ;) nic nie wygraja ;)

0

ładnie piłeczkę na filmiku na łepek skleił ;D

0

w sumie to kadra jest optymalna ;) ale jak powiedzial Pep : Oby nie przyszły kontuzje. Jak przyjdą będzie troche lipa ;) a juz 1 mecz: Xavi, Puyol skarżą się na urazy ;) Moim skromnym zdaniem jeszcze 2 zmienników niedrogich ;) : obronca na środek i do napaści jednego ;) ale to mało prawdopodobne...

0

Szkoda :( powodzenia w Mediolanie !

Teraz trzeba jakiegoś zmiennika do ataku, echhhh...

Jeszcze Caceres, robi sie bardzo nieciekawie ;/

0

hubi

Mi się wydaję, że nie będzie "ławki" na tej pozycji ;) Zapewne rotacja ;) a moim zdaniem jeśli już ktoś ma grzać ławę, to nie wiem czy to nie będzie Sergio B. On formę ma dopiero sezon-dwa. Masche od dłuższego czasu ;]

0

Brawo ;) Javier suoer transfer ;) ! Jeszcze środkowego obrońcę trzeba kupić, podobno Demichelis jest w kręgu zainteresowań Barcy ;) może... no i jakiegoś może zmiennika w napaści jak Zlatan odejdzie, chociaż mam nadzieję, że zostanie ;)

0

Niestety dla Ciebie ;) a dla Nas stety :)

w kosza i ręczną też Barca jest lepsza :) także pobite gary :)

0

a pamiętasz mecz 6:2 jeszcze troche ponad rok temu ;) ?

wiesz kto strzelał bramki ? :)

Poczekaj na GD w tym roku i wtedy się udzielaj. I nie pisz ciągle Hała Madryt bo my wiemy o tym ;) nie musisz nas w tym uświadamiać ;)

0

o 18 :D ?

0

Zizir...

też lubię w pesa grać ;)

a takie mam pytanie z innej beczki troche ;P kiedy losowanie grup LM ? :)

0

Ronnie SZACUN ! :) Brakowało mi tej mordki przez ostatnie sezony :) ale pięknie go kibice potraktowali ;) coś pięknego :)

Visca El R10 ! na zawsze Blaugrana ! :)

a tak z innej beczki ;) Villa - transfer trafiony w 100000! oby tak dalej :)

0

ta kwota za Mascherano nie jest duża ;] Płaciłbym raz dwa i ściągał go na Camp Nou ;] super grajek ;) mam nadzieję, że ten transfer zostanie jak najszybciej sfinalizowany ;)

0

Pinto bronił w sparingach, Valdes stracił miejsce w skłądzie.

Puyol nie zagrał, wygryzie go Milito....

Troche męczące są już te wypowiedzi. Ibra strzelał bramki w każdym meczu i wydaje mi się. że Pep dał mu odpocząć a nie dał mu do zrozumienia, że będzie grzał ławę

0

odczułem lekką dramaturgię w tym co napisałeś. ;] Nikt się nie kłócił żeby teraz się godzić :) a jeśli chodzi Ci o zgodę między FCB a RM to z przykrością... nic do tego nie mamy i obawiam się, że to się nie skonczy.

0

KOT ! ;D oby w FCB jak najdłużej ;) żelazne płuca ;) I oby ta LM i PD w tym roku zostały na Camp Nou :) VEB!

0

ja również podziękuję.

0

Wiem ze real jest gorszy od realu.

co mam przez to rozumieć... są 2 równie wielkie kluby ?

0

i jeszcze 2 rzeczy :P Caps Lock wciśnij ;] to po 1. A po 2 0 regułka szkolna... niepiszwszystkichwyrazówrazembotobrzydkowyglada...

0

jeśli chodzi o 1 triumfatora LM w nowej formule to nie real tylko OM w 1993r ;) a co do twojego wpisu... kompleksy to masz teraz chyba Ty pisząc to. No ale kto by nie miał patrząc na grę Barcy i swojego ulubionego klubu. Szkoda mi Cię.

0

do michala(fana)realu.

0

i nie bierz tego do siebie ale proszę.... Słownik ! trochę rażą te błędy.

0

nikt z ludzi wypowiadających się tutaj zapewne nie udziela się na stronie Realu :) jeśli padają jakieś obelgi to nie od kibiców Barcy tylko od dzieci siedzących w wakacje przed komputerem, które nie wiedzą co z sobą zrobić. Tak jest na forum każdego klubu ;] Więc wydaje mi się, że trzeba się wykazać czymś mądrym i nie poruszać takich tematów na forach przez normalnych kibiców, którzy odwiedzają tą stronę z miłości do klubu a nie z nudów i chęci porobienia sobie jaj... ;]

0

nie podoba pisze się oddzielnie.

i nie musisz wypowiadać się z tego powodu u nas na forum ;]

0

w końcu idź z tej strony ;]

0

skończcie już z tym Fabregasem ;] to już zamknięty temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?