0

kulturalna wypowiedź Mou o Pepie to co innego od chamskich i prowokujących wpisów ;] więc zmien www. i wpisuj inna nazwe klubu.

0

nawet za taką cenę trzeba go brać ! :) jest w formie i przyda się bardzo. Mam nadzieję, że wkrótce będzie biegał w koszulce Barcy !

0

nikt nie powiedział, że nie będzie grał ;] to są tylko durne domysły i wiadomości gazet ;] mi się wydaje, że będzie grał, tym bardziej, że jest w formie.

0

Inter nie był słaby ;]

Barca przegrała 3:1 gdzie Inter strzelił 2 bramki bodajże niesłusznie ;]

a tak dla wyjaśnienia ;] w grupie : 0:0 i 2:0 dla Barcy, rewanż 1:0 gdzie powinno być 2 przy dobrze strzelonej bramce przez Bojana i awans Barcy ;]

Mourinho jest dobrym trenerem ale Ty niestety nie możesz nazwać się kibicem ;]

0

michalfanbarcy

po 1. cham i prostak nie fan ;]

po 2. wieczorynka sie skonczyła, dzieci neo idą spać. !

Można mnie zbanować ;] ale nie będę czytał takiego czegoś na temat Barcy na forum i stronie Barcelony !

Veb !

0

/visca/

Gabriel gra na obronie ;) więc to nie byłby atak ;)

0

Mata nie jest nam do niczego potrzebny ;) ta pozycja jest obsadzona ;] Moim zdaniem nikt z tej 3 ;) ja preferuję jakiegoś silnego pomocnika z ligi francuskiej na rotacje z Sergio ;) i jednego ŚO bo tam mamy tylko 3 jesli odejdzie Caceres.

0

bardzo dobrze ;)

teraz szykowac pieniążki z transferu Cesca i wzmacniac pomoc i obronę ;) VEB !

0

2 pozytywy ;) Bramka Zlatana i dobry mecz młodych ;)

Negatyw- niestety Pinto, katastrofa dzis :/

0

Ja Cule

zgadzam się, odchodzą Ci którzy nie chcą grać a przyszło jak dotąd 2 super zawodników. Nie dziwie się, że chcą Cesca bo to część Barcelony, ale jeśli się nie uda to transfer Artety też popieram ;] bo on również jest jej częścią ;)

0

dobry transfer ;) na zmiennika doświadczony zawodnik jak znalazł ;) Ma swoje lata ale i prezentuje wysoki poziom gry na swojej pozycji :)

0

0

19andrew92

Ani Michał ani Marcin Żawłakow ;] Tych 2 mam na myśli ;]

0

odkąd pamiętam nie grał ani jeden ani drugi w Barcelonia ;) musisz znać ciekawą historię klubu ;)

0

piszesz Olympiakos, myślisz Rivaldo ;D ?

0

dziękuję mu za te lata na Camp Nou ;) zrobił wiele ale niestety, Barca to nie dyskoteka, alko i panienki ;]

0

a co do Silvy ;] - nie. Za słaby.

0



popatrzcie na Zlatana w tym filmiku ;] może i są to tylko wybrane dobre akcje ale warto dać mu jeszcze szansę. Ja wierzę, że się odrodzi ! ZLATAN BLAUGRANA !

0

http://entertainmenow.net/channel2.php

New York : Man City ;) Titi gra ;) Toure nie wiem bo dopiero włączyłem. Warto popatrzeć ;)

0

mi nie chodzi o to ;/ tylko Barca jest za dobra, oddaje zawodników za darmo ;/ czemu nikt nie odda nam nikogo za darmo bo wiele zrobił dla klubu i nie chcą mu robić kłopotów... tylko nawet za "starego" Senne musimy płacic...

0

oo nie ;] przesada ;/ za darmo odchodzą zawodnicy za których mogliśmy wziąć ok 12-13 mln ;/ a za takiego dziadka płacić ;/ przesada ;/

0

a ja mam dość tego ;] jak mają tak kręcić to lepiej skupić się na kimś innym w tym okienku transferowym a Cesca wziąć za rok... a za pieniądze z jego transferu można kupić światowej klasy zawodnika, czy kogoś na miejsce Toure czy na obronę ... ;]

0

mi też się wydaje, że jedynie na jakiejś norweskiej stacji albo w internecie gdzieś... a szkoda, chętnie bym obejrzał 1 mecz ;) i zobaczył jak prezentują się nowe twarze ;) bo znając Pepa, każdy dostanie szansę gry ;)

0

Wie ktoś może czy mecz w Oslo będzie transmitowała jakaś stacja ?

0

o nie :P atmosfera w drużynie jest dobra ;P po co to psuć ;)

a po 2 to potrzeba nam zawodników ale nie na atak ;)

0

kamil9040

Ty wiesz co Ty mówisz człowieku ;] VV w tym sezonie kapitalnie bronił, dostał się do kadry itd. Moim zdaniem nr 2 na świecie zaraz po Casillasie, mimo, że to bramkarz realu. Oby grał w Barcy jak najdłużej !

a co do Pique - zdecydowanie nr 1 na świecie i bardzo młody ;] oby się nie wypalił to będzie z niego 2 Puyol ;) VEB !

0

ja również wierzę, że się odrodzi ;) i ten sezon będzie super w jego wykonaniu ;) Zlatan Blaugrana !

0

szymanski.

Chyba napisałem, że zostaje w Valencii ;] naucz sie czytać i się zachowuj...

0

co do Maty, to pomyłka ;) zostaje v Valencii na next sezon

0

edit by mod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?