kubabarca
Dołączył/a: lipiec 2010
Stołeczne
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kulturalna wypowiedź Mou o Pepie to co innego od chamskich i prowokujących wpisów ;] więc zmien www. i wpisuj inna nazwe klubu.
0
nawet za taką cenę trzeba go brać ! :) jest w formie i przyda się bardzo. Mam nadzieję, że wkrótce będzie biegał w koszulce Barcy !
0
nikt nie powiedział, że nie będzie grał ;] to są tylko durne domysły i wiadomości gazet ;] mi się wydaje, że będzie grał, tym bardziej, że jest w formie.
0
Inter nie był słaby ;]
Barca przegrała 3:1 gdzie Inter strzelił 2 bramki bodajże niesłusznie ;]
a tak dla wyjaśnienia ;] w grupie : 0:0 i 2:0 dla Barcy, rewanż 1:0 gdzie powinno być 2 przy dobrze strzelonej bramce przez Bojana i awans Barcy ;]
Mourinho jest dobrym trenerem ale Ty niestety nie możesz nazwać się kibicem ;]
0
michalfanbarcy
po 1. cham i prostak nie fan ;]
po 2. wieczorynka sie skonczyła, dzieci neo idą spać. !
Można mnie zbanować ;] ale nie będę czytał takiego czegoś na temat Barcy na forum i stronie Barcelony !
Veb !
0
/visca/
Gabriel gra na obronie ;) więc to nie byłby atak ;)
0
Mata nie jest nam do niczego potrzebny ;) ta pozycja jest obsadzona ;] Moim zdaniem nikt z tej 3 ;) ja preferuję jakiegoś silnego pomocnika z ligi francuskiej na rotacje z Sergio ;) i jednego ŚO bo tam mamy tylko 3 jesli odejdzie Caceres.
0
bardzo dobrze ;)
teraz szykowac pieniążki z transferu Cesca i wzmacniac pomoc i obronę ;) VEB !
0
2 pozytywy ;) Bramka Zlatana i dobry mecz młodych ;)
Negatyw- niestety Pinto, katastrofa dzis :/
0
Ja Cule
zgadzam się, odchodzą Ci którzy nie chcą grać a przyszło jak dotąd 2 super zawodników. Nie dziwie się, że chcą Cesca bo to część Barcelony, ale jeśli się nie uda to transfer Artety też popieram ;] bo on również jest jej częścią ;)
0
dobry transfer ;) na zmiennika doświadczony zawodnik jak znalazł ;) Ma swoje lata ale i prezentuje wysoki poziom gry na swojej pozycji :)
0
http://primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=175306
chyba jednak nici z transferu ;]
0
19andrew92
Ani Michał ani Marcin Żawłakow ;] Tych 2 mam na myśli ;]
0
odkąd pamiętam nie grał ani jeden ani drugi w Barcelonia ;) musisz znać ciekawą historię klubu ;)
0
piszesz Olympiakos, myślisz Rivaldo ;D ?
0
dziękuję mu za te lata na Camp Nou ;) zrobił wiele ale niestety, Barca to nie dyskoteka, alko i panienki ;]
0
a co do Silvy ;] - nie. Za słaby.
0
popatrzcie na Zlatana w tym filmiku ;] może i są to tylko wybrane dobre akcje ale warto dać mu jeszcze szansę. Ja wierzę, że się odrodzi ! ZLATAN BLAUGRANA !
0
http://entertainmenow.net/channel2.php
New York : Man City ;) Titi gra ;) Toure nie wiem bo dopiero włączyłem. Warto popatrzeć ;)
0
mi nie chodzi o to ;/ tylko Barca jest za dobra, oddaje zawodników za darmo ;/ czemu nikt nie odda nam nikogo za darmo bo wiele zrobił dla klubu i nie chcą mu robić kłopotów... tylko nawet za "starego" Senne musimy płacic...
0
oo nie ;] przesada ;/ za darmo odchodzą zawodnicy za których mogliśmy wziąć ok 12-13 mln ;/ a za takiego dziadka płacić ;/ przesada ;/
0
a ja mam dość tego ;] jak mają tak kręcić to lepiej skupić się na kimś innym w tym okienku transferowym a Cesca wziąć za rok... a za pieniądze z jego transferu można kupić światowej klasy zawodnika, czy kogoś na miejsce Toure czy na obronę ... ;]
0
mi też się wydaje, że jedynie na jakiejś norweskiej stacji albo w internecie gdzieś... a szkoda, chętnie bym obejrzał 1 mecz ;) i zobaczył jak prezentują się nowe twarze ;) bo znając Pepa, każdy dostanie szansę gry ;)
0
Wie ktoś może czy mecz w Oslo będzie transmitowała jakaś stacja ?
0
o nie :P atmosfera w drużynie jest dobra ;P po co to psuć ;)
a po 2 to potrzeba nam zawodników ale nie na atak ;)
0
kamil9040
Ty wiesz co Ty mówisz człowieku ;] VV w tym sezonie kapitalnie bronił, dostał się do kadry itd. Moim zdaniem nr 2 na świecie zaraz po Casillasie, mimo, że to bramkarz realu. Oby grał w Barcy jak najdłużej !
a co do Pique - zdecydowanie nr 1 na świecie i bardzo młody ;] oby się nie wypalił to będzie z niego 2 Puyol ;) VEB !
0
ja również wierzę, że się odrodzi ;) i ten sezon będzie super w jego wykonaniu ;) Zlatan Blaugrana !
0
szymanski.
Chyba napisałem, że zostaje w Valencii ;] naucz sie czytać i się zachowuj...
0
co do Maty, to pomyłka ;) zostaje v Valencii na next sezon
0
edit by mod