0

Titi odszedł za darmoo...

edit by mod

A co do transferu Marqueza też nie widać nigdzie żadnej kwoty transferu, tylko info, że odchodzi... Jeśli tak to gratuluje ;] 2 dobrych zawodników oddanych za nic. Red Bull skorzysta niewątpliwie ;/

0

też za darmo odchodzi ;| ?

0

:( - tyle w temacie.

Adios Rafa :( powodzenia z Titim :)

0

no jeśli będzie prezentował taki poziom jak Luis Enrique to będzie bardzo, bardzo dobrze :D Oby ;) Już się nie mogę doczekać 1 meczu Blaugrany ;D

0

gra na swojej pozycji z Arsenalu i już strzela ;) Tutaj niestety Barcelona zawiodła a nie Titi ;]

Powodzenia dalej ;) !

0

ten ruch popieram :) Hleb jest za słaby na Barcelonę i gre w Primera D.

0

30 lat to przesada ;] Zlatan i Villa są pod 30 ;) a do tego Xavi, Puyol, Abidal, Valdes ;]

Sorry, ale bez nich sobie Barcelony nie wyobrażam ;]

Ale jeśli chodzi o ten transfer wolę Capoue, jest naprawdę dobry ! :)

0

piszecie, że wolicie Senne itd :P

a widzieliście Capoue w akcji ;) oglądałem trochę Ligi francuskiej i to jest naprawdę świetny zawodnik i na dodatek młody.

Oby doszedł transfer do skutku, będzie z niego pociecha na lata :)

0

#MesQueUnClub#

przed chwilą to wyjaśnione zostało ;]

0

do zaczęcia sezonu proponuję jeszcze jednego środkowego obrońcę ;)

Chygr. odszedł do Doniecka ;] Rafa chce za Titim iść ;] Będzie tylko Milito na zmianę, a to troche za mało na środek, tym bardziej, że Puyol nie jest pierwszej młodości.

0

dokładnie ;) z niewolnika nie ma zawodnika

0

to fakt, za swojego zawodnika tyle kasy to przesada.

Ale Fabregas kocha ten klub i jego transfer dobrze wpłynie nie tylko na grę ale i na atmosferę w szatni ;) Ja jestem za w dalszym ciągu mimo ceny :)

0

Jeśli jest tak jak napisali, że Wenger się zgodził i Cesc chce odejść ;) to lada dzień możemy powitać go na Camp Nou ;)

VEB !

0

Mourinho i real od graczy Barcy - precz ! ;]

I nie piszcie, że Zlatan będzie grzał ławę ;] zobaczycie, że jeszcze będzie strzelał bramki bardzo ważne i z Villą i Messim na bokach będą nie do zajechania!

Zlatan Blaugrana !

0

bardzo dobrze !

0

oglądałem większość meczy Villarreal w ostatnim sezonie ;)

Dobry z niego grajek, walczy dużo i ma świetne przechwyty :)

Na zmiennika Sergio jak najbardziej tak ;)

0

powinien zostać :)

Tym bardziej, że Marquez wybiera się do Stanów ;/

0

generałxavi

wybacz :) jasne że herb :)

0

0

według mnie to trzeba poczekać ;) przed sezonem nikt nie jest w stanie powiedzieć jak będzie grał. :)

a jako kibice Barcy powinnismy wierzyć, że będzie wymiatal :D

0

piszecie, że wolnicie Mascherano itd.

po co nam zawodnik takiej klasy ? dla rywalizacji z Sergio ?

wystarczy dobry zmiennik :) a Kabore jest takim na pewno :)

ja jestem za tym transferem.

0

Sergio 100 lat w Barcelonie ;D

Mistrzostwa w Twoim wykonaniu - mistrzostwo !

VEB !!

0

I BARDZO DOBRZE :) Nie wiem czemu ludzie chcą sie go pozbyć... Można powiedzieć, że uratował ligę i LM w pewnym sensie...

Jakże ważny gol z realem na Camp Nou.. gdyby wtedy real wygrał to nikt nie wie jakby się liga potoczyła.

LM - 2 bramki i super mecz z Arsenalem

Ja jestem jego absolutnym zwolennikiem i mam nadzieję, że zostanie bo wniesie on na pewno jeszcze bardzo dużo do drużyny...

0

Masiar

Fabregas Raczej nie przejdzie więc: Xavi, Inieste, Busquets

a co do napaści ;) Villa będzie grał na czubie więc nie wiem czy zamiast Zlatana nie będzie grał Pedro i on nie zejdzie na stronę ;)

0

I jestem przekonany, że jeden i drugi będzie błyszczał w Barcelonie ;D

ciekawy sezon się zapowiada :D VEB !

0

Może i tylko nosił ale zasługuje na pełne uznanie :) Wiele zrobił dla Barcelony i mimo nieudanego ostatniego sezonu możemy być dumni, że bronił barw Barcy ! I mam nadzieję, że jeszcze kiedyś go zobaczę na Camp Nou :)

0

stary ?? zobaczcie obronę Barcelony :) Tylko Pique jest młodszy...

Nie liczę Muniesy i Fontasa, którzy na grę w wyjściowej 11 nie mają w tym sezonie raczej szans ;)

0

a co do obstawy lewej obrony :) Abidal ma swoje lata, a Maxwell niestety jest za słaby i Adriano sprawdzi się od niego o wiele lepiej. I nie sądzę żeby był to tylko zmiennik :) przekonamy się jeszcze.

0

transfer bardzo dobry :) miłe zaskoczenie ;) jeśli to prawda to zacznę wierzyć w Rosella :) mamy wsparcie dla obrony, gdzie potrzebne były wzmocnienia. A na dodatek może grać w pomocy jeszcze. Uniwersalny zawodnik :) I jeśli to prawda to jest to transfer w pełni trafiony. Jeszcze pomocnik jakiś i można śmiało zaczynać sezon. VEB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?