kubabarca
Dołączył/a: lipiec 2010
Stołeczne
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Titi odszedł za darmoo...
edit by mod
A co do transferu Marqueza też nie widać nigdzie żadnej kwoty transferu, tylko info, że odchodzi... Jeśli tak to gratuluje ;] 2 dobrych zawodników oddanych za nic. Red Bull skorzysta niewątpliwie ;/
0
też za darmo odchodzi ;| ?
0
:( - tyle w temacie.
Adios Rafa :( powodzenia z Titim :)
0
no jeśli będzie prezentował taki poziom jak Luis Enrique to będzie bardzo, bardzo dobrze :D Oby ;) Już się nie mogę doczekać 1 meczu Blaugrany ;D
0
gra na swojej pozycji z Arsenalu i już strzela ;) Tutaj niestety Barcelona zawiodła a nie Titi ;]
Powodzenia dalej ;) !
0
ten ruch popieram :) Hleb jest za słaby na Barcelonę i gre w Primera D.
0
30 lat to przesada ;] Zlatan i Villa są pod 30 ;) a do tego Xavi, Puyol, Abidal, Valdes ;]
Sorry, ale bez nich sobie Barcelony nie wyobrażam ;]
Ale jeśli chodzi o ten transfer wolę Capoue, jest naprawdę dobry ! :)
0
piszecie, że wolicie Senne itd :P
a widzieliście Capoue w akcji ;) oglądałem trochę Ligi francuskiej i to jest naprawdę świetny zawodnik i na dodatek młody.
Oby doszedł transfer do skutku, będzie z niego pociecha na lata :)
0
#MesQueUnClub#
przed chwilą to wyjaśnione zostało ;]
0
do zaczęcia sezonu proponuję jeszcze jednego środkowego obrońcę ;)
Chygr. odszedł do Doniecka ;] Rafa chce za Titim iść ;] Będzie tylko Milito na zmianę, a to troche za mało na środek, tym bardziej, że Puyol nie jest pierwszej młodości.
0
dokładnie ;) z niewolnika nie ma zawodnika
0
to fakt, za swojego zawodnika tyle kasy to przesada.
Ale Fabregas kocha ten klub i jego transfer dobrze wpłynie nie tylko na grę ale i na atmosferę w szatni ;) Ja jestem za w dalszym ciągu mimo ceny :)
0
Jeśli jest tak jak napisali, że Wenger się zgodził i Cesc chce odejść ;) to lada dzień możemy powitać go na Camp Nou ;)
VEB !
0
Mourinho i real od graczy Barcy - precz ! ;]
I nie piszcie, że Zlatan będzie grzał ławę ;] zobaczycie, że jeszcze będzie strzelał bramki bardzo ważne i z Villą i Messim na bokach będą nie do zajechania!
Zlatan Blaugrana !
0
bardzo dobrze !
0
oglądałem większość meczy Villarreal w ostatnim sezonie ;)
Dobry z niego grajek, walczy dużo i ma świetne przechwyty :)
Na zmiennika Sergio jak najbardziej tak ;)
0
powinien zostać :)
Tym bardziej, że Marquez wybiera się do Stanów ;/
0
generałxavi
wybacz :) jasne że herb :)
0
http://www.fcbarcelona.com/web/english/galeries/futbol/temporada10-11/07/presentacio_adriano/galeria.html
pasuje mu ta koszulka ;D ładnie całuje godło ;D
0
według mnie to trzeba poczekać ;) przed sezonem nikt nie jest w stanie powiedzieć jak będzie grał. :)
a jako kibice Barcy powinnismy wierzyć, że będzie wymiatal :D
0
piszecie, że wolnicie Mascherano itd.
po co nam zawodnik takiej klasy ? dla rywalizacji z Sergio ?
wystarczy dobry zmiennik :) a Kabore jest takim na pewno :)
ja jestem za tym transferem.
0
Sergio 100 lat w Barcelonie ;D
Mistrzostwa w Twoim wykonaniu - mistrzostwo !
VEB !!
0
I BARDZO DOBRZE :) Nie wiem czemu ludzie chcą sie go pozbyć... Można powiedzieć, że uratował ligę i LM w pewnym sensie...
Jakże ważny gol z realem na Camp Nou.. gdyby wtedy real wygrał to nikt nie wie jakby się liga potoczyła.
LM - 2 bramki i super mecz z Arsenalem
Ja jestem jego absolutnym zwolennikiem i mam nadzieję, że zostanie bo wniesie on na pewno jeszcze bardzo dużo do drużyny...
0
Masiar
Fabregas Raczej nie przejdzie więc: Xavi, Inieste, Busquets
a co do napaści ;) Villa będzie grał na czubie więc nie wiem czy zamiast Zlatana nie będzie grał Pedro i on nie zejdzie na stronę ;)
0
I jestem przekonany, że jeden i drugi będzie błyszczał w Barcelonie ;D
ciekawy sezon się zapowiada :D VEB !
0
Może i tylko nosił ale zasługuje na pełne uznanie :) Wiele zrobił dla Barcelony i mimo nieudanego ostatniego sezonu możemy być dumni, że bronił barw Barcy ! I mam nadzieję, że jeszcze kiedyś go zobaczę na Camp Nou :)
0
stary ?? zobaczcie obronę Barcelony :) Tylko Pique jest młodszy...
Nie liczę Muniesy i Fontasa, którzy na grę w wyjściowej 11 nie mają w tym sezonie raczej szans ;)
0
a co do obstawy lewej obrony :) Abidal ma swoje lata, a Maxwell niestety jest za słaby i Adriano sprawdzi się od niego o wiele lepiej. I nie sądzę żeby był to tylko zmiennik :) przekonamy się jeszcze.
0
transfer bardzo dobry :) miłe zaskoczenie ;) jeśli to prawda to zacznę wierzyć w Rosella :) mamy wsparcie dla obrony, gdzie potrzebne były wzmocnienia. A na dodatek może grać w pomocy jeszcze. Uniwersalny zawodnik :) I jeśli to prawda to jest to transfer w pełni trafiony. Jeszcze pomocnik jakiś i można śmiało zaczynać sezon. VEB !