kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
75
Na poprawę humoru ;D
W przydrożnym rowie siedzi jeż i je śniadanie. Przykicał zajączek.
- Co jesz?
- Co zając?
1
Zlatan w formie!
1
Czyżby remontada?
0
Messi HELP!
33
Wszystkim użytkownikom życzę udanych i radosnych Świąt Wielkanocnych!
4
Portret Johana Cruyffa
https://x.com/OldFootball11/status/979733279422275585
2
U mnie w Bydgoszczy dużo ludzi korzysta z tych rowerów, co za tym idzie że powstaje więcej stacji. Zdarzają się przypadki, że rowery są w opłakanym stanie. Pierwsze 20 minut jest bezpłatne, później, przez godzinę płaci się złotówkę, a za dwie godz. już 4 złote
2
Heh ;)
5
Piłkarze Wolverhampton Wanderers, a wśród nich wokalista Led Zeppelin Robert Plant
https://x.com/OldFootball11/status/979686610756341761
1
Ze wszystkiego da się zrobić boisko ;)
https://x.com/reuterspictures/status/979007394251509760
0
FC Barcelona sezon 1956/57
https://x.com/OldFootball11/status/979438597383376896
Johan Cruyff
https://x.com/OldFootball11/status/979439027341398018
1
Heh :)
1
Szymon Marciniak będzie sędziował na mundialu!
http://resources.fifa.com/image/upload/list-of-match-officials-for-the-2018-fifa-world-cuptm.pdf?cloudid=ygppy1zdhjaxituykarn
3
Adrian Mierzejewski z kolejną bramką (13 w sezonie) ligową w lidze australijskiej dla Sydney FC. Oprócz gola zaliczył również asystę!
http://www.90minut.pl/news/285/news2854437-Gol-Adriana-Mierzejewskiego.html
0
Alena to Hiszpan xD A jeszcze to dokładniej to Katalończyk xD
1
Brawa dla bordowo-granatowych szczypiornistów! Vamos Barca!
1
I miałbyś czterech zawodników spoza UE w drużynie, co nie jest dopuszczalne w lidze
6
Tak wygląda piłka z mundialu w 1950
https://x.com/OldFootball11/status/979069278963077120
0
Taka informacja
Możliwe że Messi nie wystąpi od początku z Sevillą
5
Messi oglądający mecz Argentyny
https://x.com/FCBW_A7/status/978735700936937472
0
Ale gwałt Hiszpanii na Argentynie xD
0
Co za golazo Zielińskiego!
0
TurboGrosik!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Stadion Śląski prezentuje się fantastycznie!
2
Reprezentacja Hiszpanii U-19 przegrała z Francją (u-19) 4-2 i nie zakwalifikowała się do mistrzostw Europy kategorii u-19 i nie zobaczymy jej również na mundialu u-20 w Polsce. Bramki dla La Rojita zdobywali Abel Ruiz z rezerw Barcelony oraz Jordi Mboula (były gracz młodzieżowy Blaugrany, teraz AS Monaco). Na boisku przebywali też inni gracze z młodzieży barcelońskiej; Inaki Pena, Juan Miranda, Jorge Cuenca (zaliczył samobójcze trafienie)
2
Jest już terminarz 33 kolejki La Liga. Barcelona zmierzy się 17 kwietnia (wtorek) na wyjeździe z Celtą Vigo (godz. 21:00)
1
Kogo my tu widzimy! A ktoś już chciał Cię zastąpić
0
Chodziło mi użytkownika ZelekBARCA
1
Już jest taki użytkownik co robi tak samo :)
9
Aż 300 komentarzy pod artykułem o Umtiti! Teraz przez miesiąc będzie wałkowany ten temat!
A ja wam mówię tu i teraz, że Umtiti zostanie w Barcelonie na długie lata!