kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spodziewałem się bardziej będzie stawiał na młodzież, gdyż był trenerem Barcy B. Na początku swojego jeszcze pierwszego sezonu to jeszcze posyłał na boisko Munira czy Sandro. Nie wiem dlaczego nie zaufał Haliloviciovi czy Deulofeu. Obaj byli nadziejami na przyszłość w składzie Barcy, tym bardziej Deulofeu, który Barce zna od małego dziecka i przechodził przez wszystkie szczeble w klubie
0
Spodziewam się łatwego zwycięstwa typu 3:1 czy 2:0 dla Barcy
11
Malaga to już obok Realu Sociedad czy Celty Vigo jeden z trudnych przeciwników dla Barcy w ostatnich latach nie licząc drużyn z najwyższej półki La Ligi
6
Nestle by lepiej wypadało na koszulkach niż Rakuten
0
Czy brak Messiego i Suareza naprawdę musi skutkować brakiem zwycięstwa. No cóż. Zawodnicy muszą przyjąć ten remis na klatę, a my kibice musimy się modlić o korzystne wyniki spotakań z Realami (Sociedad i Madryt)
0
Stawiam że w składzie wyjdzie Alba i Turan
0
Szanuję Unzue, bo to bardzo dobry asystent i tzw. "architekt stałych fragmentów gry" i myślę że w przyszłości zostanie pierwszym szkoleniowcem Barcy. Ale póki co niech Luis Enrique będzie dalej szkoleniowcem, bo ma jeszcze chęć pracy jako szkoleniowiec i głód zdobywania sukcesów razem z piłkarzami i pozostałym sztabem trenerskim
0
Oficjalnie. Rakuten nowym sponsorem!!!!
1
Wreszcie Argentyna zwycięska. Mam nadzieję że to dopiero początek zwycięskiej serii.
0
Gratulacje za awans. Liczę jednak że poprawią się bardziej wyniki, bo jednak stać ich na więcej
0
No tak, masz rację
6
Całkiem korzystna opcja. Wielu zawodników w podobnym wieku gra jeszcze przyzwoicie np. Rafa Marquez, Aritz Aduriz
0
Pójdzie tą samą drogą co Montoya, tyle że on był wypożyczony
1
Gebson? Gelson Martins, poprawcie. Ten Aduriz im starszy tym lepszy. Najpierw pięciopak w Lidze Europy, teraz najstarszy strzelec w La Roja. Zadziwia mnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rafa cały czas imponuje formą jaką miał również w Barcy i jeszcze tak dalej będzie grał to awansuje z Meksykiem na mundial i będzie mógł kolejny raz poczuć atmosferę wielkiej międzynarodowej imprezy
3
Widać że powrót Leo do repry nic znacząco nie pomógł. Tu potrzebna jest zmiana trenera niestety i to jak najszybciej. A dla Brazylii wielkie brawa za grę włożoną w ten mecz
14
Nie dobrze się patrzy jak taki talent marnuje się w obecnej chwili, Powrót do La Liga powinien być korzystnym kierunkiem w jego karierze. I liczę na to że w przyszłości jeszcze ubierze koszulkę Barcy jako zawodnik
0
Bezsensowana godzina moim zdaniem
8
Ja wolę Mario Gaspara, w końcu już parę lat gra na hiszpańskich boiskach ,ma doświadczenie i chyba bardziej zaadaptuje się do zespołu Barcy
1
Miło się czyta, o tym pechowym remisie Realu, a niezwykłym dla Legii. Tylko pogratulować zawodnikom Legii za postawę włożoną w ten mecz.
3
Myślisz że sobie nie poradzą z Celtikiem na wyjeździe i Borussią M u siebie?
0
Ciężko w to uwierzyć to co Messi powiedział, ale z drugiej strony jeżeli któryś z Man City zaczął go wyśmiewać to musiał jakoś zareagować, by się nie dyskryminować.
5
Spokojna głowa. Dadzą radę. Pewne zwycięstwo z Celtikiem i Borussią i pierwsze miejsce w tabeli i można być zadowolonym
0
Mam nadzieję że to się już nie powtórzy, Prędzej czy później zrozumie i wymądrzeje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może któryś z tych młodziaków dostanie szansę zaprezentowania się w meczu, na co najmniej 15-20 minut
0
Oby rozegrał jeszcze dużo meczów dla Barcy, jeśli zdrowie i kondycja pozwoli. Chciałbym, jak każdy kibic żeby zakończył karierę w Barcelonie
0
Lubię takie mecze gdzie w doliczonym czasie padają bramki. Fajnie że udało się zdobyć 3 punkty i jeszcze chciałbym powiedzieć, że w okienku transferowym mocno zawsze pisałem o tym żeby Munir pozostał w zespole Barcy i nie kupować bez sensu za wielkie pieniądze Paco. Teraz Munir wszedł na drugą połowę i potrafił strzelić gola przeciwko Barcelonie. Może się teraz wydawać że Munir byłby bardzo odpowiednim zmiennikiem w ataku niż pozyskany Paco Alcacer, który kosztował zbyt wiele pieniędzy. No chyba ze Paco jeszcze pokaże swoje umiejętności i okaże się trafnym transferem wart kwoty zakupu. A Munirowi również życzę by pokazał się w Valencii jak z najlepszej strony i żeby jeszcze mógł przywdziać koszulkę z herbem Barcy. Może ja mówię uparcie i każdy może mieć swoje zdanie, ale wierzę w wychowanka Barcelony i żeby w przyszłości w pierwszej drużynie Barcelony pojawiało się wielu wykreowanych w La Masii zawodników. Sam mecz należał do bardzo trudnych i zdobyte trzy punkty należy traktować jako cenną zdobycz
0
Tak szybko tą kadrę powołuje