3

My również możemy podziękować za dobrą grę w El Clasico

1

Chociaż tutaj mamy szczęście że inni też tracą punkty

1

Szkoda tych trzech oczek. Ten remis nie jest czymś przyjemnym, tym bardziej że traci się zwycięstwo w końcówce

0

Dlaczego w takim momencie??????!!!!!!!!

0

Leo , no ale że ty nie mogłeś trafić

0

Neymar, zawiodłeś mnie w tym momencie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie lepiej byłoby ogłosić 5 zawodników niż trzech. Byłaby większa rywalizacja i napięcie

0

Powrót Iniesty daje ogromną nadzieje na jutrzejszy korzystny wynik

1

Mariano jest Dominikańczykiem, a urodził się w Hiszpanii, a dokładniej to jeszcze w Katalonii

1

Lubię te oprawy przed takimi meczami. Zawsze dodaje to emocji

0

I klub by miał prawie ten sam problem co Real rok temu w CPL z Cheryshevem

0

Tego to nikt nie jest pewien, ale wydaje mi się że to zawodnik z podstawowej kadry niegrający w ogóle powinien mieć pierwszeństwo w wyjściowej jedenastce niż gracz z drużyny młodzieżowej. Oczywiście wspomniany Nili może dostanie szansę jako zmiennik w drugiej połowie meczu albo w rewanżu. Takie jest moje zdanie, nie każdy musi się z tym zgodzić

5

Niech Vidal pokaże się z dobrej strony, by Lucho mu w końcu zaufał, a Paco niech strzeli chociaż jedną bramkę.

0

Trzeba było go pozyskać w letnim okienku zamiast Paco

0

Ten remis po tym meczu to jest jednak niespodzianka

4

Barca na czele z Tridente rozniesie mury i zdobędzie Anoeta

13

Jestem zaskoczony i szczęśliwy

0

Jeszcze bodajże grali z nimi w półfinale pucharu Króla nie tak dawno i mecz na Anoeta zakończył się remisem 1:1.

0

Spodziewałem się bardziej będzie stawiał na młodzież, gdyż był trenerem Barcy B. Na początku swojego jeszcze pierwszego sezonu to jeszcze posyłał na boisko Munira czy Sandro. Nie wiem dlaczego nie zaufał Haliloviciovi czy Deulofeu. Obaj byli nadziejami na przyszłość w składzie Barcy, tym bardziej Deulofeu, który Barce zna od małego dziecka i przechodził przez wszystkie szczeble w klubie

0

Spodziewam się łatwego zwycięstwa typu 3:1 czy 2:0 dla Barcy

11

Malaga to już obok Realu Sociedad czy Celty Vigo jeden z trudnych przeciwników dla Barcy w ostatnich latach nie licząc drużyn z najwyższej półki La Ligi

6

Nestle by lepiej wypadało na koszulkach niż Rakuten

0

Czy brak Messiego i Suareza naprawdę musi skutkować brakiem zwycięstwa. No cóż. Zawodnicy muszą przyjąć ten remis na klatę, a my kibice musimy się modlić o korzystne wyniki spotakań z Realami (Sociedad i Madryt)

0

Stawiam że w składzie wyjdzie Alba i Turan

0

Szanuję Unzue, bo to bardzo dobry asystent i tzw. "architekt stałych fragmentów gry" i myślę że w przyszłości zostanie pierwszym szkoleniowcem Barcy. Ale póki co niech Luis Enrique będzie dalej szkoleniowcem, bo ma jeszcze chęć pracy jako szkoleniowiec i głód zdobywania sukcesów razem z piłkarzami i pozostałym sztabem trenerskim

0

Oficjalnie. Rakuten nowym sponsorem!!!!

1

Wreszcie Argentyna zwycięska. Mam nadzieję że to dopiero początek zwycięskiej serii.

0

Gratulacje za awans. Liczę jednak że poprawią się bardziej wyniki, bo jednak stać ich na więcej

0

No tak, masz rację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?