kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gramy z Atletico!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dla kibiców z odległych rejonów świata zrobią wszystko, by im się odwdzięczyć
1
Taki wynik to ja rozumiem!!!!!!!
0
Jak Denis to i Luis również!!!!!!!!! Brawo El Pistolero!!!!!!!!!1
0
Komentarzy gadają o nim, a on tu później strzela gola
1
Brawo Denis!!!!!!!!!!!!!!!
2
Wierzę że Masche podoła zadaniu na pozycji Sergiego. Żałuje że nie ma Vidala w składzie
0
Widać że jest wciąż głodny gry i daje z siebie wszystko
11
To dzięki Ronaldinho zacząłem kibicować Barcelonie i jestem mu za to wdzięczny
1
Jestem bardzo ciekaw meczu z takim ustawieniem w pomocy. To zarazem może być taki eksperyment i sprawdzian dla pomocników
0
Niech wykorzysta tą okazję! Lepiej na słonecznych Kanarach niż w zimnym Hamburgu
0
Denis!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Liczyłem na D. Suareza i Vidala w składzie, a tu takie mocne zdziwienie
1
Dla mnie to obojętnie jaki skład. Wierzę po prostu w chłopaków wszystkich!
3
Liczę na kolejny występ Vidala i następną przez niego bramę strzeloną. Taką serią to sobie chyba uratuje pewne zaufanie u LE
1
Druga bramka Lewego!!!!!!!
0
Dla mnie taki piłkarz bez ambicji gry to tak jakby żołnierz bez karabinu
9
Warto pamiętać jego bramę w El Clasico i w meczu wyjazdowym z Celtą wygranym 1:0 z sezonu 2014/15
2
Dobrze że to nic poważnego
0
Wreszcie się udało!! Brawa dla drużyny!!!
3
Wygrać mecz i zarazem zdobyć bastylię "Anoeta"
4
Poczekajmy do ligowego meczu. Gdyby wtedy Vidala nie było to już byłby totalny absurd
0
Do dobry prognostyk do tego że Leo przedłuży umowę i skończy karierę piłkarską w Barcelonie
0
Totalna bzdura!!!!!
0
Mission Impossible
0
Ja też się z tego cieszę że Real traci punkty, ale zachowajmy jeszcze ostroźność. Mam nadzieję że prędzej czy później Barca wyprzedzi Real i Sevillę(jeszcze o nich pamiętajmy) ,będzie na pierwszym miejscu i skończą ligę jako mistrzowie i wtedy będziemy mogli świętować sukces
0
Ok, porażka Realu jest korzystna dla Barcy, ale doszliśmy dopiero do połowy sezonu i nie ma co na razie się tak eksajtować, jakbyśmy już byli na pierwszym miejscu i dalej wygrywali kolejne mecze do końca sezonu.
1
Nie podniecajcie się aż tak wszyscy tą przegraną Realu, bo mamy dopiero środek sezonu i wszystko się może jeszcze wydarzyć. Piszę to jako użytkownik mający w sercu Barcę i mocno wierzący w sukces Blaugrany we wszystkich rozgrywkach
7
Wczoraj tylko remis Gabonu, a dzisiaj tak samo faworyzowana Algieria też remisuje z Zimbabwe w PNA. Ciekawie jak potoczą się pozostałe mecze. Szkoda że nie ma transmisji spotkań w Eurosporcie jak kiedyś
8
Remis w pierwszym meczu Pucharu Narodów Afryki. Gwinea Bissau urywa punkty gospodarzowi imprezy - Gabonowi