0

Gramy z Atletico!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dla kibiców z odległych rejonów świata zrobią wszystko, by im się odwdzięczyć

1

Taki wynik to ja rozumiem!!!!!!!

0

Jak Denis to i Luis również!!!!!!!!! Brawo El Pistolero!!!!!!!!!1

0

Komentarzy gadają o nim, a on tu później strzela gola

1

Brawo Denis!!!!!!!!!!!!!!!

2

Wierzę że Masche podoła zadaniu na pozycji Sergiego. Żałuje że nie ma Vidala w składzie

0

Widać że jest wciąż głodny gry i daje z siebie wszystko

11

To dzięki Ronaldinho zacząłem kibicować Barcelonie i jestem mu za to wdzięczny

1

Jestem bardzo ciekaw meczu z takim ustawieniem w pomocy. To zarazem może być taki eksperyment i sprawdzian dla pomocników

0

Niech wykorzysta tą okazję! Lepiej na słonecznych Kanarach niż w zimnym Hamburgu

0

Denis!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Liczyłem na D. Suareza i Vidala w składzie, a tu takie mocne zdziwienie

1

Dla mnie to obojętnie jaki skład. Wierzę po prostu w chłopaków wszystkich!

3

Liczę na kolejny występ Vidala i następną przez niego bramę strzeloną. Taką serią to sobie chyba uratuje pewne zaufanie u LE

1

Druga bramka Lewego!!!!!!!

0

Dla mnie taki piłkarz bez ambicji gry to tak jakby żołnierz bez karabinu

9

Warto pamiętać jego bramę w El Clasico i w meczu wyjazdowym z Celtą wygranym 1:0 z sezonu 2014/15

2

Dobrze że to nic poważnego

0

Wreszcie się udało!! Brawa dla drużyny!!!

3

Wygrać mecz i zarazem zdobyć bastylię "Anoeta"

4

Poczekajmy do ligowego meczu. Gdyby wtedy Vidala nie było to już byłby totalny absurd

0

Do dobry prognostyk do tego że Leo przedłuży umowę i skończy karierę piłkarską w Barcelonie

0

Totalna bzdura!!!!!

0

Mission Impossible

0

Ja też się z tego cieszę że Real traci punkty, ale zachowajmy jeszcze ostroźność. Mam nadzieję że prędzej czy później Barca wyprzedzi Real i Sevillę(jeszcze o nich pamiętajmy) ,będzie na pierwszym miejscu i skończą ligę jako mistrzowie i wtedy będziemy mogli świętować sukces

0

Ok, porażka Realu jest korzystna dla Barcy, ale doszliśmy dopiero do połowy sezonu i nie ma co na razie się tak eksajtować, jakbyśmy już byli na pierwszym miejscu i dalej wygrywali kolejne mecze do końca sezonu.

1

Nie podniecajcie się aż tak wszyscy tą przegraną Realu, bo mamy dopiero środek sezonu i wszystko się może jeszcze wydarzyć. Piszę to jako użytkownik mający w sercu Barcę i mocno wierzący w sukces Blaugrany we wszystkich rozgrywkach

7

Wczoraj tylko remis Gabonu, a dzisiaj tak samo faworyzowana Algieria też remisuje z Zimbabwe w PNA. Ciekawie jak potoczą się pozostałe mecze. Szkoda że nie ma transmisji spotkań w Eurosporcie jak kiedyś

8

Remis w pierwszym meczu Pucharu Narodów Afryki. Gwinea Bissau urywa punkty gospodarzowi imprezy - Gabonowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?