0

RAFINHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Kolejny mecz przy którym muszę to skomentować; jak ja się cieszę że mamy Matsa

0

Niech Barca dobrze się pożegna z Estadio Vicente Calderon!

2

Kamil Glik ma już na koncie 5 goli w lidze francuskiej. Życzę mu aby pobił swój własny rekord w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie (7 goli w sezonie 2014/15 Serie A w barwach Torino).

0

Może Masip dostanie poważną okazję zaprezentowania swoich umiejętności i to przeciwko takiemu klubowi!

0

Młodzieżówka przegrywa z Borussią w youth LM już w 7 minucie

0

Nie za dużo mają Hiszpanów w tej Chelsea, że jeszcze są kolejnego

0

Szkoda mi w tej chwili Paco. Po jakiego grzyba on tu przychodził. Mieliśmy Munira, który w meczach przedsezonowych strzelał bramki.

2

Cieszy mnie że Lucho potrafi przyjąć krytykę i nie chowa głowy w piasek

15

Pan Fernandez widzę uparcie broni swe dzieło: zakup pana Gomesa

0

Socios i pozostali kibice

2

Bartomeu chyba będzie ofiarą czystek w Barcelonie

6

Może to dziwne co teraz napiszę, ale mnie to zwycięstwo w ogóle NIE CIESZY!

0

Ojojojojojojojojojoj

1

Jak ja się cieszę że mamy MATSA

0

Jest wolny i będzie brama!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś Denisa ostatnio nie ma w podstawowej jedenastce

0

I tak Legia chcę wywalczyć mistrzostwo, przegrywając z chroniącym się przed spadkiem Ruchem. Jeszcze Niezgoda (piłkarz na wypożyczeniu z Legii) wbija bramę. Taki Niezgoda lepszy niż jakiś Nigeryjczyk z Chin

12

Bardzo ciekawie się czytało ten artykuł. Same te ciekawostki z La Otra Liga są bardzo pasjonujące

0

Mocne słowa trenera Leganes

0

Co za straszne oceny. Kiedy ostatni raz mogły być tak samo wystawione?

1

W tym Eurosporcie to już coraz mniej jest transmitowanej piłki nożnej. Nie było Pucharu Narodów Afryki i nie będzie Bundesligi. Pozostaje tylko Liga Europy. Eurosport schodzi już na samo dno tak samo jak Polsat (Sport, Sport Extra) które transmituje jakieś rozgrywki rosyjskie czy ukraińskie a za chwilę rozpocznie nadawanie ligi chińskiej i kopaczy w Indiach. Jedyne co fajnego związanego z piłką w Polsacie to eliminacje do turnieju i program Cafe Futbol

2

Bardzo dobry ruch na przyszłość naszej obrony w drużynie

1

Oczywiście że wierzę! Gdybym nie wierzył to co byłby za ze mnie kibic Barcy

1

Ok, ale nie obrzucajmy go błotem, bo przecież osiągnął z Barcą 2x mistrzostwa Hiszpanii, 2x CdR (trzeci w kolejce) i raz LM. Może i jest już zmęczony prowadzeniem Barcy, ale sukcesy go jednak ratują

3

A ja wierzę, że jeszcze Lucho pokaże na co go stać

0

Ostatni raz na etapie 1/8 finału odpadliśmy w sezonie 2006/07 w dwumeczu z Liverpoolem, czyli równo 10 lat temu. Widocznie teraz też przyszedł na taki scenariusz. Ok, jeszcze mamy rewanż, a cuda potrafią się przytrafiać, więc jakieś światełko w tunelu jeszcze jest.

1

Najpierw ta straszna kontuzja Vidala, teraz ten wręcz koszmarny mecz. Po prostu można osiwieć

0

Nie będę mógł spać po czymś takim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?