kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to teraz Higuain musi wziąć ciężar reprezentacji na siebie
3
Nasza La Masia staje się fabryką talentów dla innych zespołów. Palencia może pójść śladami Muniesy
0
Monaco niczym fabryka talentów!
0
No teraz to poszalelí!
7
Danny Blind nie jest już selekcjonerem Holendrów! Porażka z Bułgarią przyniosła efekty
1
Szkoda tych straconych punktów z Kazachstanem, byśmy mieli komplet oczek w połowie eliminacji. Ale fajnie że mamy 6 punktów przewagi nad Danią i Czarnogórą
0
Nagroda za dobry występ z Ukrainą
0
2:0 dla Hiszpanii! Vitolo!
12
Johan Cruyff na zawsze w pamięci wszystkich cules!
0
Żałuję teraz swoich myśli, że nie chciałem odejścia Bravo w lecie. Teraz mogę sobie puknąć w czoło za to. Marc jest o niebo lepszym bramkarzem i może pograć u nas jakieś 10 lat
0
Gomes wreszcie się na coś przydał!
0
No nie! Munir dlaczego ty?
0
SUAREZ!!!!!!!!!!!!!!!!
30
Suarez na pewno cieszy. Pojedynek z Chielinim przypadnie mu do gustu
2
Lepszego kandydata niż Inietsa się nie znajdzie
0
Szczytem głupoty była wtedy sprzedaż Thiago. Choć wtedy był inny zarząd i dyrektor sportowy, to teraz obecne szefostwo weźmie się solidnie za odzyskanie naszego wychowanka
0
Jego przyjście będzie bardzo dużym wzmocnieniem
1
W środę była radość na całego, a dzisiaj smutek na całego
0
Paco na ratunek!
0
Co za wieśniak! Nie dziwię się że piłkarze na mundialu w RPA mieli z nim kłótnie
0
losowanie ćwierćfinałów 17 marca
0
Żadna inna drużyna nie jest tak zdolna dokonać arcyciekawego rewanżu Jak BARCA! Ten środowy wieczór na zawsze zapisze się w pamięci wszystkich kibiców Barcy na świecie. A Sergi Roberto zostanie zapamiętany przez tego złotego gola dającego awans, tak samo jak Iniesta strzelający bramę na Stamford Bridge dającą awans do finału LM w sezonie 2008/09
0
Jak ja żałuję, jak każdy z resztą że nie mieszkam w Barcelonie, gdzie mógłbym obejrzeć to widowisko
0
Chciałbym mieć w tej chwili te dzisiaj wydane katalońskie dzienniki. Bym sobie je aż powiesił na ścianę
0
Jak ja kocham ten klub! ZA WALKĘ DO SAMEGO KOŃCA!!!!!!
0
TTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!
3
Niech ten dzień zapisze się w dziejach futbolu. Barca dokona dziś remontady na skalę globalną
7
Przyjacielskie stosunki dzisiaj piłkarze odkładają poza boisko, bo na murawie dziś rozpęta się walka o historyczne zwycięstwo Barcy
0
Obrona niczym mur nie do zatrzymania, zgranie w środku pola i stuprocentowa skuteczność MSN wystarczą na osiągnięcie manity
0
Piękny mecz! Oby więcej takich, zwłaszcza w środę