3

Myślisz że sobie nie poradzą z Celtikiem na wyjeździe i Borussią M u siebie?

0

Ciężko w to uwierzyć to co Messi powiedział, ale z drugiej strony jeżeli któryś z Man City zaczął go wyśmiewać to musiał jakoś zareagować, by się nie dyskryminować.

5

Spokojna głowa. Dadzą radę. Pewne zwycięstwo z Celtikiem i Borussią i pierwsze miejsce w tabeli i można być zadowolonym

0

Mam nadzieję że to się już nie powtórzy, Prędzej czy później zrozumie i wymądrzeje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może któryś z tych młodziaków dostanie szansę zaprezentowania się w meczu, na co najmniej 15-20 minut

0

Oby rozegrał jeszcze dużo meczów dla Barcy, jeśli zdrowie i kondycja pozwoli. Chciałbym, jak każdy kibic żeby zakończył karierę w Barcelonie

0

Lubię takie mecze gdzie w doliczonym czasie padają bramki. Fajnie że udało się zdobyć 3 punkty i jeszcze chciałbym powiedzieć, że w okienku transferowym mocno zawsze pisałem o tym żeby Munir pozostał w zespole Barcy i nie kupować bez sensu za wielkie pieniądze Paco. Teraz Munir wszedł na drugą połowę i potrafił strzelić gola przeciwko Barcelonie. Może się teraz wydawać że Munir byłby bardzo odpowiednim zmiennikiem w ataku niż pozyskany Paco Alcacer, który kosztował zbyt wiele pieniędzy. No chyba ze Paco jeszcze pokaże swoje umiejętności i okaże się trafnym transferem wart kwoty zakupu. A Munirowi również życzę by pokazał się w Valencii jak z najlepszej strony i żeby jeszcze mógł przywdziać koszulkę z herbem Barcy. Może ja mówię uparcie i każdy może mieć swoje zdanie, ale wierzę w wychowanka Barcelony i żeby w przyszłości w pierwszej drużynie Barcelony pojawiało się wielu wykreowanych w La Masii zawodników. Sam mecz należał do bardzo trudnych i zdobyte trzy punkty należy traktować jako cenną zdobycz

0

Tak szybko tą kadrę powołuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To były niezapomniane chwile, pełne radości z gry i bramek Leo, które zapewniały sukcesy Barcy. I kto by się spodziewał że zapisze się w tak niesamowity sposób w historii Barcy

3

To się nazywa "wejście smoka" !!!

0

Ja nie jestem zbytnio za tymi zmianami. Dla mnie zrobi się jeden wielki bajzel i tyle. Takie jest moje zdanie, inni mogą mieć swoje.

2

Szkoda, że tak się potoczyło. A miał być ważnym ogniwem w drużynie

0

Wszystko pod dyktando Azjatów, mam że rozumieć

0

Ja się boje, co to będzie jak Messi skończy definitywnie karierę i Argentyna zostanie bez swojego filara, chyba że wykreuje się jakiś godny zastępca "pchły"

0

To były czasy, kiedy on występował w Barcelonie. Pamiętam tą jego grę i te jego cieszynki z zdobytych goli. Wiele się dołożył do sukcesów Barcelony

0

Porywający mecz, ale na niekorzyść dla Barcy. Tyle można powiedzieć w skrócie

0

Rok temu Barcelona też miała 2 porażki po siedmiu kolejkach i jakoś zdołała zdobyć mistrzostwo, więc bądźmy optymistami

0

Trudno będzie powalczyć o korzystny wynik. Celta bez Nolito, ale z Pione Sisto, Iago Aspasem, Johnem Guidetti jest bardzo dobrze grającą drużyną i będą chcieli od początku meczu atakować naszą bramkę. Lucho raczej nie będzie eksperymentował składem, iż strata punktów źle wpłynie na sytuację w tabeli.

0

I tu mnie właśnie boli bardzo

0

Mój błąd. Źle napisałem

0

Valenia coś nie formie w tym sezonie, więc chyba nie będzie tak trudno. Chyba że dostaną zastrzyk chęci i zapału i się odbudowają. Lub zmienią trenera

0

Forma przed meczem z Atleti jest!!! Bardzo dobry wynik i pewne trzy punkty

0

Zobaczymy. Jak to się skończy

0

Ciekawe jaki to następny klub rozmiaru Leganes czy Eibaru awansuje do La Liga. Oczywiście to fajnie oglądać poczynania tych drużyn

3

Mogło zostać już po staremu. Złota Piłka FIFA była jedyną nagrodą obecnie, a teraz znów będzie podział

0

A więc imprezy piłkarskie w 2018 w większości organizują teraz na wschodzie Europy przeważnie (finał LM w Kijowie, Superpuchar w Estonii i Mundial w Rosji

0

Widać dla nich to normalnie święto, zagrać pierwszy mecz z Barceloną w La Liga

1

Tridente znowu daje o sobie znać. Moje gratulacje dla piłkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?