kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo mnie to cieszy!
0
Jeden zwykły transfer a masa problemów
0
Nie chciałem papugować Hajty
0
Co za fantastyczny mecz! Dublet Gomesa i Paco, premierowe trafienie Masche (szkoda że to tylko karny), Bramki Leo to już codzienność. Szkoda że to mecz z ostatnią drużyną w tabeli. Wisienką na torcie w dniu dzisiejszym mogłaby być porażka "śmietankowych"!
1
Rezerwy się sprawdzają!
2
Wreszcie gol Masche! CO ZA MECZ!
0
Mnie to nie dotyczy, nawet Gomesa nie hejtowałem
4
Transfer Paco wydaje się już chyba strzałem w 10!
0
No widać Gomes się na dobre rozkręca!
0
Jego rozwój w drużynie zaczyna się od strzelania tzw. "ogórkom" a kończy się na dobrych meczach z topowymi drużynami
0
Może wreszcie zrozumieją, że jeszcze pokaże na co Go stać.
0
Niektórzy chcą się go pozbyć. A on potrzebuje widocznie więcej czasu na zaadoptowanie się do drużyny małymi kroczkami.
3
Czekam co powiedzą teraz hejterzy od Gomesa?
42
Fajnie jest widzieć Lucasa i Denisa w składzie. Obaj niech udowodnią że są ważni w drużynie, a zwłaszcza Denis
0
I jak zawsze! Dla białych muszą zawsze być łaskawi.
0
No nareszcie Rakieta pokazał się z dobrej strony
0
BARCA wraca do gry o mistrzostwo! A Real niech się męczy bez swego kapitano-ratownika
0
SSSUUUUPPPPEEEERRRR!!!!!!!!!!!!
1
Ramos klaszcze! Będzie kara!
1
Jak mnie to cieszy! Czerwień dla Ramosa!
1
Panowie pokażcie na co Was stać! Całe środowisko cules chce porażki śmietankowych!
39
Jasper Cillessen kończy dziś 28 lat!
5
Mimo że łapie często kontuzje, to bramę potrafił jedną pamiętną strzelić (wygrana z Malagą 1:0 z poprzedniego sezonu). Tak dla przypomnienia
0
No pewnie że się cieszyłem, ale jakoś mi to wypadło z głowy, aż mi wstyd
0
Życzę Leo, by utrzymał pierwszą pozycję. Przynajmniej z tego będziemy się cieszyć z tej edycji LM
0
I to by było na tyle. Remontada nie była dzisiaj drużynie dana. Teraz muszą się ogarnąć i zmobilizować, bo w niedzielę czeka ich kolejny arcyważny pojedynek, miejmy nadzieję z dobrym skutkiem.
1
No mają po prostu WIELKIEGO pecha!
1
Barca do boju!!!!! Wszyscy cules na świecie liczą na Was!
1
Mokrego dyngusa w tym dniu życzę!
8
Chciał pokazać że to on powinien zastąpić Neya w El Clasico. W LM chyba bramki nie strzelił.