0

Bardzo mnie to cieszy!

0

Jeden zwykły transfer a masa problemów

0

Nie chciałem papugować Hajty

0

Co za fantastyczny mecz! Dublet Gomesa i Paco, premierowe trafienie Masche (szkoda że to tylko karny), Bramki Leo to już codzienność. Szkoda że to mecz z ostatnią drużyną w tabeli. Wisienką na torcie w dniu dzisiejszym mogłaby być porażka "śmietankowych"!

1

Rezerwy się sprawdzają!

2

Wreszcie gol Masche! CO ZA MECZ!

0

Mnie to nie dotyczy, nawet Gomesa nie hejtowałem

4

Transfer Paco wydaje się już chyba strzałem w 10!

0

No widać Gomes się na dobre rozkręca!

0

Jego rozwój w drużynie zaczyna się od strzelania tzw. "ogórkom" a kończy się na dobrych meczach z topowymi drużynami

0

Może wreszcie zrozumieją, że jeszcze pokaże na co Go stać.

0

Niektórzy chcą się go pozbyć. A on potrzebuje widocznie więcej czasu na zaadoptowanie się do drużyny małymi kroczkami.

3

Czekam co powiedzą teraz hejterzy od Gomesa?

42

Fajnie jest widzieć Lucasa i Denisa w składzie. Obaj niech udowodnią że są ważni w drużynie, a zwłaszcza Denis

0

I jak zawsze! Dla białych muszą zawsze być łaskawi.

0

No nareszcie Rakieta pokazał się z dobrej strony

0

BARCA wraca do gry o mistrzostwo! A Real niech się męczy bez swego kapitano-ratownika

0

SSSUUUUPPPPEEEERRRR!!!!!!!!!!!!

1

Ramos klaszcze! Będzie kara!

1

Jak mnie to cieszy! Czerwień dla Ramosa!

1

Panowie pokażcie na co Was stać! Całe środowisko cules chce porażki śmietankowych!

39

Jasper Cillessen kończy dziś 28 lat!

5

Mimo że łapie często kontuzje, to bramę potrafił jedną pamiętną strzelić (wygrana z Malagą 1:0 z poprzedniego sezonu). Tak dla przypomnienia

0

No pewnie że się cieszyłem, ale jakoś mi to wypadło z głowy, aż mi wstyd

0

Życzę Leo, by utrzymał pierwszą pozycję. Przynajmniej z tego będziemy się cieszyć z tej edycji LM

0

I to by było na tyle. Remontada nie była dzisiaj drużynie dana. Teraz muszą się ogarnąć i zmobilizować, bo w niedzielę czeka ich kolejny arcyważny pojedynek, miejmy nadzieję z dobrym skutkiem.

1

No mają po prostu WIELKIEGO pecha!

1

Barca do boju!!!!! Wszyscy cules na świecie liczą na Was!

1

Mokrego dyngusa w tym dniu życzę!

8

Chciał pokazać że to on powinien zastąpić Neya w El Clasico. W LM chyba bramki nie strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?