3

Barca wygrywa 4:1 do przerwy, a taki Liverpool tylko bezbramkowo remisuje xD

0

@AlexDark00 ty wszędzie tylko wciskasz tego Lewego, żeby mu uprzykrzyć

0

A może Rekinek jest głodny zdobycia Pichichi ;)

0

Ferran niczym sw. Mikołaj dzisiaj ;)

1

Flick mistrz, wiedział kiedy wystawić Roony'ego

3

Roony asystuje, a Ferran strzela. Kto by się tego spodziewał

0

Rekinek bardzo głodny dzisiaj bramek!

0

Rekinek rozpoczyna swoją ucztę!

0

Czemu akurat ten GOAT musiał wcisnąć bramkę

2

Oby dziś padały bramki dla Barcy, jak prezenty z worka św. Mikołaja

6

Haaland dzisiaj sobie odpuścił strzelanko, by być lepiej przygotowanym do starcia z Realem ;)

1

Trossard, dobry grajek. Wchodzi z ławki i od razu bramka dająca wyrównanie

1

Matiemu Cashowi nie straszny potężny Arsenal!

6

Z cyklu "kiedyś to były czasy"


@kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy @Safrani

6

Ciepłe gołąbeczki czekają na głodnych obiadu. Smacznego


@kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy @Safrani

9

Życzę Wam udanego dnia mikołajkowego!


@kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy @Safrani

0

Piłkarzom z Zabrza czwartkowa Barbórka mocno dała się we znaki na wczorajszy wynik, natomiast zawodnikom z Tych bardzo pomogła w osiągnięciu remisu z klubem ze stolicy ;)

1

@FcPortoFan1999 @Czyhrynski panowie, wiadomo że trzeba awansować, ale można przynajmniej bujać w obłokach

0

I znowu to Oranje nas prześladuje. Widocznie chcą nas bardzo pokonać. Grupa do wyjścia, nawet z trzeciego miejsca

9

Z cyklu "kiedyś to były czasy"


@kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy @Safrani

1

@FcPortoFan1999 tyle, że gospodarzem może też być chyba Avia

0

@FcPortoFan1999 każdego rywala przyjmę z otwartymi rękoma ;)
@Katalończyk 99 prędzej Real odpadnie, przez niewystawienie uprawnionego do gry zawodnika

4

Obiecuję sobie, że się wybiorę na mecz ćwierćfinałowy, jeśli Zawisza zagra u siebie

10

Zawisza sprawia niespodziankę, gromi Wisłę Kraków i awansuje co ćwierćfinału Pucharu Polski!
Niech wszyscy głośno usłyszą!
"W mieście gdzie przepływa rzeka Brda,
potęga trwa,
Niebiesko-Czarna siła w piłkę tutaj gra,
to Zawisza!"

2

Zawisza się nie zatrzymuje! Dawać, dawać ,dawać!

1

@AxelF to tylko solenizant Ci na to odpowie

0

O boże, Rodado! Niech trafia jak Lewy z karnego z wtorku...

7

Brawo Zawisza! Jedziemy z koksem!

2

Zawisza na prowadzeniu!

9

Kronika filmowa:
57 lat temu miała miejsce premiera filmu wojennego "Tylko dla orłów" w reżyserii Briana G. Huttona


27 lat temu miała miejsce premiera filmu "Złoto dezerterów" w reżyserii Janusza Majewskiego

@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy @Safrani oraz inne osoby zainteresowane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?