kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Barca wygrywa 4:1 do przerwy, a taki Liverpool tylko bezbramkowo remisuje xD
0
@AlexDark00 ty wszędzie tylko wciskasz tego Lewego, żeby mu uprzykrzyć
0
A może Rekinek jest głodny zdobycia Pichichi ;)
0
Ferran niczym sw. Mikołaj dzisiaj ;)
1
Flick mistrz, wiedział kiedy wystawić Roony'ego
3
Roony asystuje, a Ferran strzela. Kto by się tego spodziewał
0
Rekinek bardzo głodny dzisiaj bramek!
0
Rekinek rozpoczyna swoją ucztę!
0
Czemu akurat ten GOAT musiał wcisnąć bramkę
2
Oby dziś padały bramki dla Barcy, jak prezenty z worka św. Mikołaja
6
Haaland dzisiaj sobie odpuścił strzelanko, by być lepiej przygotowanym do starcia z Realem ;)
1
Trossard, dobry grajek. Wchodzi z ławki i od razu bramka dająca wyrównanie
1
Matiemu Cashowi nie straszny potężny Arsenal!
6
Z cyklu "kiedyś to były czasy"
@kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy @Safrani
6
Ciepłe gołąbeczki czekają na głodnych obiadu. Smacznego
@kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy @Safrani
9
Życzę Wam udanego dnia mikołajkowego!
@kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy @Safrani
0
Piłkarzom z Zabrza czwartkowa Barbórka mocno dała się we znaki na wczorajszy wynik, natomiast zawodnikom z Tych bardzo pomogła w osiągnięciu remisu z klubem ze stolicy ;)
1
@FcPortoFan1999 @Czyhrynski panowie, wiadomo że trzeba awansować, ale można przynajmniej bujać w obłokach
0
I znowu to Oranje nas prześladuje. Widocznie chcą nas bardzo pokonać. Grupa do wyjścia, nawet z trzeciego miejsca
9
Z cyklu "kiedyś to były czasy"
@kamyk_23 @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy @Safrani
1
@FcPortoFan1999 tyle, że gospodarzem może też być chyba Avia
0
@FcPortoFan1999 każdego rywala przyjmę z otwartymi rękoma ;)
@Katalończyk 99 prędzej Real odpadnie, przez niewystawienie uprawnionego do gry zawodnika
4
Obiecuję sobie, że się wybiorę na mecz ćwierćfinałowy, jeśli Zawisza zagra u siebie
10
Zawisza sprawia niespodziankę, gromi Wisłę Kraków i awansuje co ćwierćfinału Pucharu Polski!
Niech wszyscy głośno usłyszą!
"W mieście gdzie przepływa rzeka Brda,
potęga trwa,
Niebiesko-Czarna siła w piłkę tutaj gra,
to Zawisza!"
2
Zawisza się nie zatrzymuje! Dawać, dawać ,dawać!
1
@AxelF to tylko solenizant Ci na to odpowie
0
O boże, Rodado! Niech trafia jak Lewy z karnego z wtorku...
7
Brawo Zawisza! Jedziemy z koksem!
2
Zawisza na prowadzeniu!
9
Kronika filmowa:
57 lat temu miała miejsce premiera filmu wojennego "Tylko dla orłów" w reżyserii Briana G. Huttona
27 lat temu miała miejsce premiera filmu "Złoto dezerterów" w reżyserii Janusza Majewskiego
@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy @Safrani oraz inne osoby zainteresowane