0

Pep-Bog ]
Messi-Mesjasz ] Królowie ; ]
Puyol-1 na milion ]
Xavi-General ]

0

Nom i gitarra teraz w srode rewanzyk barca wygrywa potem w kwietniu na camp nou wygrywa i jestesmy do przodu ; )Teraz ich bd stala a nasza ranga bd rosla ; ))Visca !

0

Nie ignorancji tylko postraszenia .. A jak Mou straszyl ze jak wpadnie do realu do juz barcelona bd przegrrywac .. Winni sie tlumacza ..

0

kiersna&real,
Ojoojoj ale dowcipnis ... A czym ty sie kierujesz ze Casillas zajol 1 miejsce w rankingu najlepszych bramkarzy swiata .. To ja moge w takim razie pojechac Cristiano Ronaldo bo jest slabszy od Messiego ... I nie wbijaj na strone na ktorej bd wyzywal klub bo to wplywa na to ze jestes jakims dzieciakiem ktory przyszedl tylko pojechac kibicow i reszte ...

0

A czemu Valdes nie broni ;(?

0

No tutaj musze sie nie zgodzic co do Ronaldinho .. Ronaldinho to z pewnoscia lepszy zawodnik od Sancheza od ostatnich 10 lat .. Od Ronaldinho jest tylko lepszy Messi .. (W ostatnich oczywiscie 10 latach )Visca ! :D

0

To bedzie jedna wielka rzeźnia ;d

0

A mi wyszlo z takich obliczen ze liczba "3" Jest moja szczesliwa ;d I jest ;)) Visca ;d

0

To jest byk .. klasyk ;)) Visca !!

0

IIsinho tez jest dobry albo niejaki Eljaro Elia pomocnik ; )IIsinho jest obronca ;)
Moim zdaniem ktorys z tych pilkarzy moglby przejsc do barcy .. :
Hulk(Napastnik) IIsinho(Obronca) Elia(Pomocnik) Michael Bastos(Pomocnik) Sergio Aguero(Napastnik) Cissokho(Obronca)Tiago Silva(Obronca) !! Visca !!

0

A myslicie kto wprowadzil do Barcelony ten spokuj klepke i wg ... Wlasnie Ronaldinho .. Moim zdaniem najlepszy pilkarz w Fc Barcelonie tylko za szybko sie spalil ale uszanowanie ;))

0

Ja go mam w fifie 11 haha i juz go mam go od dawna on jest zarabisty ;d Ale Pep trafil ja go tez chcialem do Barcy ;d

0

Staszkastara, :
Bo bedzie mial 4 zlote pilki z rzedu i bedzie pierwszym w historii graczem ktory zdobyl 4 z rzedu ;d ;!! Visca !:)

0

20 Baniek dokladnie a po co wiecej on ma dopiero 19 lat co to jest ?? Takze 20 milionow to jest wystarczajaca sumka za niego ; )

0

Ale to bedzie rzeźnia .. Licze na Barce ale cos czuje porazke na Santiago Bernabeu ;( Ale ogolnie jestem dobrej mysli ; )

0

A mozecie mi powiedziec kiedy bd mecz Barca Madryt i na jakim boisku bd grali ? Bo jak na Santiago Bernabeu to to bd nie sprawiedliwe .. Ciagle gramy u nich ale tez ciagle wygrywamy ;)

0

"Mistrzowie Świata, Europy i Hiszpanii" No pieknie pieknie brzmi .. Tylko jak tak zagramy z Realem to marzymy o zwyciestwie .. No ale z realem zagra od pierwszych minut valdes xavi dani alves iniesta cesk puyol messi ; )

0

No nie wiem wydaje mi sie ze mogl pep lepszy sklad wystawic Puyol na obrone w bramce normalnie Valdes i Abidal zamiast Montoy . Tak mi sie wydaje ; )

0

"Co mi da narzekanie na sędziów? Nie widzę w tym żadnych korzyści. Na Cornellà nie wygraliśmy, bo nie zagraliśmy tak jak trzeba. Sędzia pracuje najlepiej jak może, a za wyniki to my ponosimy odpowiedzialność i dopóki jestem trenerem, to tak będzie".

Dokladnie ... Zgadzam sie z nim w 100 % w tej wypowiedzi ..

0

Rownie dobrze mozna zrobic zamiane zawodnikow my weźmiemy pato a oni Mascherano i jak bd chcieli to im doplacic bo Pato jest dobry .. (Patrz bramka pato w 1 minucie meczu jak grali z Barcelona na Camp Nou )

0

To nic ze ich nie bd mamy przewage bramkowa a wiec iniesta ani alves w meczu z osasuna nam sa nie potrzebni ; )

0

Szczeli wkoncu mu woda sodowa i nie bedzie tym Neymarem ..

0

kubaa_97 :
Ty sie nie kieruj fifa ... Tak samo jak ja ja kupilem Cristiano Ronaldo do barcy a w rzeczywistosci nie przejdzie za zadne pieniadze ... Wiec nie kieruj sie fifa !!..

0

No a Messi 75 % tych bramek ;d

0

malysz369 :
Wlasnie o tym mowie ;))

0

A Neymara i tak nie kupimy bo ma przeciez grac do 2014 roku dopiero w 2014 roku moglby przejsc ... Tak wyczytalem z Newsów ..

0

Bronek1999:
Zgadzam sie z toba .. Ale Neymara nie wypozyczymy bo w Santosie jest potrzebny nikogo nie wypozyczac i nie potrzebnie kase tracic lepiej grac tymi co jest .. ;))


0

zawal8 :
Ty wiesz jaki Torres jest slaby slabszy od Cuenki ma fatalna forme ... !!

0

Hmmm.. Ja o tym mysle tak ze Diego Forlan moglby przejsc do Barcy ale tylko na okres ten co nie ma Villy .. A tak po za tym to po co go wg sprowadzac niedosc ze jest stary to przeciez mamy Cuence Sancheza i wielu innych mlodych dobrych pilkarzy .. ;)

0

Po prostu dbaja o swoich fanow i o swoich kolegow z druzyny . Jak Jedna wielka rodzina ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?