kubus333
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktos jest dobrym fanem i bd chodzil na mecze regularnie to i rzuci palenie ;d A jak bd chcialo mu sie palic a nie chodzic na mecze to nie fan czy tam kibic ;d
0
Fajnie ze Messi wszedl ;'d
0
Messi gral wczoraj ?;ooo ?
0
Ej ja mam "n" I nie ma SportKlub ...
0
Nie rozumiem jednego po co sprowadzanie i marnowanie kasy na zawodnikow ktorzy sa slabsi od tych w barcelonie B .. Mamy przeciez Montoye , Tello Cuence i innych nie rozumiem ..
0
Powiem tak .. Za bardzo krytykuje Messiego niech sobie obejrzy treningi Messiego i porowna z treningami Pele ... Siedzialby na lawce no nie powiedzialbym ..... Moim zdaniem Ronaldo jest najlepszym pilkarzem na swiecie w tamtych czasach .. A co do Realu powiedzial tak jak bylo C.Ronaldo nie trafil z pola karnego mial glowka sam na sam ... Za duza krytyka Messiego i dobra wypowiedź na temat Realu Madryt ... ; ))
0
Jesteśmy innym zespołem, wyciągamy wnioski i uważam, że od tego czasu zmieniliśmy się
pozytywnie - zakończył.
Barca tez sie poprawila a wiec co uswiadamia ze będzie jakies 5:0 ;D
0
Za jakiego Torresa ? Jak już to Neymar...
0
Definitywnie zdiecie 5 ;) Real na kolanach .. ;d
0
Dowiedzialem sie ze Pep ma odejsc od Barcelony do Manchesteru United jak tylko Ferguson pojdzie na emeryture .. Pep nie odchodź... ; (
0
Halaaa :
Hahahaha Czlowieku wchodzisz na strone barcelony i giniecisz sie ze real jest najlepszy wchodź na real i tam srajcie w gacie przed pocharem Copa Del Rey a nie wchodzisz na stronke i obrazasz urzytkownikow .. Ogarnij sie .. I mam 15 lat jak bys umial liczyc .. !!
0
pawelmadritista
Ty wiesz co gadasz ? Kto twoim zdaniem jest lepszy od Fc Barcelony ?Manchester United ? Okej sa dobzi ale nie najlepsi ;)
0
Przypadek co ty gadasz czlowieku Real czeka na wygrana od 2008 roku u siebie na Santiago Bernabeu i ani razu nie wygrala co najwyzej zremisowali .. A wiec co masz na usprawidliwienie ??
0
29 listopada 2010 roku, pamiętacie tę datę? Tak, tak pamiętna manita i wielkie lanie chłopców niejakiego Mourinho. Villa nie był dobry, nie był bardzo dobry, nie był też świetny. Był zajebisty. ......... I moje 14 Urodziniki ;));**