kubusny
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
POLON21 za to ty sie nadajesz na 6 lige okręgówki .!
0
kuz**.. jak tak mozna ? 1:0 espanyol.. brak slow
0
widzieliscie co kameni zrobil ? xD
0
widzieliscie co kameni zrobil ? xD
0
niezle zaczelismy.. pier****** sedzia karnego nam nie gwizdnal... ;/
0
henry na szpica? moze w koncu sie odnajdzie.. VeB !
pozdro..
0
jaro920 - mu narobilismy obciachu ? a ogladales mecz valencia real w superpucharze. ? obciachem jest przegranie 4:2 grajac 11 na 9..
0
obicach to przegrac 2:4 grajac 11 na 9
0
ManUfan - krytykujesz barce a twoj geinalny manchesterek z ruskimi polegl po nie lepszej grze. wiec o czym gadamy ?
0
Adamix.. co ty czlowieku robisz na tej stronie. ? jedno ci moge powiedziec
H A Ł A M A D R Y T !!
0
Barca, Bayern, Marsylia, Dynamo Kijów
0
poprostu barca wisle doszczetnie olała i zlekcewazyla.. jedynym zawodnikiem wg mnie zaslugujacym na brawa to Dani Alves.. reszta katastrofa.. mam nadzieje ze sprowadza jeszcze jakiegos skrzydlowego z prawdziwego zdarzenia i zaczna grac swoje.. ja sie nie przejmuje.. takie mecze sie zdarzaja najlepszym.. mam nadzieje ze na lige zlapia forme..
VeB !
0
no i gitara ;))
0
zasluzyl..
0
najwazniejsze ze wrocil bez kontuzji.. ufff ;p
0
liczysz na to ze Pep wezmie ze soba do Krakowa pierwszy sklad ?? bo ja nie
0
oj.. cos nie wyszlo.. sorka .;pp
0
a wg mnie 4-4-2
a wg mnie następnym razem dostaniesz bana za nieznajomość regulaminu
mod
0
fajnie to ująłes.. ;p
0
co z tego ze 7 tysiecy.. teraz przyjedzie z 700 osob i beda sikac w gacie po tym jak zobacza co barca bedzie robic z naszymi 'Mistrzami polski' patologia.. zaluje tylko ze niema messiego.. wtedy o jakies 3/4 bramki wiecej by bylo ;d no ale na rewanz juz chyba bedzie gotowy ;D
0
wujo444 widze ze po mojej stronie ;p
0
A/B jade na ten mecz i oczywiscie na sektor kibicow Barcelony..
skoro myslisz ze ta twoja "Wiselka" jest taka dobra to niech pokaze na co ich stac z barcelona a nie z marnym jak widzieliscie Beitarem.. moze i wygrali 5-0 u siebie ale ta porazka na wyjezdzie zawsze bedzie..
0
moze ich bedzie ze 300... no i oczywiscie wg A/B beda glasniej od naszej 60 ;p
0
dobra ludzie troche przesadzilem.. "emocje" heheh.. z tymi 90 tysiacami no ale popatrzmy realnie jesli nawet bedzie ich 40 tysiecy to i tak 3 razy wiecej niz wisly.. a jeszcze do Waclo.. moze cie zadziwie ale bylem na meczu barcy z betisem w listopadzie ubieglego roku (3-0) a ty glabie pewnie wykupiles sobie kanal al jaazera i myslisz ze swiecisz.. czlowieku ja mam 15 lat i moge sie pomylc.. lub przesadzic a ty pewnie kolo 20 i kozak... moze ty byles kiedys na meczu.. no oprocz meczow Wisly.. ? pff. buhaha
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
pff.. popelnia bledy.. ale nawet taki nasz niby super snajper Brożek zrobi kupe jak wyjdzie na Camp Nou i zobaczy 90 000 kibicow.. Wisla bedzie sparalizowana.. jestem tego pewien
0
jest mecz na tvp.. !! ale mecz sie zaczyna o 21:45 a oni zaczna pokazywac o 22.. ;p
0
Wisla sie sypie.. az mi ich szkoda ;p ahhh.. dostana z barca .!!
0
catalan91.. jak dostaniesz odp. to daj znac.. ;p
0
catalan91.. nie wiem gdzie bd transmitowany ale trzeba sie szybo dowiedziec.