kubusny
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
woro1.. no wlasnie.. na stronach tvp nic nie ma..
0
marcinbaca7...
zauwaz ze z Valdesem jest identycznie.. sporo glupich bledow..
0
az zal dupe sciska za te 2 stracone gole...
0
BAN!
1 tydz.
mod
0
ta niespodzianka bedzie przegrana tylko do 5. ?
0
no to sie przekonales jak bardzo "kochamy" fanow realu. ;p
0
mysle ze z taka gra jak dzis. stac ich na grupe UEFA..
0
ja sie tam ciesze.. ale szkoda mi Leosia.. naprawde.. on chcial tam zagrac.. ale fakt moze to wyjsc na korzysc kazdemu.
0
wisla ma kiepska obrone.. no i.. a co ja bd pisac.. beda baty na bank
0
no i dobrze ze nie zagra na igrzyskach.. jakas kontuzje zlapie i kij.. a tak zawsze te 3, 4 gole z wisla wiecej ;)
0
żałosne..
0
dobra.. zobaczymy co bd mowil po dwumeczu.
0
Barca 6-1 Wisla
Wisla 0-4 Barca.. ;d
Vamos !
0
czlowieku ja nie mowie tylko o sparach.. a po za tym czego ty taki zawziety kibic wisly.? ? prosze cie..
0
ok.. moze nie dawanie zadnych szans wisle to jest przesada.. ale prosze cie.. ja widzialem wszystkie ostatnie sparingi Barcelony i widze ze sposob gry Barcy nie jest poprostu w zasiegu wisly. taka jest niestety rzeczywisatosc polskiego futbolu. Barca miala poprostu kiepski sezon, ale mecz w mecz posiadanie pilki bylo po ich stronie i grali naprawde calkiem, calkiem.. ale co. Eto`o na skrzydle to raczej nie byl dobry pomysl Ryjka.. wracajac.. wedlug mnie Barcelona nie jest w zasiegu wisly..
Vamos.. !
0
ravon.. jestem tego samego zdania.
0
arkag17
0
panowie.. prosze o cynk odnosnie cen biletow na mecz barcy z wisla..
moje gg.. 1145434..
Vamos Barca !
bedzie klepanie przy reymonta ! xDD
0
polityka transferowa barcelony mnie zadziwia..
0
Henry1419.. jak mozna miec bilety na ten mecz jak jeszcze nie wiemy czy wisla przejdzie Beitar..
0
mam nadzieje ze wisla przejdzie beitar.. bo jak przejdzie to jade do krakowa na mecz... zobaczyc nasze gwiazdy z katalonii.. spelnienie marzen. ;d i nie l;iczcie ze bd kibicowac wisle.. bo to porazka.