0

woro1.. no wlasnie.. na stronach tvp nic nie ma..

0

marcinbaca7...

zauwaz ze z Valdesem jest identycznie.. sporo glupich bledow..

0

az zal dupe sciska za te 2 stracone gole...

0

BAN!

1 tydz.

mod

0

ta niespodzianka bedzie przegrana tylko do 5. ?

0

no to sie przekonales jak bardzo "kochamy" fanow realu. ;p

0

mysle ze z taka gra jak dzis. stac ich na grupe UEFA..

0

ja sie tam ciesze.. ale szkoda mi Leosia.. naprawde.. on chcial tam zagrac.. ale fakt moze to wyjsc na korzysc kazdemu.

0

wisla ma kiepska obrone.. no i.. a co ja bd pisac.. beda baty na bank

0

no i dobrze ze nie zagra na igrzyskach.. jakas kontuzje zlapie i kij.. a tak zawsze te 3, 4 gole z wisla wiecej ;)

0

żałosne..

0

dobra.. zobaczymy co bd mowil po dwumeczu.

0

Barca 6-1 Wisla

Wisla 0-4 Barca.. ;d

Vamos !

0

czlowieku ja nie mowie tylko o sparach.. a po za tym czego ty taki zawziety kibic wisly.? ? prosze cie..

0

ok.. moze nie dawanie zadnych szans wisle to jest przesada.. ale prosze cie.. ja widzialem wszystkie ostatnie sparingi Barcelony i widze ze sposob gry Barcy nie jest poprostu w zasiegu wisly. taka jest niestety rzeczywisatosc polskiego futbolu. Barca miala poprostu kiepski sezon, ale mecz w mecz posiadanie pilki bylo po ich stronie i grali naprawde calkiem, calkiem.. ale co. Eto`o na skrzydle to raczej nie byl dobry pomysl Ryjka.. wracajac.. wedlug mnie Barcelona nie jest w zasiegu wisly..

Vamos.. !

0

ravon.. jestem tego samego zdania.

0

arkag17

0

panowie.. prosze o cynk odnosnie cen biletow na mecz barcy z wisla..

moje gg.. 1145434..

Vamos Barca !

bedzie klepanie przy reymonta ! xDD

0

polityka transferowa barcelony mnie zadziwia..

0

Henry1419.. jak mozna miec bilety na ten mecz jak jeszcze nie wiemy czy wisla przejdzie Beitar..

0

mam nadzieje ze wisla przejdzie beitar.. bo jak przejdzie to jade do krakowa na mecz... zobaczyc nasze gwiazdy z katalonii.. spelnienie marzen. ;d i nie l;iczcie ze bd kibicowac wisle.. bo to porazka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?