kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurde gwizdnął faul dla nas szok
0
Nosz kuźwa zmieniaj Xavi
0
No dobra dawek Raphe bo tu potrzeba trochę więcej doswiadczenia
0
Teraz to już na pewno odpuszczą Roque w styczniu
0
Ale mu zeszła xD
0
Ferran jeszcze nie przebrany ech
0
Xavi: jak ja mam grać tiki taki tym składem?no jak?
0
@Lucerfi powinien ale tego nie zrobi moim zdaniem
Nazwisko ratuje treneraw
0
Nie ma co się łudzić że Xavi poleci w trakcie sezonu
0
Lewandowski sam powinien poprosić o zmianę
0
Jak mnie wkurza to podnoszenie rąk zamiast grać do końca
0
O patrz Xaviemu się podoba
1
Marquez gorszy nie będzie
0
Ala es spuchnie... Jak Roma
0
Chyba jednak trzeba im pozwolić grać w padla
0
Sędzia co się płata ciągle.miedzy nogami
1
I weź tu się spóźni na mecz 2 minuty
4
@Alanooo spieprzyliscie nam dzień niepodległości
0
@Brashearr jak mu jeden spadł to brzmiał jak moneta albo jakiś medalik
0
@LjakRoberciik jak ma zespół w mega kryzysie, typowany do walki o utrzymanie to całkiem nieźle sobie radzą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
15 minuta a Barca B ma 3:0
0
@Sysia11 ktoś w to uwierzył?
0
@AdiKingu96 spokojnie w 2 rundzie spuchną
9
@Luciano99 100% podwyżki? Jo tyż tak bym chcioł
0
@Kgorecki2500 Kim Dzong Un 101%
0
@Gomess zasłużyliśmy na wiecej
1
@lang spadająca gwiazda
1
Tak słabej Barcelony nie widzieliśmy do następnego meczu
0
A no co komu hajsy za pkt w LM