0

O kurde gwizdnął faul dla nas szok

0

Nosz kuźwa zmieniaj Xavi

0

No dobra dawek Raphe bo tu potrzeba trochę więcej doswiadczenia

0

Teraz to już na pewno odpuszczą Roque w styczniu

0

Ale mu zeszła xD

0

Ferran jeszcze nie przebrany ech

0

Xavi: jak ja mam grać tiki taki tym składem?no jak?

0

@Lucerfi powinien ale tego nie zrobi moim zdaniem
Nazwisko ratuje treneraw

0

Nie ma co się łudzić że Xavi poleci w trakcie sezonu

0

Lewandowski sam powinien poprosić o zmianę

0

Jak mnie wkurza to podnoszenie rąk zamiast grać do końca

0

O patrz Xaviemu się podoba

1

Marquez gorszy nie będzie

0

Ala es spuchnie... Jak Roma

0

Chyba jednak trzeba im pozwolić grać w padla

0

Sędzia co się płata ciągle.miedzy nogami

1

I weź tu się spóźni na mecz 2 minuty

4

@Alanooo spieprzyliscie nam dzień niepodległości

0

@Brashearr jak mu jeden spadł to brzmiał jak moneta albo jakiś medalik

0

@LjakRoberciik jak ma zespół w mega kryzysie, typowany do walki o utrzymanie to całkiem nieźle sobie radzą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

15 minuta a Barca B ma 3:0

0

@Sysia11 ktoś w to uwierzył?

0

@AdiKingu96 spokojnie w 2 rundzie spuchną

9

@Luciano99 100% podwyżki? Jo tyż tak bym chcioł

0

@Kgorecki2500 Kim Dzong Un 101%

0

@Gomess zasłużyliśmy na wiecej

1

@lang spadająca gwiazda

1

Tak słabej Barcelony nie widzieliśmy do następnego meczu

0

A no co komu hajsy za pkt w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?