1

Wygrana PiSu to tak jakby Barca wygrała 5:1 z PSG i odpadła

2

@Kgorecki2500 jego żona ma Urszula

0

@bartas97 was?

0

@Chucky no tak, maczetami

0

Wygraliśmy czy nie wygraliśmy?

0

@Kidd a ile oni mają czasu na to sprzątanie? Jest jakiś termin?

5

@FcPortoFan1999 pójdę dalej
Te eliminację powinny być od początku "olane" i poświęcone na budowę nowej kadry na następne duże imprezy

1

@Kapitan hawk tam już czeka.na.nas Grenlandia

0

@BordowyPtak ale bez sensu te eliminacje

0

Jak nasze orły nieloty zajmą 4 miejsce w grupie to też baraże?

1

@FcPortoFan1999 a już za 8 lat sam wystartuje w wyborachy

0

@BulaKG statystycznie co 3 labambowiec

0

Jak to w końcu jest? Na TVP mówią że wygrali

3

@MesQueUnClub96 InPost ich w paczkomatach upycha

0

@Emhyr może mu tam dobrze?

0

@D10SLEO tu potrzeba Bąka Żurawskiego Smolarka...

1

A nasi siatkarze plażowi Brył i Łosiak zajęli 3 miejsce na MŚ

0

Czyli co? Będą jeszcze większe dymy w rządzie?

4

Teraz zapłonie xD

0

@Danny Gaucho nie dogania

0

Jak Morata to spalony spalony spalony

0

10 9 .............

1

Już czas napoić chomiki

1

@Essos oficjalne to jutro rano pewnie

2

@Lukikiki w Warszawie już fajerwerki przygotowane w 2 komisjach

2

Mogli drukować z 2 stron kartek to by nie zabrakło

1

@Ptasior Andrzeja odmrozili

2

Droga redakcjo przesuncie labambowa ciszę do 23

10

@Technik pewnie pieniądze chce pożyczyc

8

Zniechęciliscie mnie tymi kolejkami, nie idę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?