kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wygrana PiSu to tak jakby Barca wygrała 5:1 z PSG i odpadła
2
@Kgorecki2500 jego żona ma Urszula
0
@bartas97 was?
0
@Chucky no tak, maczetami
0
Wygraliśmy czy nie wygraliśmy?
0
@Kidd a ile oni mają czasu na to sprzątanie? Jest jakiś termin?
5
@FcPortoFan1999 pójdę dalej
Te eliminację powinny być od początku "olane" i poświęcone na budowę nowej kadry na następne duże imprezy
1
@Kapitan hawk tam już czeka.na.nas Grenlandia
0
@BordowyPtak ale bez sensu te eliminacje
0
Jak nasze orły nieloty zajmą 4 miejsce w grupie to też baraże?
1
@FcPortoFan1999 a już za 8 lat sam wystartuje w wyborachy
0
@BulaKG statystycznie co 3 labambowiec
0
Jak to w końcu jest? Na TVP mówią że wygrali
3
@MesQueUnClub96 InPost ich w paczkomatach upycha
0
@Emhyr może mu tam dobrze?
0
@D10SLEO tu potrzeba Bąka Żurawskiego Smolarka...
1
A nasi siatkarze plażowi Brył i Łosiak zajęli 3 miejsce na MŚ
0
Czyli co? Będą jeszcze większe dymy w rządzie?
4
Teraz zapłonie xD
0
@Danny Gaucho nie dogania
0
Jak Morata to spalony spalony spalony
0
10 9 .............
1
Już czas napoić chomiki
1
@Essos oficjalne to jutro rano pewnie
2
@Lukikiki w Warszawie już fajerwerki przygotowane w 2 komisjach
2
Mogli drukować z 2 stron kartek to by nie zabrakło
1
@Ptasior Andrzeja odmrozili
2
Droga redakcjo przesuncie labambowa ciszę do 23
10
@Technik pewnie pieniądze chce pożyczyc
8
Zniechęciliscie mnie tymi kolejkami, nie idę