kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tristan87 poczekajmy na badania
1
@FcPortoFan1999 czyli Sevilla się odbuduje i Liga europy jest ich,proste
0
@MesQueUnClub96 no Xavi zmieni czip i dalej nic z tego nie będzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@TR3YWAY on zawsze może powiedzieć że ma 15 lat
0
@Mario96w zespół Kombi gra i trąbi
22
Alemany idze nam sprzedać Felixa za paczkę szlugow
0
@FcPortoFan1999 zacytowałem wielkiego polskiego wieszcza Zbigniewa Bońka
Tak to było czy pokręciłem?
0
@FcPortoFan1999 "spokojnie"
8
Lyon na prowadzeniu
Trzeba to białą kredą w kominie zapisać
2
Temu zaś się tryb Leon odpalił :D
0
@cchesterr43 oni to ostatnio prawie co mecz łapią czerwo
1
@Encore szkoda pkt w rankingu bo to będzie spory minus
2
Chińczycy urywają seta :D
1
@Herato poszperałem i wychodzi że to Ljuboja
Z tymi 3 reprezentacjami to mnie Stankovic naprowadził
2
Film o siostrach Williams na tvn
0
@jaras121 3 mecze gdzieś czytałem
1
@VegetaPolska taki z niego owoc jak ze ślimaka ryba
0
@derlysy1979 ale to w poprzednim sezonie ale fakt, zapominać o tym nie można
0
@michal26 jeszcze jutro i cały VNL w przyszłym roku i mamy Brazylię
Ale to jest niesamowity rekord
Pewnie nie do pobicia ale ten 3 najlepszy ich wynik (28) jak najbardziej w zasięgu
0
@arsenallondyn0 ale ma kolczyki
0
@Kamiloza91 no to jest wtedy lipa
Ogólnie to nie ma jakiś limitów ma konkretnych pozycjach jest tylko limit ogólnie ( 12 zawodników nie 14 jak na resztę turniejów)
1
@michal26 szkoda że już chyba 4 serwis z rzędu popsuty
0
@Kamiloza91 może jechać 5przyjmujacuch 2 środkowych i 1 libero np
Zależy jak trener to sobie poukłada Ale środkowych to na pewno 4 nie pojedzie
0
@DLFCB a może ciocia Ameryka coś obiecała
1
@Encore na tym turnieju to niestety żadna nowość
0
Holandia pograła dobrze w obronie i wygrywają pierwszego seta
1
@Piorun bo są bardzo daleko w rankingu FIVB
5
@Encore ostatnio i tak bardzo dobrze mu to przyjęcie wychodzi
3
@FcPortoFan1999 no i gites