0

Set ugrany ale Włosi się nakręcili
Drugi set bez Kaczmarka będzie ciężki, musi się chłop obudzić

0

Balaso będzie miał siniaki :D

1

@adi7adi8 Huber naładowany jak nigdy
Leon w ataku też bombarduje

0

Jazda z Włochami i z Betisami!!

1

@adi7adi8 na wuwuzeli by lepiej zagrali

1

Co to za hymn z bazaru?

0

@Encore dwa minusy dają plus

1

@PatrychoO przecież nikogo jeszcze na mistrzostwo nie wydymali to po co technologia
A nie czekaj

3

@szymonekk jak ma La bambie piszesz podczas wesela to i mecz możesz obejrzeć

1

@Roobo Cancelo 3 asysty

4

Pierwszy krok w kwalifikacjach do IO za Polkami
Polska - Słowenia 3:0

0

@BulaKG w kubku aż tak nie będzie widać

2

Chce ktoś herbatę? Bo zostało mi wody po pierogach a szkoda marnować

1

@JohnnyBarca no a później płacz że Tebas nie chce nam piłkarzy rejestrować bo kasy nie ma xD

3

@Pawlak1992 teraz my na ich ziemi możemy im odebrać tytuł
Już się.nie.moge doczekać tego meczu

3

@MesQueUnClub96 najgorzej to jak chcesz zasnąć po tygodniu nocek a nie możesz i się męczysz pół nocy

0

@Hosh oo to przeoczyłem

0

@DragonxNF pochwali się pewnie jak go w końcu zaproszą

2

@MadafakinGuy no takie dziko rosnące gdzieś na.polu

0

@bartoszplucinski no to czytałem ale nic później chyba już o nim nie było
Ale wychodzi na to że siedzi na zasiłku

2

@etobzyk żodyn .

5

@Kgorecki2500 w PO donoszą na policję non stop a w innych partiach tylko czasami

0

A co się stało z Alemanym? On u nas został na innym stanowisku czy co

0

@masa11 mają brąz w gaciorach

3

Finał jest nasz finał jest nasz finał finał finał jest nasz
Auuuuuuuuuuu

0

Nawet Lenglet z Garcia nie byliby w stanie tego spierdo... Chyba.

1

Wilfreeeeedo Leeeeeoooon,
tymczasem Słoweńcy ma kolanach

3

Dobrze że tu nie ma Vitala Heynena bo by kartki się sypały

0

O ja cię Leonie:D

0

Myślałem że już gwizdnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?