kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Set ugrany ale Włosi się nakręcili
Drugi set bez Kaczmarka będzie ciężki, musi się chłop obudzić
0
Balaso będzie miał siniaki :D
1
@adi7adi8 Huber naładowany jak nigdy
Leon w ataku też bombarduje
0
Jazda z Włochami i z Betisami!!
1
@adi7adi8 na wuwuzeli by lepiej zagrali
1
Co to za hymn z bazaru?
0
@Encore dwa minusy dają plus
1
@PatrychoO przecież nikogo jeszcze na mistrzostwo nie wydymali to po co technologia
A nie czekaj
3
@szymonekk jak ma La bambie piszesz podczas wesela to i mecz możesz obejrzeć
1
@Roobo Cancelo 3 asysty
4
Pierwszy krok w kwalifikacjach do IO za Polkami
Polska - Słowenia 3:0
0
@BulaKG w kubku aż tak nie będzie widać
2
Chce ktoś herbatę? Bo zostało mi wody po pierogach a szkoda marnować
1
@JohnnyBarca no a później płacz że Tebas nie chce nam piłkarzy rejestrować bo kasy nie ma xD
3
@Pawlak1992 teraz my na ich ziemi możemy im odebrać tytuł
Już się.nie.moge doczekać tego meczu
3
@MesQueUnClub96 najgorzej to jak chcesz zasnąć po tygodniu nocek a nie możesz i się męczysz pół nocy
0
@Hosh oo to przeoczyłem
0
@DragonxNF pochwali się pewnie jak go w końcu zaproszą
2
@MadafakinGuy no takie dziko rosnące gdzieś na.polu
0
@bartoszplucinski no to czytałem ale nic później chyba już o nim nie było
Ale wychodzi na to że siedzi na zasiłku
2
@etobzyk żodyn .
5
@Kgorecki2500 w PO donoszą na policję non stop a w innych partiach tylko czasami
0
A co się stało z Alemanym? On u nas został na innym stanowisku czy co
0
@masa11 mają brąz w gaciorach
3
Finał jest nasz finał jest nasz finał finał finał jest nasz
Auuuuuuuuuuu
0
Nawet Lenglet z Garcia nie byliby w stanie tego spierdo... Chyba.
1
Wilfreeeeedo Leeeeeoooon,
tymczasem Słoweńcy ma kolanach
3
Dobrze że tu nie ma Vitala Heynena bo by kartki się sypały
0
O ja cię Leonie:D
0
Myślałem że już gwizdnął