1

@Albatros gorsze są tylko mecze Barcelony xD

3

@barcanawieki niech go zatrudnią przy budowie Camp Nou
Na betonie zna się jak mało kto

0

@escarabajo a tam Podolski nie był wcześniej czasem?

19

No jest parę niedociągnięć:D

0

Mamy tyle betonu w zespole że budowa nowego Camp Moi to pryszcz

1

@Bartas7VeB kasztanki

2

@Barca1922 nie da się tego nie zobaczyć
Nawet jakby nie włączać tv cały dzień

0

@LionelM95 będziesz musiał wrócić do piwnicy bo lato nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa

1

@Joe_Barbaro B, C
A nigdy

3

@supraomnes1 a kible wyremontowali już?

0

@Pedri16Future no jo xD
Czyli zgłaszamy kolegę?

26

@talizmo niech dadzą chłopakowi w spokoju się rozwijać a nie nakładać niepotrzebną presję

3

@FcPortoFan1999 w San Sebastian :p

1

@Kamiloza91 kankana mogli zatańczyć

0

@doc toć to Dembele a nie Felix xD

1

@AFA90 a kiedy mam to robić?

0

Allyson Felix? Top

0

@PiotrR pizzę kupią i nie będzie na wynagrodzenia

0

@Emhyr myślę że tu potrzeba sprzedać Laperte żeby Tebas dał zielone światło

0

@MesQueUnClub96 tak nie znam się ale może wtedy wziąłby się do roboty

0

@MesQueUnClub96 to on powinien być zmiennikiem co najwyżej

0

@MesQueUnClub96 rozegrane minuty to też liczby: p

2

@qbuteq o 23:55 będzie tak samo xD

3

@ObiwanKenobi i pół napastnika

0

@MarcelNJ11 dobili już do 40 zawodników w pierwszym zespole?

1

@Aquerts a co jeśli nie ma żadnego planu i wszystko jest robione na hura?

0

@dAvi_2 zakład pogrzebowy "wesoła nowina"

0

I zaś Barca z Szachtarem jak Ukraińcy do Niemiec poszli grać
Przypadek?

0

@MarcepanowyKsiaze dziwnie napisałes w Rijadze

1

Lukaku w Romie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?