0

Ale bym sobie pana Strejlaua posłuchał

2

@MesQueUnClub96 kłamiesz

2

@AlwaysBlaugrana czyli dużo pkt pogubimy z autobusami

Ogólnie mam takie dziwne przeczucie że Xavi nie dokończy tego sezonu na ławce a jak już mu się to uda to po sezonie aut

0

Alemany pewnie chciał odpalić Raphinhe i dlatego się obraził

0

Znowu się obraził na kogoś?

0

@Barceloniarz0 kilka dni i zrozumiesz

2

@barcanawieki i tak nie było na to szans raczej

0

Tebas do grudnia

1

Soto grado hiszpański sędzia urodzony w Madrycie

0

Sędzia sędzią ale co Lewandowski zagrał cały mecz to jego

3

Var nie został zarejestrowany z powodu ffp

1

Dobra Lewandowski do bazy już powinien zejść

2

Faktycznie Neymar zakłócił by równowagę w tej drużynie

1

@AmigoBlancos latający łokieć

1

Abde szybszy i lepszy fizyczne niż Fati dlatego on wchodzi

0

@esem91 sami zawodnicy powinni na to wpaść, nie grają z Getafe pierwszy raz

0

@Szmulek Raphinha się zirytował też ta kartka jak go Alenia sfaulował i wyszło jak wyszło

2

A ten VAR to jest czy nie stać Tebasa?

0

Na ratunek Ferran Torres

1

Myślę że Rapha chciał Lewego skasować

1

Raphinha: pierdziele ten mecz idę do szatni

1

@MesQueUnClub_87 on to musi jednak kochać klub

2

O kupiliśmy Dembele xD

0

@Emhyr czyli jakbyśmy go kupili to połowę jeszcze by nam musieli oddać

1

@Esteban_ a z Barceloną jest coś nie tak? xD

1

@DLFCB nawet bym powiedział że jeden z najlepszych na świecie

0

@MesQueUnClub96 to jest 2?
No dobra to 3

0

3(E) runda kwalifikacji LKE zweryfikuje Polskie kluby xD

0

@partymaker akurat promocja była

0

@krol211 no ze 20 by mogli dać chociaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?