1

@gontex wraca do formy po kontuzji
On raczej na kwalifikacje IO ma być

0

@Encore monster blok

1

@Encore tak samo 2025 bo też go na Euro nie będzie

2

@Culer9002 bardzo dobrze że mamy taki mocny mecz przed (oby) półfinałem

2

Semen wchodzi na odpowiednie tory
Cieszy mnie to bardzo

1

@FcPortoFan1999 było na styku trzeba wierzyć do końca

1

Fajny set ale następny poproszę tak 25:20 dla naszych

0

Kuźwa kończta to

0

0

Przepchnąć tego seta, byle jak ale przepchnąć

1

Co oni tak celują w ta taśmę:D

1

Jak wszystko działa u naszych to widać różnicę w poziomie obu zespołów obecnie

0

No Kaczmarek coraz lepiej

0

Serbowie lepsi w nożną niż nasi piłkarze

1

@KrwawiaceoczyVEB jeszcze do formy nie wrocil

0

Co tam się wydarzyło?

1

@FcPortoFan1999 za mało Kaczmarka u nas

1

Jest prowadzenie
Oby do końca

3

@LS nocna zmiana mówi: znowu się nie wyspie kurna

1

@Danny Gaucho ostatnio w Senegalu zadebiutował chłopak w wieku 15 lat i 94 dni
Chociaż u nich to nie wiadomo ile tak na prawdę mógł mieć lat

3

@Roobo Czechy 2 gole w 2 minuty
Niby to tylko Polska ale też robiło wrażenie

1

@MESSIah16 autostop

1

@FcPortoFan1999 co chłop karierę zrobił to jego:D

2

@_barti dla tych naszych świętych krów to tylko Setien

0

I 3:1 dla Sloweni ale to mogło byc równie dobrze 3:1 dla Ukrainy

4

@fart ostatni normalny portugalec to chyba Deco
Ale to dlatego że to brazol xD

1

@barcelonaLM czemu Ukrainę tam wciskają już ?
Równie dobrze to mogą być Włosi

0

@Emhyr Setiena wezmą xD

1

@MesQueUnClub96 na Lewandowskiego bo zaraz przyjdzie ten mały gnojek
Chyba wiesz o kogo chodzi

0

@MesQueUnClub96 masz rację jestes zdecydowanie gorszy od.nich :p
I zaś usunął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?