kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 wystarczy wygrać resztę meczy:D mało realne ale cuda się zdarzają
0
@kuz w dodatku sam będzie pewnie robił wszystko żeby zostać w Barcy na stałe
2
Dobra jesteśmy już bardziej ofensywna drużyną niż City :D
1
@mekston tak miało być ale MKOL to dziady i wszystkiego się po nich można spodziewać
2
@FcPortoFan1999 jeden na pewno pojedzie
Yuri boyka Romano
A tak serio to gdzie takie.info znalazłeś?
2
@Comentateiro w ostatnich czyli we wszystkich bo za wiele ich nie było
0
@Technik to bardziej Cancelo
0
@DonMatteo901 przecież we Włoszech to piłka wodna jest bardziej popularna niż siatkówka
0
@Kubox ogólnie to miały 4 z rzędu IOz medalem
Kuba to byłaby potęga w meskiej i żeńskiej siatkówce
1
@chlip1 bo oni śpiewali Xaviout
1
A drużyny turnieju dziady z CEVu nie wybierają?
1
Puchary w siatkówce to jest coś pięknego
1
@Pawci023x kwalifikacje IO
1
A za 2 tygodnie kolejne mecze siatkarzy:D
Długi ten sezon reprezentacyjny w tym rokuy
0
@kulek22 meczu.......
5
@Katalończyk 99 trza ich kupić za grubą kasę pewnie
1
MVP turnieju Leon
27
@Deviler i 52 razy był sprzedawany
1
@FcPortoFan1999 Śliwka moim zdaniem
Chyba że rozdziela i śliwką dostanie najlepszego przyjmującego a Leon MVP
0
Śliwka MVP turnieju?
1
Grbiciata TOP
Xavineta TOP
Piękny wieczór
2
Ajj łezka poleciała
3 set oglądałem na stojąco
1
Leon nie strasz nas
0
@Pawci023x 8 sztuk
Włosi chyba z 3
0
@Barcaa12 to się skończy w tym samym czasie prawie
1
@Isso89 może z 4 dostaną
1
Trochę nerwów w końcówce seta?
Polscy siatkarze: poproszę
1
@adi7adi8 co Ty gadasz , Leon znikanw ważnych meczach
0
Leon już się umówił na sparing za garażami
1
@FcPortoFan1999 no drugi set już raczej nie będzie taki jak połowa pierwszego