1

Mamy 2:1!!!
Martynie Łukasik się tryb Olek Śliwka włączył
Ale serwis to jest tragedia dziś u naszych

2

Co grają padake na serwisie te nasze siatkarki to ich

2

Szybko Cię @FcPortoFan1999 nasze siatkarki wyjaśniły z tym 3:0 :D

0

Morata strzelił tak bez spalonego? Szacun:D

0

@regatta52 od 30 ale tam to spacerek się szykuję
Najgroźniejszym rywalem Holandia

1

@MesQueUnClub96 w Sevilli też może spaść
Mniejsze ryzyko ale nie niemożliwe

0

@FcPortoFan1999 dla siebie powinny już walczyć bo one też na awans z rankingu będą liczyły

0

@FcPortoFan1999 już koniec seta? Dopiero co patrzyłem i było 3:1
Ładnie je rozbiły

0

@Emhyr sugerowałem się tabela na flashscore gdzie Polki są na 2 miejscu a wychodzi na to że są na 3
No chyba że oni jeszcze biorą pod uwagę to że nasze mają 1 seta wygranego więcej a ratio to samo co USA

1

@Emhyr teraz to już sam nie wiem :D

Zasady ustalania kolejności: 1. większa liczba wygranych meczów; 2. większa liczba zdobytych punktów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów; 5. lepszy bilans w bezpośrednich meczach.

0

@Emhyr młodemu chyba chodzi o nasz awans bez grania więc 3:0 i 3:1 daje nam awans
Ale jak USA zdabedzie punkt to my też musimy ugrać punkt bo bezpośrednio z USA wygrały

3

@MesQueUnClub96 tak ale za 3 pkt muszą

0

@takisobiektos tak by było najlepiej

0

Dobra wiadomość gdyby Półki musiały liczyć na awans z rankingu na IO
Brazylijki awansowały bezpośrednio z grupy (zdecydował tie break z Japonkami) więc tylko Chinki obecnie będą przed naszymi siatkarkami w rankingu

1

@Herato tatuś Martino
Sprawdziłem tylko czy faktycznie zagrał mecz w repce

5

@Barca1922 a one tam były kiedyś poprawnie podane?

0

@Rewolucja123 Napoli Napoli...

0

@Rewolucja123 Araujo wchodzi Frenkiie schodzi
Pedri czeka na zmiane

0

@thorin możesz powiedzieć że dopiero co Ci się przepaliła i na następnej stacji zmienisz
Zależy od policjanta czy da czy nie

3

@pioz123 Lewy to teraz z Portugalczykami tańczy

3

Xavi budował napięcie

2

Z USA za 3 pkt!!!! Teraz jakby Niemki urwały pkt Włoszkom było by super

0

@Gwyn no faktycznie nikt nie pisał że kolejny wypada przez kontuzję...

0

de Jongowi nogę urwało że La Bamba już go na oiomie położyła ?

2

2:1 dla Polek !!! 1 punkt w najgorszym wypadku już jest

2

@don'T.R.I.P.e to muszą kiedyś zorganizować mecz flopy vs topy

6

@FCB_dimiC Gustlik

0

@Pawlak1992 Maryla Rodowicz, proste

0

@FcPortoFan1999 wystarczy wygrać resztę meczy:D mało realne ale cuda się zdarzają

0

@kuz w dodatku sam będzie pewnie robił wszystko żeby zostać w Barcy na stałe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?