kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 Ewka jeszcze w grze
0
@gumaz 11.60 jeśli wierzyć w pomiar czasu pana od w-fu
0
@Medium i to całkiem całkiem jej idzie
0
@Luciano99 Tebas
4
@VamosRakieta chyba go nikt nie chce zabrać
1
Wyrobią się z tym Cancelo do stycznia?
0
@krol211 i kilka wcześniejszych też
1
@DonAndrzejos przed meczem
0
W zeszłym sezonie nie traciliśmy bramek w tym nie będziemy strzelać
2
Wszystko popsuł nam Kanadyjczyk
Ile on się poprawił na tych MŚ chyba że 3 metry
0
No i Asterix odpalił rakietę
1
@Rust_Cohle nie wiem co on pije ale działa
0
Wojtas o centymetr przed Węgrem
0
Ten Asterix z Kanady to może namieszać w przyszłości w rzucie młotem
0
@Rust_Cohle widzę jego koniec po tym sezonie
W trakcie raczej go nie odpala bo to legenda klubu
0
Fajdek jednak w formie
80 w pierwszym rzucie
4
@konrad1661 mają łysola u siebie a kopiują informacje z tweetera
0
@Herato gdyby nie ten gol w kadrze powiedziałbym Ze Roberto
1
@Keson zniszczył kolejny klub łobuz jeden
1
@Herato za łatwe przez ten lobik i 2 Copy
0
@gumaz Nowicki na 99 % Fajdek może powalczy o podium
Włodarczyk forma rosła to podium powinna mieć
Kaczmarek powinna być na podium
Może Lisek
Może coś w chodach
5 to będzie spory sukces
0
Oho widzę że Marsylia tak jak w zeszłym sezonie oddaje cenne punkty
0
@FutbolFan chyba muszą się wzmocnić jeszcze
0
@BoreekxD a co ja porównuje?
0
Polska-Słowenia dziś 3:3
2
@MesQueUnClub96 Azerki też nie
1
@JimMorrisonFCB Blanco ma najwięcej występów
3
@VegetaPolska zejdź z tego telefonu bo popsujesz
0
Po ciul on
Cancelo dawać albo tego Fresende i styka
10
Umtiti przestań nam urugwajca prześladować