1

@adi7adi8 Ewka jeszcze w grze

0

@gumaz 11.60 jeśli wierzyć w pomiar czasu pana od w-fu

0

@Medium i to całkiem całkiem jej idzie

0

@Luciano99 Tebas

4

@VamosRakieta chyba go nikt nie chce zabrać

1

Wyrobią się z tym Cancelo do stycznia?

0

@krol211 i kilka wcześniejszych też

1

@DonAndrzejos przed meczem

0

W zeszłym sezonie nie traciliśmy bramek w tym nie będziemy strzelać

2

Wszystko popsuł nam Kanadyjczyk
Ile on się poprawił na tych MŚ chyba że 3 metry

0

No i Asterix odpalił rakietę

1

@Rust_Cohle nie wiem co on pije ale działa

0

Wojtas o centymetr przed Węgrem

0

Ten Asterix z Kanady to może namieszać w przyszłości w rzucie młotem

0

@Rust_Cohle widzę jego koniec po tym sezonie
W trakcie raczej go nie odpala bo to legenda klubu

0

Fajdek jednak w formie
80 w pierwszym rzucie

4

@konrad1661 mają łysola u siebie a kopiują informacje z tweetera

0

@Herato gdyby nie ten gol w kadrze powiedziałbym Ze Roberto

1

@Keson zniszczył kolejny klub łobuz jeden

1

@Herato za łatwe przez ten lobik i 2 Copy

0

@gumaz Nowicki na 99 % Fajdek może powalczy o podium
Włodarczyk forma rosła to podium powinna mieć
Kaczmarek powinna być na podium
Może Lisek
Może coś w chodach
5 to będzie spory sukces

0

Oho widzę że Marsylia tak jak w zeszłym sezonie oddaje cenne punkty

0

@FutbolFan chyba muszą się wzmocnić jeszcze

0

@BoreekxD a co ja porównuje?

0

Polska-Słowenia dziś 3:3

2

@MesQueUnClub96 Azerki też nie

1

@JimMorrisonFCB Blanco ma najwięcej występów

3

@VegetaPolska zejdź z tego telefonu bo popsujesz

0

Po ciul on
Cancelo dawać albo tego Fresende i styka

10

Umtiti przestań nam urugwajca prześladować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?