kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mamy to
Teraz poproszę Włochów i rewanż za MŚ
0
NapoLeon
Laskowski ostatnio w nożnej obniżył loty ale za to siatkę nadrabia
2
@Encore plażówka robi robotę
2
Kaczmarek się rozgrzal
1
Bieniu dobra robota
0
Jeszcze żeby Leonowi zagrywka zaczęła wchodzić
0
Znacie Leona? .
2
Na Japoncow tylko bombardowanie
1
@barcanawieki podstawowy Kurek z średnia forma i urazem?
Przez to Leon został na ławce bo miał wchodzić za Kaczmarka
0
Ciężko bez środka i ataku będzie
0
@Essos bo na atak go przesunął Grbic za Kurka
0
@RoberDzik od niedawna
0
@Norbert1234 akcja FIVB "równość w sporcie"
Zdejmie ja pewnie po secie
0
A w Arabii to się coś pozmieniało że teraz mogą ściągać obcokrajowców bez limitu?
Jak Ronaldo szedł do Ale Naasr to musieli wykopać Aboubakara a teraz już sobie chyba ze 3 ściągnęli i nikt nie musi odchodzić
1
Niech lepiej kasiorke przygotują a nie ofensywę
5
@Ryse szukasz nienormalnych ludzi na La bambie?
Dobrze trafiłeś
0
Dobry kierunek dla Nico
0
@PIWOSZ89 tak. .
0
@PIWOSZ89 pewnie dlatego żeby nie było gadania że Polska ma ewentualnie więcej czasu do odpoczynku
1
Amigosoi się zbierają w Miami a Fabregas skończył karierę
3
@skakun95 czego nie rozumiesz? xD
0
@kodi77 a myślisz że Felix tak mi z gruchy ni z pietruchy wypalił że chce do Barcy
1
@barcanawieki Manu nie pierdziel pan
0
Ale Włosi leja Argentynę w siatkę sety do 17 i 14
0
@BoreekxD nie dość że bez formy to jeszcze bez mgapeta
1
@bari_94 amigosoi z Miami dołącza do Barcelony podczas wycieczki do USA, będą rozdawać autografy
0
@Criss18Barca i gdzie ta fotografia? :p
0
@Destroyer_of_Worlds e no jeszcze Roberto
0
Już wychodzą te kebsy z wurstem od Gundogana
0
@Emhyr i tak przedupią znowu mistrza