2

Mamy to
Teraz poproszę Włochów i rewanż za MŚ

0

NapoLeon
Laskowski ostatnio w nożnej obniżył loty ale za to siatkę nadrabia

2

@Encore plażówka robi robotę

2

Kaczmarek się rozgrzal

1

Bieniu dobra robota

0

Jeszcze żeby Leonowi zagrywka zaczęła wchodzić

0

Znacie Leona? .

2

Na Japoncow tylko bombardowanie

1

@barcanawieki podstawowy Kurek z średnia forma i urazem?
Przez to Leon został na ławce bo miał wchodzić za Kaczmarka

0

Ciężko bez środka i ataku będzie

0

@Essos bo na atak go przesunął Grbic za Kurka

0

@RoberDzik od niedawna

0

@Norbert1234 akcja FIVB "równość w sporcie"
Zdejmie ja pewnie po secie

0

A w Arabii to się coś pozmieniało że teraz mogą ściągać obcokrajowców bez limitu?
Jak Ronaldo szedł do Ale Naasr to musieli wykopać Aboubakara a teraz już sobie chyba ze 3 ściągnęli i nikt nie musi odchodzić

1

Niech lepiej kasiorke przygotują a nie ofensywę

5

@Ryse szukasz nienormalnych ludzi na La bambie?
Dobrze trafiłeś

0

Dobry kierunek dla Nico

0

@PIWOSZ89 tak. .

0

@PIWOSZ89 pewnie dlatego żeby nie było gadania że Polska ma ewentualnie więcej czasu do odpoczynku

1

Amigosoi się zbierają w Miami a Fabregas skończył karierę

3

@skakun95 czego nie rozumiesz? xD

0

@kodi77 a myślisz że Felix tak mi z gruchy ni z pietruchy wypalił że chce do Barcy

1

@barcanawieki Manu nie pierdziel pan

0

Ale Włosi leja Argentynę w siatkę sety do 17 i 14

0

@BoreekxD nie dość że bez formy to jeszcze bez mgapeta

1

@bari_94 amigosoi z Miami dołącza do Barcelony podczas wycieczki do USA, będą rozdawać autografy

0

@Criss18Barca i gdzie ta fotografia? :p

0

@Destroyer_of_Worlds e no jeszcze Roberto

0

Już wychodzą te kebsy z wurstem od Gundogana

0

@Emhyr i tak przedupią znowu mistrza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?