kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dawidor9 naprowadzają teraz piłkarzy żeby promowali Arabię i pewnie będą się starali o organizację mistrzostw świata
1
@Encore Fornal już na 2 turniejach był
W sumie Bednorz też ale chyba najrowniej się prezentował ze wszystkich
A może Fornal już sobie wywalczył finały
1
@negreanu no z tym arbuzem to przesadził
1
@Rl9k1nG koparko ładowarka ale nie wiem czy kasy wystarczy
12
@Kondziubarca u araba mógłbym grać za darmo
0
@sokot być może na treningach wygląda.dobrze ale to że na mecze nie dojeżdża to już powinien być powód żeby go odpalić bo to nie są pojedyncze spotkania
0
@sokot Xavi wie lepiej
2
@FcPortoFan1999 Francuzi też zaskakują
0
@MOLESTA może to Xavi powinien być sekretarką Alemanego a nie Deco
0
Stary Messiego też był zdenerwowany
0
FIVB poszło po rozum do głowy i wykasowali Rosję i Białoruś z rankingu w którym Rosja bez rozgrywania spotkań awansowała już na 2 miejsce
7
Natalia Kaczmarek co zrobiła w sztafecie 4x400 to szapoba
Polska na 2 miejscu w lekkoatletycznych drużynowych ME
3
Kuba Kochanowski naszym MVP w Rotterdamie chyba co?
2
@Pawlak1992 nawet jak to powiedział to prawie dobrze
Sbertoli
1
Wilfred Leoniec się rozgrzał wkoncu
1
@FcPortoFan1999 musisz zacząć żeńską siatkówkę oglądać:D
0
@tristan87 Mierzejewski
2
@HighestInTheRoom nawet już zaprzeczyli
4
@wasacz polska jest aktualnie gigantem militarnym, do nas się nie dzwoni to my możemy do kogoś zadzwonić :D
1
@Nazio87 to niech zrobi jakąś transmisje
1
@FcPortoFan1999 ping pong poczeka jak się rozwinie sytuacja i w razie co to sobie weźmie pod opiekę trochę Syberii
1
Szkoda że nie ma żadnego streama z Rosji xD
1
@Jonyx nie tylko
Są pewnie najemnicy z Afryki itp
1
@BoreekxD nie dość że bez formy to jeszcze w nie optymalnym składzie
0
@FcPortoFan1999 Grbic to ma zrobić ekipę na IO w Paryżu
0
Że też nikt nie wpadł na pomysł żeby z Leona zrobić atakującego, przyjęcie u niego nie bylo na super poziomie ale teraz to już za późno
Początek sezonu po kontuzji miał dobry ale potem zepsuli nam go i Semena w Perugii
2
@Katalończyk 99 jak nie umarł to żyje
Tak mi się wydaję
1
@Kondziubarca z jego wypowiedzi to można wywnioskować że on sam dostaje za małe przelewy i wytyka korupcję dlatego
0
@Xxxbarca4ever szkoda że w transmisji te trybuny takie wyciszone
0
@Bartula młody musiał dobrego cynka dostać że akurat nagrywał