1

@dawidor9 naprowadzają teraz piłkarzy żeby promowali Arabię i pewnie będą się starali o organizację mistrzostw świata

1

@Encore Fornal już na 2 turniejach był
W sumie Bednorz też ale chyba najrowniej się prezentował ze wszystkich
A może Fornal już sobie wywalczył finały

1

@negreanu no z tym arbuzem to przesadził

1

@Rl9k1nG koparko ładowarka ale nie wiem czy kasy wystarczy

12

@Kondziubarca u araba mógłbym grać za darmo

0

@sokot być może na treningach wygląda.dobrze ale to że na mecze nie dojeżdża to już powinien być powód żeby go odpalić bo to nie są pojedyncze spotkania

0

@sokot Xavi wie lepiej

2

@FcPortoFan1999 Francuzi też zaskakują

0

@MOLESTA może to Xavi powinien być sekretarką Alemanego a nie Deco

0

Stary Messiego też był zdenerwowany

0

FIVB poszło po rozum do głowy i wykasowali Rosję i Białoruś z rankingu w którym Rosja bez rozgrywania spotkań awansowała już na 2 miejsce

7

Natalia Kaczmarek co zrobiła w sztafecie 4x400 to szapoba
Polska na 2 miejscu w lekkoatletycznych drużynowych ME

3

Kuba Kochanowski naszym MVP w Rotterdamie chyba co?

2

@Pawlak1992 nawet jak to powiedział to prawie dobrze
Sbertoli

1

Wilfred Leoniec się rozgrzał wkoncu

1

@FcPortoFan1999 musisz zacząć żeńską siatkówkę oglądać:D

0

@tristan87 Mierzejewski

2

@HighestInTheRoom nawet już zaprzeczyli

4

@wasacz polska jest aktualnie gigantem militarnym, do nas się nie dzwoni to my możemy do kogoś zadzwonić :D

1

@Nazio87 to niech zrobi jakąś transmisje

1

@FcPortoFan1999 ping pong poczeka jak się rozwinie sytuacja i w razie co to sobie weźmie pod opiekę trochę Syberii

1

Szkoda że nie ma żadnego streama z Rosji xD

1

@Jonyx nie tylko
Są pewnie najemnicy z Afryki itp

1

@BoreekxD nie dość że bez formy to jeszcze w nie optymalnym składzie

0

@FcPortoFan1999 Grbic to ma zrobić ekipę na IO w Paryżu

0

Że też nikt nie wpadł na pomysł żeby z Leona zrobić atakującego, przyjęcie u niego nie bylo na super poziomie ale teraz to już za późno
Początek sezonu po kontuzji miał dobry ale potem zepsuli nam go i Semena w Perugii

2

@Katalończyk 99 jak nie umarł to żyje
Tak mi się wydaję

1

@Kondziubarca z jego wypowiedzi to można wywnioskować że on sam dostaje za małe przelewy i wytyka korupcję dlatego

0

@Xxxbarca4ever szkoda że w transmisji te trybuny takie wyciszone

0

@Bartula młody musiał dobrego cynka dostać że akurat nagrywał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?