kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kapiczek zapewnili sobie ogromny teren na którym nie jest możliwa teraz kontrofensywa
1
@Nazio87 dziwne, chłop przyszedł do pracy
Jakiś wariat chyba
2
@VamosRakieta ze śmietaną
34
W sumie to Leo by mógł kupić tych zawodników których chce Barca sprzedać i postawić sobie w ogrodzie
2
@Cotutajsiedzieje Egipski dziennikarz programu Romero potwierdza, że Messi osobiście spotkał się z saudyjską delegacją w Paryżu, ale ich przeprosił. Al-Hilal poprawił ich ofertę o 400 milionów, a Messi im podziękował, ale powiedział, że chce grać przynajmniej za rok w Barcelonie
3
@Albatros musiał podjechać jeszcze do Ramosa bo piżamę zapomniał
1
@PartidarioCatalan stwierdzili że nie ma sensu gwizdać bo i tak nikt ich nie wykorzystuję
0
@Dynak z tą wypłatą to nie pamiętam już jak było, czy on czasem zima już nie spadła
5
@lucca87 za Griezmana już nic nie wpadnie
Sprzedaliśmy najlepszego piłkarza laligi za 20 baniek
1
@Katalończyk 99 zaraz wyjdzie że Messiego nie było w tym planie
2
@Emhyr i to dzięki lewusowi
0
@bartas97 już nie będzie nigdzie grał?
0
@wawrzyn1 przecież Roberto to skarb
0
@FC_BARCA_Fan nawet tam ich nie chcą
9
Chcieliśmy zachować czyste konto wyszliśmy Roberto Alonso i Garcia
Co mogło pójść nie tak
2
Szkoda że Real tak szybko dał nam tego mistrza wygrać bo pewnie Mareczek by wyśrubował te swoje rekordy
1
Młodziaki znowu na wycieczkę pojechali
0
Almeria co walczy o utrzymanie
2
@Kuba_1 Neymar tak samo pisał
1
Połowa składu do zezłomowania
0
Można wyłączyć xD
6
@pt9 już spadli
2
Fantastyczna linia
1
@Emhyr Mariusz Pudzianowski - tanio walki nie sprzedam
0
Co za przeuj z tego Cruza
Teraz madryciak nie ruszy się z linii xD
0
@DonMatteo901 no trafił
3
@Pawel13sz zagra sparing z al hilal w barwach Barcelony
3
Ciekawe czy Pep weźmie się za jakąś reprezentację kiedyś
10
@stickie bo on już w Barcelonie
0
@Misugi14 nie jest jeszcze gotowa na 90 minut