7

chcesz wygrać siatkarską LM? zostań trenerem ZAKSY
3 LM z 3 innymi trenerami

5

@Compadre po ostatnich meczach Jastrzębski

1

takie emocje w siatkówce to chyba tylko podczas meczów Polska-USA

3

@esem91 od dawna trzymają poziom

1

@MesQueUnClub96 oddychaj młody oddychaj

0

@slayer następne dopiero w grudniu więc niech się cieszy

0

@Xxxbarca4ever Kaczmarkowi to się tryb Wlazły włączył

1

@Xxxbarca4ever Jastrzębski nie istnieje w 3 secie

3

Jastrzębski wygrywa pierwszego seta
Potwierdzone info nie to co fake fcportofana co ogląda na flashscore mecze

3

@Luciano99 w jego przypadku nic się nie traci

1

@MesQueUnClub96 może szuka nowych wyzwań

10

@gumaz pije dalej może będą ładniejsze

1

@Colon coś tam kiedyś kopał

0

@ChampionLW Vive to już poszło

0

Nie to żeby było mi ich żal ale Real zasłużył na więcej
Takie 5:0 było by spoko

1

@kuz próbuj dalej, kiedyś wyjdzie

1

@kuz jakim finale?

2

LM też odpuścili?

3

@GeneralXavi + to co obniży Albie

0

Ciekawe ile Alemamy podwyżki dostał że zostaje

0

@Muszynianka kranowianka najlepsza

0

@Toretto zdjęcia se porób

3

@shahman bo labamba to poważne forum o tematyce piłkarskiej xD

0

Ta policja sobie nie poradzi

2

Co za hołota .

0

No szkoda że te mierdy nam bramkę strzeliły ale za to puchar wraca we właściwe ręce
Campeones!

0

Trening Mareczkowi postanowiła nasza obrona zrobić

0

Już się frustracja wylywa u tych z Cornella

1

Kawał byka z tego komara

2

Frankie jest mega szefem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?