kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zeko0 Fati z Elche
0
Niech ten głąb kartkę wyciągnie bo będzie coraz ostrzej
1
@Comfortable_ nie gra i nie zagra Klauzula strachu
3
Piękny to był strzał
Gorzej się.nie.dalo
0
@Lionel_Messi10 może być to prawda ale wątpię
Poza Alonso może to być Kessie jeszcze no chyba że nie chcą przedłużyć Busiego i mu tak powiedzieli
0
@Lionel_Messi10 Alonso pewnie
0
@Mow_mi_Douglas ma DNA Barcy
16
Barca femini B też już z mistrzem w segunda
2
@Cotutajsiedzieje aż tak musiała harować żeby zostać żona Roberta?
4
@Emhyr za 20 z niską pensja na 2 sezony bym wziął
2
@Emhyr akurat nie mam drobnych
1
@TheNekro94 w przeliczeniu nie ale mieli mniej okazji do straty bramek
0
@MOLESTA wtedy mieli 30 kolejek do rozegrania
5
@MrPGG rekord 26 Marc ma 24
7
Barcelona wyrównała rekord największej liczby czystych kont u siebie w jednym sezonie ligowym
14 - Real Valladolid 1987/88.
14 - Real Sociedad 2021/22.
14 - FC Barcelona 2022/23
1
@Klejnot_Nilu z nim jest jeszcze taki problem ze muszą go przekonąc do tego żeby został w klubie i pewnie stąd te powołania di 1 drużyny
5
Raphinha: "Lamine Yamal? Kiedy ja miałem 15 lat, grałem z zespołem z mojego sąsiedztwa. Oglądanie jego gry było niesamowite, będzie bardzo ważny dla klubu."
0
chuchać, dmuchać, przedłużyć kontrakt a może być z niego grajek na lata
0
@Rust_Cohle mógł strzelić mógł asystować
0
@arsenallondyn0 przecięte płaskie dośrodkowanie
gdyby obrońca nie wbił ro Robert by wbił pewnie
1
@arsenallondyn0 nic nie zabrali bo to był swojak
0
Xavi oddaj zmiane Betisowi po co wpuszczać Jamala
1
słuchaj Limal mecz był na styku, Alonso był na boisku, nie mogłem ryzykować
2
Gavi 6.6km zrobił
1
@FcPortoFan1999 szukali co mogli
0
no nie chciało mu sie grać w deszczu
0
co on challange chciał wziąć ?
0
@Patriskos Barca B walczy o awans
0
@FCB24 nie po to Torre siedział cały sezon żeby teraz grać
3
@Deviler ale za to z Elche ma 4