kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LM10GOAT Girona jeszcze zrobi podchody pod LK
0
@Emhyr mam nadzieje że to początek końca tego tworu
4
@Kondziubarca tymczasem Neymar
https://cdn1-production-images-kly.akamaized.net/cE_0kO3i-FjGSBngZy7IUALaxII=/1200x675/smart/filters:quality(75):strip_icc():format(jpeg)/kly-media-production/medias/3040270/original/070498700_1580783453-20200204-Rambut-Neymar-1.jpg
29
zaraz przyjdzie Element i wam pokaze gdzie Messi ma tatuaż Barcelony
1
@Lionel_Messi10 na mundialu jeszcze tego nie miał chyba
0
@GeneralXavi Saviola jak na swoje umiejętności to wyciągnął z kariery ile się da
1
@kuz tyłka tam chyba ta cała amortyzacja dochodzi za sprzedaż wcześniej kupionych zawodników więc wcale nie jest tak kolorowo
Co innego jak sprzedadzą wychowanka
2
@J4no nie możemy
Zostają w segunda i po prostu robią miejsce drużynie z 7 miejsca w barażach
Już były takie sytuacje że zajmowali miejsce premiowane występem w barażach
W sezonie 10/11 i 13/14 zajmowali 3 miejsce w segunda
0
@cris2706 nawet jego lewe ucho ma większą historię
0
@LM10GOAT teraz to tam sieste mają
0
@Roobo w PSG piłkę poważnie to chyba tylko Mbape traktuje
0
Real to przeszłość, Atletico nas goni
0
@tbas dźwignie które pewnie wymyślili prawnicy
17
@draxidox powinni dodać takie coś w profilu
Dni stracone przez kontuzje (bana)
0
@tbas brzmi jakby odchodził ale jeszcze nie wie gdzie
2
@diego2021 puchar króla w sobotę
0
Jak Alemamy chce przeprowadzić jeszcze letnie okienko to powinien to robić razem z nowym dyrektorem
0
@dariooo on to niech się lepiej zajmie hodowlą jedwabników
0
Lampard dokończy ten sezon na stołku?
0
@tomek8756 jak bic rekordy to hurtowo
5
25 czyste konto Mareczka
0
@AmigoBlancos Ferranem to nawet Messi nie strzeli
0
Ten jeszcze będzie zasłaniał klakami
0
0:0 biere w ciemno
2
Najgorsze jest słońce
1
Czemu im się nie chce?
1
Idzie Fati na ratunek
0
Kounde widzę że resztę brylantów których mu nie zajumali ma dzisiaj przy sobie
0
Pedri zrobił wszystko żeby pokazał to czerwo bo raczej by zwolnił tą akcję
4
Kiedyś były pikniki na trybunach, teraz mamy pikniki na murawie