4

Lahoz byłby w swoim żywiole

0

Balde to gra w ogiley?

0

Na mundialu były podobne karne

4

Raphinha to chyba podwędził Debusiowi koło fortuny

2

@PiotrR już dawno nic z nim nie zrobiła

0

Co ten sędzia tera wymyślił?

3

@BulaKG piwo? .

0

O i Seba Szymański z golem

0

Ale szczurka puścił

34

Frankie wraca po kontuzji a to wygląda jakby cała reszta była kontuzjowana

0

@MrPGG to bardziej niebezpieczne wejście wyprostowana nogą ale też naciaganey

2

Mertersacker był szybszy niż ten Alonso

0

Laga na Robercika jest grana

0

Robert pomysl że to Anka i wal

1

@KamQiX święto Katalonii

0

Chcielibyście mieć ojca z różowymi włosami?

1

Znowu zadyma w Holandii że mecz PSV z Ajaxem przerwali?

0

Simons na 2;0 z Ajaxem
Pierwsza strzelił Luuk se Jong

2

@michaleu można już mówić o kryzysie

0

@Encore top 4 największych wpierdzielow

4

Panie sędzio nam jedna połowa wystarczy

0

@mr Barca u mnie właśnie się zachmurzyło

0

@Arczek2001 i Alonso

1

@Kondziubarca ej Leo we no zostań bo sam tego wózka nie uciagne

0

Przyjechali kurze poscierac i kwiatki podlać przecież to normalne

1

@GeraltzKatalonii Antonela zupę przesolila i się wyprowadził z chałupy

4

@Cule1234 Barcelona chciała kupić Messiego ale to Messi kupił Barcelone

0

@Emhyr ktoś spłacił długi Barcelony

0

@barcelonaLM spokojnie zaraz Borussie i inne tuzy z Niemiec zagrają dla.nich

0

@AlexDark00 na szczęście nie mamy forsy na niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?