kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 a prawy ile?
5
@Deviler Langlet
0
@wojopancer może jakby się tak prowadził to by też tak grał jak Roniee
3
@kolomen2 Frania
3
@Emhyr Ferran jest czarodziejem, potrafi zniknąć
Fati nie potrafi zniknąć tylko popełnia błędy
3
@Emhyr cicho, jeszcze nie wrócił
8
@Comentateiro a u mnie w nocy na minusie
piękna wiosna
0
@Janas11224 to chyba niewykonalne w tym sezonie
1
@Gaz ale nad tą podatnością da się jakoś zapanować chyba np zmieniając go koła 70 minuty żeby bardziej się zregenerował
Tak mi się wydaje
1
@Kettger to że białe to akurat wymyśl Nike
1
@Gracek10 dał im do zrozumienia że muszą obniżyc pensję
0
I jak tu go traktować poważnie po takich kocopalach co on wygaduje
Xavi weź no wracaj do Kataru
Mamy klasowych piłkarzy a sztab trenerski robi z nich średniaków
4
@Hosh odważne stwierdzenie
0
Xavi to sam powiem stwierdzić że do wielkiej piłki to on się jeszcze nie nadaje
0
@Hosh wyścig ślimaków
0
To co jakiś dzień wolny w nagrodę?
Po takim meczu powinni za kare biegać dookoła boisko cały trening a Xavi razem z nimi
0
@Messibestplayerintheworld znowu
0
U nas taka bida w klubie że trenerów od przygotowania fizycznego zwolnili?
2
@PatrychoO przy pierwszym było 4.6
1
Te rekordy ter Stegena to szlag trafi
7
Fajnych tam mają kibiców
Jeden wielki śmietnik na tym stadionie
0
@agaFCB miał rację bo wcześniej był faul na naszym
0
@Kamiloza91 panie dziś już miało być -5 tylko
4
Potrzebny nowy czip dla Xaviego i nowy bolid dla Alonso
0
Plecy zdecydowały o spalonym
0
@Sulimo Alba z żółtą chyba większe ryzyko niż Balde z żółtą
0
Piłkarze Rayo non stop są w ruchu i to wystarcza żeby zrobić różnice
1
Łysy z Rayo nas niszczy
0
Te że wcześniej gość naszemu na plecy wskoczył to nic
0
Balde też od jakiegoś czasu pod formą