0

@MesQueUnClub96 a prawy ile?

5

@Deviler Langlet

0

@wojopancer może jakby się tak prowadził to by też tak grał jak Roniee

3

@kolomen2 Frania

3

@Emhyr Ferran jest czarodziejem, potrafi zniknąć
Fati nie potrafi zniknąć tylko popełnia błędy

3

@Emhyr cicho, jeszcze nie wrócił

8

@Comentateiro a u mnie w nocy na minusie
piękna wiosna

0

@Janas11224 to chyba niewykonalne w tym sezonie

1

@Gaz ale nad tą podatnością da się jakoś zapanować chyba np zmieniając go koła 70 minuty żeby bardziej się zregenerował
Tak mi się wydaje

1

@Kettger to że białe to akurat wymyśl Nike

1

@Gracek10 dał im do zrozumienia że muszą obniżyc pensję

0

I jak tu go traktować poważnie po takich kocopalach co on wygaduje
Xavi weź no wracaj do Kataru
Mamy klasowych piłkarzy a sztab trenerski robi z nich średniaków

4

@Hosh odważne stwierdzenie

0

Xavi to sam powiem stwierdzić że do wielkiej piłki to on się jeszcze nie nadaje

0

@Hosh wyścig ślimaków

0

To co jakiś dzień wolny w nagrodę?
Po takim meczu powinni za kare biegać dookoła boisko cały trening a Xavi razem z nimi

0

0

U nas taka bida w klubie że trenerów od przygotowania fizycznego zwolnili?

2

@PatrychoO przy pierwszym było 4.6

1

Te rekordy ter Stegena to szlag trafi

7

Fajnych tam mają kibiców
Jeden wielki śmietnik na tym stadionie

0

@agaFCB miał rację bo wcześniej był faul na naszym

0

@Kamiloza91 panie dziś już miało być -5 tylko

4

Potrzebny nowy czip dla Xaviego i nowy bolid dla Alonso

0

Plecy zdecydowały o spalonym

0

@Sulimo Alba z żółtą chyba większe ryzyko niż Balde z żółtą

0

Piłkarze Rayo non stop są w ruchu i to wystarcza żeby zrobić różnice

1

Łysy z Rayo nas niszczy

0

Te że wcześniej gość naszemu na plecy wskoczył to nic

0

Balde też od jakiegoś czasu pod formą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?