1

@Bartula odkupili ta od Espanyolu za grosze ale jest lekko zwichrowana

5

Czemu Fati ze starym nie wyszedł skoro też odchodzi? xD

0

@cris2706 i tak dobrze że do nich wyszedł

2

@Pawci023x muszą strzelić więcej bramek niż przeciwnik

1

No kto by pomyślał że Borusia to zdupi xD

2

@MesQueUnClub96 a po co to komu potrzebne, po co Bóg stworzył takie coś?

0

@Emhyr o spadek też się biją zacięcie
2 kolejki do końca a tu 6-7 ekip w grze

0

@ShawnC i najsłabszy od zawsze

5

@Kettger to że dług trzeba spłacić to jasna sprawa ale żeby płacić za czas w którym już go.tu nie będzie to hit

0

No nie spodziewałem się że ze starej gwardii najdłużej zostanie tu Roberto

10

To może by tak w ramach wsparcia dla wynicziusa odjąć Barcelonie 15 pkt?

0

@Borry co robi?

4

Ja rozumiem że mecz o pietruszkę no ale bez przesady troche zaangażowania by ich nie zabiło

0

@OskP 18
Obłak w sezonie 14/15 chyba i Liano w 93/94
To w La Lidze

1

@DragonxNF może pobić, ma 25

1

@DragonxNF 26 Liano z sezonu 93/94

6

@NeKenI teraz rasizm jest w modzie

0

@wlodek54 3 albo 4

1

Szkoda mi Mareczka

0

@misiek12319 według protokołów to sędziowie obrażają wynicziusa

1

@Compadre inflacja spadła to i mniej pkt odjęli

1

@tristan87 jeszcze Gonzalez Gonzalez by tu pasował

0

@Deviler ma zapach marihuany

2

@RomanHoffer podobno Polakowi łatwiej jest dogadać się ze Słowakiem niż z Czechem

2

@Emhyr i słaba w tym sezonie Celta naa koniec
jest to do zrobienia ale chłopaki muszą się skupić

8

Kaczmarek "chłopaki wygrali LM bez atakującego"

1

@Barca1922 tak ten podrabianiec z Meksyku

2

@Barca1922 Araujo .

1

@Xxxbarca4ever no słuchaj Tuomas, głupia sprawa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?