kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartula odkupili ta od Espanyolu za grosze ale jest lekko zwichrowana
5
Czemu Fati ze starym nie wyszedł skoro też odchodzi? xD
0
@cris2706 i tak dobrze że do nich wyszedł
2
@Pawci023x muszą strzelić więcej bramek niż przeciwnik
1
No kto by pomyślał że Borusia to zdupi xD
2
@MesQueUnClub96 a po co to komu potrzebne, po co Bóg stworzył takie coś?
0
@Emhyr o spadek też się biją zacięcie
2 kolejki do końca a tu 6-7 ekip w grze
0
@ShawnC i najsłabszy od zawsze
5
@Kettger to że dług trzeba spłacić to jasna sprawa ale żeby płacić za czas w którym już go.tu nie będzie to hit
0
No nie spodziewałem się że ze starej gwardii najdłużej zostanie tu Roberto
10
To może by tak w ramach wsparcia dla wynicziusa odjąć Barcelonie 15 pkt?
0
@Borry co robi?
4
Ja rozumiem że mecz o pietruszkę no ale bez przesady troche zaangażowania by ich nie zabiło
0
@OskP 18
Obłak w sezonie 14/15 chyba i Liano w 93/94
To w La Lidze
1
@DragonxNF może pobić, ma 25
1
@DragonxNF 26 Liano z sezonu 93/94
6
@NeKenI teraz rasizm jest w modzie
0
@wlodek54 3 albo 4
1
Szkoda mi Mareczka
0
@misiek12319 według protokołów to sędziowie obrażają wynicziusa
1
@Compadre inflacja spadła to i mniej pkt odjęli
8
@Rust_Cohle dodi podczas meczu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13042475#comment-13042483
1
@tristan87 jeszcze Gonzalez Gonzalez by tu pasował
0
@Deviler ma zapach marihuany
2
@RomanHoffer podobno Polakowi łatwiej jest dogadać się ze Słowakiem niż z Czechem
2
@Emhyr i słaba w tym sezonie Celta naa koniec
jest to do zrobienia ale chłopaki muszą się skupić
8
Kaczmarek "chłopaki wygrali LM bez atakującego"
1
@Barca1922 tak ten podrabianiec z Meksyku
2
@Barca1922 Araujo .
1
@Xxxbarca4ever no słuchaj Tuomas, głupia sprawa xD