kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jordi dej koszulkę żeby stary nie szalał
4
Będzie go nam brakowało
0
@SkilledHydra16 Douglas to chociaż zagrał kilka minut
Chłop wygrał życie
4
@kamar24 26
Rekord wyrówna
2
Lewy 30 w kanadyjce
Griezman 29
0
@MesQueUnClub96 to tak nie działa
7
Słuchaj Leo tu masz 90. tysięcy krzesełek
Możesz je sprzedać, Kasa twoja
3
Słuchaj Xavi ten Roberto na sprzedaż?
W żadnym wypadku
3
Gdyby leciała niżej to i tak słupek by był
2
@bari_94 zaraz Alonso wejdzie spokojnie
0
@Katalończyk 99 no chyba najbardziej a cały czas 19 miejsce
1
@Katalończyk 99 taka że nikt nie chce za bardzo się utrzymać
1
Alba lekko wkurzony
1
@NeKenI z dwojga złego to już ten dodi niech będzie
4
Ale Dembele jest nijaki
4
Czemu nie szczylał
1
Getafe kurde wyrównało
1
Chciał sobie sam asystować
2
Ależ chodzi dziś ta ma nasza 10
0
@MesQueUnClub96 od 10 minut
1
@Bartula odkupili ta od Espanyolu za grosze ale jest lekko zwichrowana
5
Czemu Fati ze starym nie wyszedł skoro też odchodzi? xD
0
@cris2706 i tak dobrze że do nich wyszedł
2
@Pawci023x muszą strzelić więcej bramek niż przeciwnik
1
No kto by pomyślał że Borusia to zdupi xD
2
@MesQueUnClub96 a po co to komu potrzebne, po co Bóg stworzył takie coś?
0
@Emhyr o spadek też się biją zacięcie
2 kolejki do końca a tu 6-7 ekip w grze
0
@ShawnC i najsłabszy od zawsze
5
@Kettger to że dług trzeba spłacić to jasna sprawa ale żeby płacić za czas w którym już go.tu nie będzie to hit
0
No nie spodziewałem się że ze starej gwardii najdłużej zostanie tu Roberto