5

Jordi dej koszulkę żeby stary nie szalał

4

Będzie go nam brakowało

0

@SkilledHydra16 Douglas to chociaż zagrał kilka minut
Chłop wygrał życie

4

@kamar24 26
Rekord wyrówna

2

Lewy 30 w kanadyjce
Griezman 29

0

@MesQueUnClub96 to tak nie działa

7

Słuchaj Leo tu masz 90. tysięcy krzesełek
Możesz je sprzedać, Kasa twoja

3

Słuchaj Xavi ten Roberto na sprzedaż?
W żadnym wypadku

3

Gdyby leciała niżej to i tak słupek by był

2

@bari_94 zaraz Alonso wejdzie spokojnie

0

@Katalończyk 99 no chyba najbardziej a cały czas 19 miejsce

1

@Katalończyk 99 taka że nikt nie chce za bardzo się utrzymać

1

Alba lekko wkurzony

1

@NeKenI z dwojga złego to już ten dodi niech będzie

4

Ale Dembele jest nijaki

4

Czemu nie szczylał

1

Getafe kurde wyrównało

1

Chciał sobie sam asystować

2

Ależ chodzi dziś ta ma nasza 10

0

@MesQueUnClub96 od 10 minut

1

@Bartula odkupili ta od Espanyolu za grosze ale jest lekko zwichrowana

5

Czemu Fati ze starym nie wyszedł skoro też odchodzi? xD

0

@cris2706 i tak dobrze że do nich wyszedł

2

@Pawci023x muszą strzelić więcej bramek niż przeciwnik

1

No kto by pomyślał że Borusia to zdupi xD

2

@MesQueUnClub96 a po co to komu potrzebne, po co Bóg stworzył takie coś?

0

@Emhyr o spadek też się biją zacięcie
2 kolejki do końca a tu 6-7 ekip w grze

0

@ShawnC i najsłabszy od zawsze

5

@Kettger to że dług trzeba spłacić to jasna sprawa ale żeby płacić za czas w którym już go.tu nie będzie to hit

0

No nie spodziewałem się że ze starej gwardii najdłużej zostanie tu Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?