kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever szkoda że w transmisji te trybuny takie wyciszone
0
@Bartula młody musiał dobrego cynka dostać że akurat nagrywał
0
@Kamilos84 czyli ci wszyscy ludzie którzy mieli witać z kwiatami ruska armię na Ukrainie są w ruskiej armii
0
Ciekawe czy ten cały Pierogin będzie wywierał presję na putinie dłużej niż Laporta na tebasie
1
@wasacz wywiera presję na szejkerach
2
Ale ten Messi się zestarzał, ja w jego wieku będę mlodszyy
0
@Erik0 karnetów ma być 25 tysięcy i ponoć zainteresowanie nimi jest sporo mniejsze niż na Camp Nou
Na te silniejsze zespoły może byc problem z zakupem, zależy też jak Barca się będzie prezentowała
0
@BorzyKrzys u mnie dziś cały dzień ma padać
0
@Encore Nimir mi Mariusza Włazłego przypomina
0
Połowa seta a już 5 zagrywek zepsutych
0
@Encore 2 przegrane naszych i onuce liderem
4
@MesQueUnClub96 teoche racji masz bo sporo osób by weszło na te parę sekund zobaczyć jak ten gamoń wygląda ale słuchać dłużej Ciebie to by się nie chciało:p
1
@FcPortoFan1999 upały i duże mrozy są ok( chociaż wolę upały a dużych mrozów to już prawie.nie.ma )najgorsza to jest ta "zgniła" pogoda
0
@tadzik447 miesiąc temu było zimno
1
@FcPortoFan1999 co Ci powiem to Ci powiem .. ciepło
I bardzo dobrze :)
11
@wasacz coś niecoś potrafi
0
@wlodek54 jeszcze się nawet okno nie zaczęło więc spokojnie
Oferty pewnie są
0
@PIWOSZ89 Niemcy dobrze przyjmują jego serwy
Bednorz też dobrze serwujee
1
@PIWOSZ89 zespół zaraz po asie (jedynym)
0
@FCB24 Leon po konfuzji to już nie ten sam Leon
0
@tadzik447 trybun nie słychać, operator zjarany
Dziwnie się to ogląda
2
@Transu96 trzeba mieć w życiu jakieś priorytety
4
Polska reprezentacja pojedzie do Niemiec na szparagi
0
Skąd oni tego leroymerlina wzięli ?
Nie ma normalnych obrońców w Hiszpanii?
0
@FcPortoFan1999 początek ma znowu dobry, oby nie zgasł znowu
0
@takisobiektos zabawił się w Simona
2
A w dupę
Na własne życzenie znowu
4
@TheNekro94 dla mnie bomba
0
Alex zmęczony a nikt inny tego nie chce pociągnąć:/
0
@LukaszFan Polska piłka nożna to też dramat