12

@MESSIah16 niech se go biorą spowrotem, te 15 mln przebolejemy xD

1

@PatrychoO te z Miami też boty opanują w mgnieniu oka

1

@Encore po obejrzeniu finału nie wiem czy dobrze robi przechodząc do Fenerbache, ta Vargas z którą będzie walczyć o skład jest niesamowita
Mam nadzieję że Lavarini odpowiednio będzie nimi rotował

4

1.Turcja
2.Chiny
3.Polska
Do tego nieoficjalnie
Magda Stysiak najlepsza punktującą
Agnieszka Korneluk najlepsza blokującą

A od czwartku panowie wkraczają

1

@Jackazz na YouTube podobno miało być

3

@antymadridista100 po którymś z kolei to już przyjemnosc xD

2

@michal26 a jeszcze mamy Górecką, Wołosz, Alagierską i pewnie Smarzek

2

@VegetaPolska Olivka zablokowała

0

Słonik wygraj nam to plis xD

0

Kurde no w takim momencie się pogubiły

1

@Ojciec5tkidzieci przy tej akcji FIVBu "równość w sporci"śmiesznie by było gdyby kobiety dostawały mniej

1

@wasacz no właśnie nie wiem czy to drużyna dostaje czy zawodniczka która najwięcej razy się przyznała
Chyba jedna zawodniczka

0

@VegetaPolska takie fałszywe fair play

0

Pani sędzia chyba dostanie procent za te zielone kartki od Amerykanek

0

@Cotutajsiedzieje litr syntholu

3

@joloskyy gdy się przyznała bez czelendzu to by faktycznie było fp a tak i tak by to wychwycili
Ta na razie w fazie testóww więc może coś z tym zrobią

0

@VegetaPolska była powołana ale sama zrezygnowała

"Przede mną indywidualna praca. Dołączę do zespołu po VNL. Jeżeli trener uzna, że moja forma jest wystarczająca to znajdę się w składzie na ME. Ze swojej strony mogę obiecać, że dam z siebie wszystko, by pomóc drużynie".

0

Amerykanki się wyszalaly i 3 set dla naszych kobit

0

@wlodek54 zdarza się
Trener USA wymienił caly sklad i zadziałało

2

W 2 secie nasze dostały lekcję do 16

2

@Cotutajsiedzieje se obejrzyj

2

Amerykanki zmiażdżone do 15 w pierwszym secie
Jest blok i serwis i widać różnicę od razu

3

Jazda z jankeskami

0

@Faro na ten moment słabizna, zobaczymy jak na zawodnikach się będą prezentować w całym komplecie

4

@AdiKingu96 efekt Gulera

2

Narobiły nam kobity apetytu, szkoda ale i tak zrobiły 200% normy
Dziś bez bloku i z tyloma błędami nie dało się wygrać chociaż w 2 i 3 secie i tak było blisko
Młody zespół jeszcze nam dostarcza radości

30

@VegetaPolska nie brzmi to dobrze

2

@Kamilos84 tak jak przestała mnie ostatnio denerwować tak znowu zaczyna

2

@michal26 słaby pierwszy set

2

@VegetaPolska do koreanek też chinki nie mają podjazdu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?